Vladivostok – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Barys – Kunlun 1:3 (kon.) | Ufa – Riga 3:2 (po pr.)
Jaroslavl – Petrohrad 0:4 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
3:2 (2:2, 0:0, 0:0 - 1:0)
Dinamo Riga
Čtvrtek 10.01.2019, 15:00 • Ufa Arena • KHL

To je ode mě vše, já děkuji za pozornost, u příštích zápasů na počtenou! (17:30:32)

Hráči s největším ice time

Salavat Julajev Ufa – 23:13 – Philip Larsen, dánský obránce

Dinamo Riga – 21:12 – Uvis Balinskis, lotyšský obránce

Československá stopa v utkání

Nikdo z Čechů ani Slováků v těchto klubech nehraje.

Dnešní utkání sledovalo 5 634 diváků.

Vyrovnané utkání, které se ve druhé třetině změnilo v defenzivní a taktickou bitvu. První třetina byla pro diváky nejhezčí, tam padaly branky a bylo plno hezkých akcí. Pak byly oba týmy opatrné, Rize se ta opatrnost příliš nevyplatila, v prodloužení ztratila kotouč a z protiútoku se prosadili domácí a dali razítko na vítězství. Dva body jdou do Ufy. Riga má alespoň bod, který se jí může v boji o play off hodit.

61:55 Anton BURDASOV - 3:2

61:55
    Ufa právě vstřelila branku!
    Tak přece jen vítězí domácí, kteří byli o něco hokejovější než soupeř. Ujeli do protiútoku, Larsen si prohodil puk mezi nohama, chytil ho před sebou a předložil krásný kotouč Burdasovovi, který trefil rychle než se přesunul brankář a Ufa vítězí v prodloužení. Autorem branky je ANTON BURDASOV. Asistence: Philip Larsen, Vladimír Tkačov.

61:42
    Střela hostů z nápřahu, výtečný Metsola.

61:16
    Darzinš se řítil do šance, ale byl zastaven obranou.

60:48
    První šanci měla Riga, střela nebyla dostatečně razantní.