Japonsko – Turkmenistán 3:2 (kon.) | Uzbekistán – Omán 2:1 (kon.) | Katar – Libanon 2:0 (kon.)
Uzbekistán
2:1 (1:0)
Omán
Středa 09.01.2019, 14:30 • Sharjah Stadium, Sharjah • Mistrovství Asie • Skupina F

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:26:38)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 1:6. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:6.

Je konec. V napínavém zápase nakonec slaví důležité vítězství Uzbekistán, který zvítězil 2:1. V 15. minutě předvedl Nestěrov fantastický zákrok a zachránil domácí tým. Ve 34. minutě šel Uzbekistán do vedení, když se exekuce přímého kopu ujal Odil Achmedov a ránou na zadní tyč překvapil brankáře. Na samotném konci první půle vytáhl Nestěrov další zákrok z jiné planety. V 72. minutě srovnal Al Ghasani, ale nakonec v 86. minutě trefil rozhodující branku domácí Šomurodov. V 90+2. minutě ještě dostal červenou kartu Krimec.

90+5

90+4
    Následná rána z přímého kopu letěla jen do míst, kde byl připraven Nestěrov, který tak vyboxoval balón.
    90+2. Červená karta Krimece.

90+2
    Jegor Krimec stáhl k zemi protihráče, který se řítil na bránu Uzbekistánu a rozhodčí okamžitě vytahuje červenou kartu!

90+1
    Omán se chtěl dožádat odpískání penalty, když šel hostující hráč k zemi uvnitř vápna, ale sudí Dong-jin Kim rozpažil.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Domácí hráč má křeče, což by se mu pravděpodobně za nepříznivého stavu nestalo.

87
    Omán nyní získal rohový kop z pravé strany a bude chtít srovnat stav zápasu.

86
    Střídání v týmu Omán: ze hřiště odchází Al Jahmadi, přichází Al Jahajei.
    Střídání v týmu Omán: ze hřiště odchází Al Chaldi, přichází Al Ghassani.
    86. Eldor ŠOMURODOV - 2:1

86
    Uzbekistán právě vstřelil branku!
    Domácí jdou zpátky do vedení! ELDOR ŠOMURODOV si naprosto fantasticky zpracoval přihrávku od spoluhráče Alibajeva, když si přehodil míč přes soupeře a následně zakončil k levé tyči. Asistence: Alibajev.

84
    Stále je vše otevřené a konec zápasu velmi dramatický.

83
    Střídání v týmu Uzbekistán: ze hřiště odchází Bichmajev, přichází Šomurodov.

81
    Hosté získali rohový kop, který se bude opakovat, jelikož ho posléze tečoval domácí hráč.