Lyon – Štrasburk 1:2 (kon.)
Olympique Lyon
1:2 (0:1)
RC Štrasburk
Úterý 08.01.2019, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzský Ligový pohár • Čtvrtfinále

Domácí fanoušci jsou hodně nespokojení, Lyon byl v zápase lepší, měl převahu územní i střeleckou. Gól dal jen jeden, hosté se prosadili dvakrát, podržel je výborný brankář Kamara, a tak Štrasburk postupuje dál. (22:59:38)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:2.

90+3

90+3
    Kamara kryje míč a pomalu rozehrává.

90+2
    Domácí fotbalisté jsou ve velkém tlaku, snaží se vyrovnat za každou cenu.

90+2
    Dembele pálil z dobré pozice, míč ale příliš zvedl.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Volný kop rozehrával domácí celek, obrana si poradila. Následně míč kryje Kamara a s rozehrávkou fakt nepospíchá.

88
    Tete centroval před branku, s jeho akcí si snadno poradila obrana. Domácí ale zůstávají u míče.

87
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Sissoko, přichází Goncalves.

86
    Kamara má na svém kontě další výborný zákrok, Traore byl tím hráčem, kterého vychytal.

85
    Kamara se zapojil do rozehrávky svého celku a pomohl tak uklidnit situaci.

84
    Olympique Lyon vybojoval rohový kop, zajímavá možnost před hostující brankou. Následně měl Aouar velkou šanci, jenže pálil bez přípravy vysoko nad.

83
    Domácí kombinují na útočné polovině, Marcelo hledal spoluhráče, ten by obsazený.

82
    Hostující celek se pokouší držet hru co nejdál od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí čekají na výraznější tlak a připravují se na něj.

80
    Jeden z hráčů je ošetřovaný na hrací ploše.

78
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Ajorque, přichází Zohi.

76
    Patnáct minut hry a nějaké to nastavení nás dělí od konce poločasu, domácí celek má stále jednobrankový deficit.

76
    Rohový kop pro Lyon. Centr se snesl před branku Štrasburku, ale obrana si dokázala velmi dobře poradit.