Švédsko – Finsko | 2:3 (po pr.) | | | Česko – Japonsko | 6:0 (kon.) | | | Rusko – Švýcarsko | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Chicago – Nashville | 3:4 (po pr.) | | | Calgary – Colorado | 5:3 (kon.) | | | Anaheim – Ottawa | 1:2 (po pr.) |
Kobra – Chomutov | 1:8 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 3:4 (po pr.) | | | PZ Kladno – Sparta | 1:9 (kon.) |
Kladno – HC Litvínov | 4:3 (po pr.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 3:4 (0:3 po s.n.) | | | Warriors Brno – Přerov | 5:3 (kon.) |
Třinec – Zlín | 3:4 (po pr.) | | | K. Vary – Třemošná | 1:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 0:4 (kon.) |
Mountfield HK – Plzeň | 3:1 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Vsetín – Technika Brno | 6:0 (kon.) |
Pardubice – Havířov | 3:6 (kon.) | | | Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 5:10 (kon.) | | | Tábor – Mladá Boleslav | 3:6 (kon.) |
Vladivostok – Chabarovsk | 3:1 (kon.) | | | Barys – Kunlun | 1:3 (kon.) | | | Ufa – Riga | 3:2 (po pr.) |
Jaroslavl – Petrohrad | 0:4 (kon.) |
Frýdek-M. "B" – H. Benešov | 11:3 (kon.) |
Litoměřice B – Kadaň | 5:0 (kont.) |
konec
Lokomotiv Jaroslavl
0:4
(0:0, 0:4, 0:0)
SKA Petrohrad
59:05
|
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Grigorij Denisenko – 2 min., podrážení).
|
|
53:49
|
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Denis Alexejev – 2 min., podrážení).
|
|
30:02
|
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Staffan Kronwall – 2 min., sekání).
|
|
23:19
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Alexandr Děrgačov – 2 min., hákování).
|
|
22:17
|
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikita Čerepanov – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
23. A. Bělov (Prochorkin, N. Gusev), 28. Kuzmenko (Gavrikov), 30. Jakupov (Prochorkin), 39. Jakupov (V. Tichonov)
Rozhodčí: Olenin, Fatějev – Goljak, Šišlo
Diváci: 8500
Neproměněná penalta:
Lokomotiv Jaroslavl:
Konovalov (30. Isajev) – Rafikov, Nakládal, Kronwall (C), Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Kutuzov – Alexejev, Kozun, Denisenko – Sannikov (A), J. Averin, J. Korotkov – Kartajev, Korškov, Iljenko – Kudrjavcev, Apalkov (A), Ivanov – Slepec.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Gavrikov (A), Rundblad, Zemčonok, Rukavišnikov, A. Bělov, Zub, Sjomin – S. Plotnikov (A), V. Tichonov, Koskiranta – Kuzmenko, Barabanov, Byvalcev – N. Gusev, Prochorkin, Jakupov – Ketov (C), Kablukov, Děrgačov – Ogirčuk.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Gavrikov (A), Rundblad, Zemčonok, Rukavišnikov, A. Bělov, Zub, Sjomin – S. Plotnikov (A), V. Tichonov, Koskiranta – Kuzmenko, Barabanov, Byvalcev – N. Gusev, Prochorkin, Jakupov – Ketov (C), Kablukov, Děrgačov – Ogirčuk.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Olenin, Fatějev – Goljak, Šišlo
Diváci: 8500
Vendula Zdražilová