Bohemians – Vítkovice 3:10 (kon.) | Ostrava – Slavia Plzeň 18:0 (kon.) | Židenice – Chodov 1:4 (kon.)
Ne – Panthers 6:2 (kon.) | Střešovice – Jičín 5:3 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
18:0 (6:0, 6:0, 6:0)
FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň
Neděle 06.01.2019, 15:00 • ČPP Aréna Ostrava • ČEZ Extraliga žen • 16. kolo

To je ode pro dnešek vše! Děkujeme Vám za dnešní sledování zápasu a přeji Vám krásný zbytek dne. (16:53:34)

Střely celkem:
    Domácí – 39
    Hosté – 16

Třetí třetina dopadla úplně stejně, jako první a druhá. Měla stejný průběh a stejný výsledek. Ostrava byla lepší. Držely si své pozice a dostupovaly rychle hráčky. Třetí třetina skončila v poměru 6:0 pro domácí.

58:20
    Drugdová jede sama na branku domácích. Její soupeřka byla však rychlejší a míček ji vyrazila.

57:58
    Ostrava pálí na branku. Míček se odráží od těla soupeřky.

57:20
    Hosté se dostaly k brance domácích. Střela Plzně končí nad brankou.

55:58
    Ostrava právě vstřelila branku!
    VIKTORIA GROSSOVÁ měla úplně volnou cestu k brance. Fialová si s její rychlou střelou nedokázala poradit a míček skončil v síti. Asistence: Paulína Hudáková.

55:20
    Hosté neví, jak situaci před jejich brankou uklidnit. Často nastávají zmatky a plácání hokejek.

54:10
    Domácí se drží na míčku. Hosté musí opět útoky odrážet.

53:02
    DENISE KOTZUROVÉ po nahrávce míček skákal a nedokázala ho uklidnit za běhu. Ovšem lehkým ťuknutím do míčku míček míří rovnou do dolního rohu branky. Asistence: Markéta Vrlíková.

52:12
    Domácí uklidňují tempo hry a obsazují si branku soupeře.

51:59
    Hra se nyní přesouvá rychle ze strany na stranu.

51:07
    Ostrava pálí na branku z poloviny hřiště. Míček strefuje nohu soupeřky.

50:20
    Šance hostů. Ovšem obrana včas zasahuje.

Adéla Bernatová

Branky a nahrávky: 3. Vavrečková (P. Hudáková), 4. Kajfoszová (Zuzaníková), 7. Kapcová (Kotzurová), 11. P. Hudáková (Vrlíková), 16. Rybičková (P. Hudáková), 18. Kotzurová (Kapcová), 22. Kapcová (Kotzurová), 24. Žurková (Zuzaníková), 30. Vrlíková (Vavrečková), 33. Lacková, 34. P. Hudáková (Kotzurová), 35. Kotzurová (P. Hudáková), 42. Lacková (Žurková), 43. P. Hudáková (Vavrečková), 47. Kajfoszová (Žurková), 48. Kapcová (Kotzurová), 54. Kotzurová (Vrlíková), 56. Grossová (P. Hudáková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Dupčáková (Tomšová) – Vavrečková, Kotzurová, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová, Rybičková – Žurková, Vrlíková, Lacková – Šablaturová, Greiplová, Kapcová – P. Hudáková.
    FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň: Fialová (Fišerová) – Nachtmanová, Volkmannová, Škardová, Havlová, Krňoulová – Křemenáková, Mašková, Staňková – Drugdová, Böhmová, Šnebergrová – Vaníčková, Přerostová, Vatahová.

Rozhodčí: Martin Petřík, Tomáš Podlesný