Lille OSC
1:0 (1:0)
FC Sochaux
Pondělí 07.01.2019, 20:55 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzský pohár

Je tu konec zápasu francouzského poháru mezi domácí Lille OSC a hostujícím FC Sochaux. Domácí potvrdili roli favorita a bez větších problémů vyhráli 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil v prvním poločase Luis Araujo. Domácí byli i ve druhém poločase lepším týmem a na zasloužený postup se ani moc nenadřeli.. (22:49:21)

90+3

90+3
    Po centru do vápna sice někdo z hostů padle ve vápně a hlasitě vykřikl, penalta se ale nepíská. Následně se do balonu opřel M'Bakata, balon poslal ale hodně mimo.

90+3
    Tak je tu ještě rohový kop pro Sochaux.

90+3
    Hosté mají čas na poslední akci. Budou to mít ale velmi těžké.

90+2
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Luiz Araujo, přichází Gabriel Dos Santos.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Začala poslední minuta normální hrací doby. Domácí mají balon a nikam se neženou.
    88. Gól Pepeho neplatil kvůli ofsajdu

88
    Celik postal do vápna centr na nabíhajícího Pepeho, který dokázal dopravit balon do brány. Gól ale neplatí, protože Pepe byl v evidentním ofsajdu.

87
    Pepe poslal míč na Bambu, jeho rána byla ale zblokovaná.

86
    Nyní se právě domácí dostali k protiútoku a tvrdě střílející Pepe zaměstnal gólmana Ati-Zigiho.

86
    Hosté to ještě zkoušejí, avšak především v defenzivě za sebou nechávají velká okénka.

84
    Pokus o útočný výpad hostů skončil ofsajdem, ve kterém byl Archimède.

82
    Domácí fotbalisté zatím hraji v závěru přesně tak, jak potřebují. Drží balon na polovině soupeře.

80
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Adama Soumaoro, přichází Edgar Ié.
    79. Pepe poslal míč jen do brankáře

79
    Po pravé straně vnikl do vápna Pepe, jeho ránu ale dokázal gólman Ati-Zigi vyrazit.