Crystal Palace – Derby 0:0 (*15:01) | Middlesbrough – Tottenham 0:0 (*15:01) | Sheffield Utd. – AFC Fylde 0:0 (*15:01)
Gillingham – West Ham 0:0 (*19:16) | Manchester City – Rotherham 7:0 (kon.) | Millwall – Hull City 2:1 (kon.)
Queens Park – Leeds 2:1 (kon.) | Woking – Watford 0:2 (kon.) | Fulham – Oldham 1:2 (kon.)
Newport County AFC – Leicester 2:1 (kon.)
Queens Park Rangers
2:1 (1:1)
Leeds United
Neděle 06.01.2019, 15:00 • Loftus Road, London • FA Cup • 3. kolo

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 10:7. Střely mimo: 4:1. Rohy: 11:9. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 14:11. (16:53:05)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Queens Park Rangers, který svého soupeře porazil poměrem 2:1. Ve druhém poločase jsme sledovali hodně vyrovnanou podívanou, avšak o něco nebezpečnější byl domácí celek, který si vytvořil celou řadu rohových kopů, přičemž jeden z nich přinesl rozhodující branku. Leeds se v závěru utkání pokoušel vyrovnat, avšak nakonec se mu to nepodařilo.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Osman Kakay (Queens Park Rangers).

90+3
    QPR hraje přesně tak, jak mu to vyhovuje. Tedy s míčem na kopačkách a na útočné polovině.

90+2
    Freeman ale rychle přišel o balón, Leeds se okamžitě pokouší proniknout na útočnou polovinu, což se mu zatím vůbec nedaří.

90+1
    Hostujícímu brankáři se absolutně nepovedl odkop od branky, míč skončil daleko v hledišti. Soupeř se tak dostane k autovému vhazování.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu Queens Park Rangers: ze hřiště odchází Eberechi Eze, přichází Matth Smith.

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Domácí si drží jednobrankový náskok, naopak soupeři se krátí čas.

88
    Žlutou kartu dostává Lewis Baker (Leeds United).

87
    Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Leif Davis, přichází Clarke Oduor Keňa.

86
    Střídání v týmu Queens Park Rangers: ze hřiště odchází Bright Osayi-Samuel, přichází Pawel Wszolek.

85
    QPR se mohlo dostat do dvoubrankového vedení! K exekuci přímého kopu se postavil Freeman, který svůj projektil zakroutil pouze do tyče.

84
    Žlutou kartu dostává Egzijan Alioski (Leeds United).

84
    Aby toho nebylo málo, tak na zemi zůstal ležet hostující Roberts. Leeds okamžitě rozehrál, po levém křídle to zkouší rychlonohý Alioski.

83
    Střídání v týmu Queens Park Rangers: ze hřiště odchází Aramide Oteh, přichází Ilias Chair.

82
    Alioski si u postranní čáry počínal hodně agresivně, nakonec se to ale obešlo bez žlutého kartónku. Queens Park Rangers bude zahrávat standardku.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Domácí i nadále vedou o jednu branku, soupeř by měl směrem dopředu výrazně přidat.