Crystal Palace – Derby 0:0 (*15:01) | Middlesbrough – Tottenham 0:0 (*15:01) | Sheffield Utd. – AFC Fylde 0:0 (*15:01)
Gillingham – West Ham 0:0 (*19:16) | Manchester City – Rotherham 7:0 (kon.) | Millwall – Hull City 2:1 (kon.)
Queens Park – Leeds 2:1 (kon.) | Woking – Watford 0:2 (kon.) | Fulham – Oldham 1:2 (kon.)
Newport County AFC – Leicester 2:1 (kon.)
Fulham FC
1:2 (0:0)
Oldham Athletic
Neděle 06.01.2019, 15:00 • Craven Cottage, Londýn • FA Cup • 3. kolo

Z tohoto dramatického střetnutí už je to vše, děkujeme za pozornost. (17:17:39)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 10:1. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 12:7.

Účastník čtvrté nejvyšší soutěže si tedy vyšlápl na soupeře z Premier League a dosáhl největšího pohárového úspěchu od sezóny 2012/13, kdy postoupil přes Liverpool a pak málem přešel také přes sousední Everton až do čtvrtfinále.

Je dobojováno! Máme za sebou naprosto senzační průběh druhého poločasu, který by jen těžko vymýšleli i ti nejlepší tvůrci filmů. Domácí Odoi v 52. minutě dostal Fulham zaslouženě do vedení. Pak se ale začaly dít věci. První Ranieriho náhradník Ryan Sessegnon pár chvil po nástupu fauloval Clarkea a nařízenou penaltu proměnil další střídající hráč Surridge. O pár minut později VAR neodhalil zjevně přihraný pád Cairneyho, a tak se kopala penalta i na druhé straně. Doslova ze střídačky ji přišel kopnout Mitrović a nedal! Spravedlnost tedy nebyla slepá a Oldham byl za bojovný výkon ještě jednou odměněn, když o jeho senzačním postupu rozhodla hlavička Calluma Langa.

90+4

90+4
    Natěsno bráněný Mitrović ještě stačil hrudí přihrát na Cissého, který střílel bez přípravy z těžkého úhlu a ohrozil jen fanoušky za Iversenovou bránou. Vypadá to, že je rozhodnuto!

90+3
    Johan Branger sváděl hodně urputný souboj u rohového praporku, kde se mu pár vteřin dařilo držet míč ve hřišti. Vše končí odkopem od Bettinelliho brány.

90+2
    Další nedotažená akce domácího týmu. Daniel Iversen rozhodně nespěchá s odkopem a užívá si skandování hostujících fandů, které má za svými zády.

90+1
    Trochu času na vyrovnání Fulham ještě má. Nad rámec druhého poločasu jsou přidány čtyři minuty.

90
    Hodně nešťastný náhradník Ryan Sessegnon se opřel do centru Vietta, jenže střelu z volejem poslal několik metrů vedle Iversenovy brány.
    88. Callum LANG - 1:2

88
    Oldham právě vstřelil branku!
    Jen pár minut nás dělí od velkého překvapení! Kdo by to byl ještě před malou chvílí čekal, že Fulham bude na pokraji vyřazení! Nepomuceno si po autovém vhazování vyměnil míč s Lydenem a odcentroval na CALLUMA LANGA. Ten sice byl těsně bráněn, ale i tak se probil k hlavičce, na kterou Bettinelli nedosáhl.

86
    Domácí ještě rozehrávali rohový kop, ale nic vážného z něj nevytěžili. Po faulu Mitroviće na Edmundsona naopak hraje Oldham.
    85. Mitrović po nástupu nedal penaltu

85
    Poslední minuty píšou naprosto neuvěřitelné příběhy! Mistrović přišel na hřiště a hned se postavil k exekuci pokutového kopu. Míč poslal ze svého pohledu na pravou stranu, jenomže Iversen tenhle úmysl dokonale přečetl!

84
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Tom Cairney, přichází Aleksandar Mitrović.

82
    Žlutou kartu dostává Jordan Lyden (Oldham Athletic).

82
    Tom Cairney zasekával v pokutovém území a evidentně přihrál pád po naprosto minimálním kontaktu s nohou Lydena. Rozhodčí se poradil s kolegou u videa a nepochopitelně nařídil penaltu!

81
    Domácí tým rozhodně nechce podstoupit hrozící odvetný zápas, a tak se na poslední minuty podívá na trávník i srbský střelec Mitrović.