Znojmo – Vienna Capitals 5:7 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
5:7 (0:2, 2:3, 3:2)
spusu Vienna Capitals
Neděle 06.01.2019, 17:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • 36. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:43:44)

I třetí třetina byla bohatá na góly. Padlo jich celkem pět. Více jich vsítili domácí, skóre už ale otočit nedokázali. Pozitivním bodem ale zůstává třeba první gól Jana Bulína v dresu A-týmů.

59:58
    Stehlíkova střela od modré za Lamoureuxe nedoputovala, skóre zápasu se už nejspíš nezmění.

59:41
    Icing hostů.

59:01
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo se usadilo v útočné třetině a po kombinaci Orlů prostřelil MIKKO VAINONEN Lamoureuxe od modré čáry. Asistence: Patrik Parkkonen.

58:27
    Hosté vyhazují.

58:12
    Vyloučení v týmu Vienna Capitals (Dorion – 2 min., sekání).

58:10
    Oščádalova střela za Lamoureuxe svou cestu nenašla.

57:14
    Kruckovyč nyní dobře odrazil puk a zabránil tak vídeňskému brejku.

57:00
    Sedlák pálil od modré, Lamoureux jeho ránu bez problémů zlikvidoval.

56:12
    Parkkonenovu střelu vykryl Lamoureux betonem.

55:08
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    Sedlák nyní hrubě chyboval při rozehrávce před Halászem, když nahrál puk BENJAMINU NISSNEROVI. Tomu už nečinilo problém zakončit do znojemské svatyně. Asistence: Andreas Nödl, Peter Schneider.

54:55
    Romigova střela končí v Halászově náruči.

54:29
    Halász ničí dalčí kombinaci hostů.

54:15
    Krukcovyč vyhazuje.

53:52
    Nyní zahrozil Luciani, Lamoureux ho ale vykryl.

53:40
    Znojmo vyhazuje.

53:28
    Zblokovaná střela končí v ochranné síti, vhazování po Halászově levici.

Nikola Katolická

Branky a nahrávky: 38. Parkkonen (Kruckovyč), 39. Luciani (C.J. Stretch, Hlava), 47. Bulín (Novák), 49. Lattner, 60. Vainonen (Parkkonen) – 16. Schneider (Dorion, Nödl), 16. Dorion (Vause, Holzapfler), 26. Schneider (Nissner), 35. Olden (DeSousa), 36. Vause (Birnbaum, DeSousa), 51. Schneider (Vause, DeSousa), 56. Nissner (Nödl, Schneider)

HC LERAM Orli Znojmo: Halász (Lassila) – Lattner, Sedlák, Vainonen, Parkkonen, Kruckovyč, Stehlík, Tejnor – Kalus, Kujawinski, Hlava – Novák, Stretch, Luciani – Špaček, Matuš, Němec – Bulín, Oščádal.
    spusu Vienna Capitals: Lamoureux (Starkbaum) – Wall, Clark, Dorion, Mullen, Fischer, Peter, Birnbaum – Wukovits, Holzapfel, Tessier – DeSousa, Vause, Olden – Nödl, Nissner, Schneider – Romig, Großlercher, Hartl.

Rozhodčí: Babic, Rezek – Trilar, Soos