Prešov – Nové Zámky B 13:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Skalica 1:7 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 1:4 (kon.)
Humenné – Martin 4:0 (kon.) | Dubnica – Trnava 12:1 (kon.) | Osmos Bratislava – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
HC Osmos Bratislava
4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Neděle 06.01.2019, 18:00 • Zimný štadión V. Dzurillu, Bratislava • 1. liga (SR) • 35. kolo

S konštatovaním, že HC Bratislava zvíťazil nad Spišskou Novou Vsou 4:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele a úspešný štart do nového pracovného týždňa. Dočítania priatelia. (20:01:38)

59:18
    Osmos Bratislava práve strelil gól!
    KRONI MUSLIU pridáva svoj druhý gól v dnešnom zápase a definitívne tak rozhoduje o výhre svojho tímu! Bez asistencií.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času, Bratislava vedie nad Spišskou Novou Vsou 3:2.

53:18
    Domáci sa znovu ujímajú vedenia v dnešnom zápase, úspešným strelcom je KRONI MUSLIU. Asistencie: Juraj Prokop.

50:01
    Začala sa druhá polovica tretej tretiny a zdá sa, že o víťazovi zápasu dnes rozhodne jediný gól.

47:16
    Domáci v plnom počte.

46:30
    Dnešné stretnutie sleduje 202 divákov.

45:16
    Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Smolka – 2 min., hákovanie).

45:01
    Úvodných 5 minút tretej tretiny máme za sebou, stále je v platnosti remíza 2:2.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine máme v Bratislave stav zápasu 2:2. Tretia časť hry sa začne približne o 19:38.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

35:01
    Do konca druhej tretiny ostáva necelých 5 minút a stav zápasu je už 2:2.

34:42
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Začíname prakticky od začiatku, pretože hostia znovu využívajú presilovú hru, tentoraz zásluhou MARKA ONDOVA. Asistencie: Michal Findura, František Koky.

34:01
    Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Daniš – 2 min., napadnutie).

32:52
    V samom závere presilovej hry sa hosťom darí znížiť stav zápasu. Vlastimila Lakosila prekonal ALEXANDER GREBEŇUK. Asistencia: František Koky.