Linz – Znojmo 1:6 (kon.)
Steinbach Black Wings Linz
1:6 (0:2, 1:3, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 06.01.2019, 13:30 • Keine Sorgen Eisarena Linz • Erste Bank Young Stars League

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji vám hezký zbytek neděle. (15:58:59)

V poslední třetině hosté přidali další gól a potvrdili svou naprostou dominanci v dnešním zápase na ledě Linze. Do tabulky kvalifikační skupiny B tak po prvním nadstavbovém kole přibudou Orlům cenné tři body, které je společně s body získanými za umístění v základní části řadí na průběžnou první pozici.

42:45
    Orli právě vstřelili branku!
    Šestý gól Znojma padá do svatyně domácích zásluhou ALEXE HLADONÍKA. Bez asistence.

40:01

Střely v druhé třetině: 8-12

Na začátku třetiny se v oslabení prosadili domácí. Pak se ale hra dostala zpět pod taktovku Znojma, které postupně přidalo další tři branky.

40:00

34:34
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Piš – 2 min., podrážení).

33:20
    Znojmo opět skóruje. Autorem páté branky je RICHARD SORGER. Asistence: Daniel Pílek.

31:01
    Vyloučení v týmu EHC Black Wings Linz (Neumaier – 2 min., příliš mnoho hráčů).

27:33
    Vyloučení v týmu EHC Black Wings Linz (Lisech – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Svoboda – 2 min.).

27:08
    I Znojmo se prosazuje v oslabení! Rozdíl skóre činí už tři branky díky MARTINU KOSNAROVI. Asistence: Domimik Klus.

26:46
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Sigmund – 2 min., nedovolené bránění).

25:38
    Znojemský obránce ADAM JONÁŠ navyšuje a je to opět o dva góly. Asistence: Alex Hladoník, Daniel Piš.

23:26
    Linz právě vstřelil branku!
    Domaci snižují ve vlastním oslabení. Autorem branky je MAXMILIAN WAISMAYER. Bez asistence.

23:17
    Vyloučení v týmu EHC Black Wings Linz (Frühwirt – 2 min., podrážení).

20:01

Po první třetině budou do kabin odházet spokojenější hosté. Ve dvanácté minutě otevřel skóre Svoboda, brzy po něm se prosadil i Klus. Orli tak vedou dvougólovým rozdílem.

Nikola Katolická

Branky a nahrávky: 24. Waismayer – 12. Svoboda (Kosnar), 15. Klus (Jonáš), 26. Jonáš (Hladoník, Piš), 28. Kosnar (Klus), 34. Sorger (Pílek), 43. Hladoník

Steinbach Black Wings Linz: Mocher (Jordan) – Kail, Holzinger, Liesch M., Liesch L., Heinz, Haller, Bichler – Frühwirt, Mayhofer, Mayer – Fedor, Kovanecz, Pühringer – Neumaier, Waismayer, Brunner – Kitzmüller.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kocák (Hrstka) – Klus, Jonáš, Šáňa, Konečný, Pílek, Peří, Hrubý – Piš, Sigmund, Hladoník – Kosnar, Bazala, Svoboda – Del Favero, Sorger, Ludvík – Kuluris, Fruvirt.

Rozhodčí: Bartl – Moidl, Reisinger