Boston – Minnesota 4:0 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Florida 5:1 (kon.)
Buffalo – New Jersey 5:1 (kon.) | Detroit – Montreal 2:3 (kon.) | Tampa – Columbus 4:0 (kon.)
Washington – Philadelphia 5:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 7:4 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:3 (kon.)
Vegas – NY Rangers 4:2 (kon.) | San Jose – Edmonton 7:2 (kon.)
Detroit Red Wings
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
Montreal Canadiens
Středa 09.01.2019, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (04:15:20)

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Tatar (Montreal) 0+2, 1 střela, čas na ledě 14:33
    Filip Hronek (Detroit) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:50

1. Brendan Gallagher (Montreal) ) 1+0
    2. Andreas Athanasiou (Detroit) 2+0
    3. Tomáš Tatar (Montreal) 0+2

A je konec. Ve třetí třetině oba týmy vstřelily po jedné brance a z výhry se nakonec raduje Montreal. Canadiens vstoupili znovu skvěle do 3. třetiny, když se povedenou ránou prosadil Petry. Na jeho gól našel odpověď Andreas Athanasiou, který se prosadil v přesilové hře. Ve zbytku třetiny byl Detroit lepším týmem a Montreal si hlavně díky Niemimu odváží 2 body a přerušuje 2 zápasovou šňůru proher.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 32, Hosté – 25.

59:55
    Artturi Lehkonen výbornou žabičkou zblokoval nahrávku na Nyquista a zamezil poslední šanci domácích!

59:47
    Niemi drží kotouč v lapačce a následuje vhazování.