Crystal Palace – Derby 0:0 (*15:01) | Middlesbrough – Tottenham 0:0 (*15:01) | Sheffield Utd. – AFC Fylde 0:0 (*15:01)
Gillingham – West Ham 0:0 (*19:16) | Manchester City – Rotherham 7:0 (kon.) | Millwall – Hull City 2:1 (kon.)
Queens Park – Leeds 2:1 (kon.) | Woking – Watford 0:2 (kon.) | Fulham – Oldham 1:2 (kon.)
Newport County AFC – Leicester 2:1 (kon.)
Newport County AFC
2:1 (1:0)
Leicester City
Neděle 06.01.2019, 17:30 • Rodney Parade, Newport • FA Cup • 3. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:27:29)

Držení míče: 29 % : 71 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 1:8. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:6.

Je konec! Čtvrtoligový tým Newport County naprosto senzačně porazil Leicester 2:1 a postupuje do dalšího kola! Zaplněný stadion Rodney Parade rozveselil v 10. minutě Jamille Matt, který poslal svou hlavičku do levé tyče, od které skončil míč v bráně. V 70. minutě byl v šanci Maddison, ovšem ten napálil uvnitř vápna pouze obránce. V 82. minutě ovšem přišlo vyrovnání, když vyslal pumelici ze své nohy Ghezzal a zdálo se, že se bude hrát odveta v Leicesteru. Ovšem o tři minuty později se Albrighton dopustil ruky ve svém vápně a následně proměnil penaltu Amond. Konec utkání už si domácí mužstvo pohlídalo a vyhrálo.

90+4

90+4
    Maddison to zkusil zpoza vápna, ale jeho rána letěla pouze vedle pravé tyče a tento zápas je velice blízko k zázraku.

90+3
    Nakonec se hosté skvěle prokombinovali uvnitř vápna, až ke střele, ale ta letěla doprostřed brány, kde byl připraven Day.

90+3
    Semenyo se snažil udržet míč u rohového praporku, ale pouze o něj přišel a Leicester tak má autové vhazování.

90+3
    Střela domácího hráče byla tečována a Newport County tak získalo rohový kop.

90+2
    Albrighton naprosto lacině přišel o míč a dopředu se vydal po levé straně Semenyo, který nakonec vystřelil, ale jeho pokus skončil vedle pravé tyče.

90+1
    Domácím se podařilo odkopnout balón na hranici svého vápna.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Hosté nyní získali rohový kop z pravé strany a mají tak jednu z posledních šancí na vyrovnání.

88
    Nyní skončil nákop hostů pouze v moci gólmana Daye.

87
    Leicester je ve velice tíživé a složité situaci a sype centry do vápna soupeře.

86
    Střídání v týmu Newport County AFC: ze hřiště odchází Dolan, přichází O'Brien.
    85. Padraig AMOND - 2:1

85
    Tým Newport County AFC právě vstřelil branku! Newport County si bere vedení zpět na svou stranu! K exekuci pokutového kopu se postavil PADRAIG AMOND, který zakončil do pravé části branky, zatímco brankář Ward šel na druhou stranu.