Kobra – Chomutov 1:8 (kon.) | Liberec – Slavia 3:4 (po pr.) | PZ Kladno – Sparta 1:9 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:4 (0:3 po s.n.) | Warriors Brno – Přerov 5:3 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (po pr.) | K. Vary – Třemošná 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 0:4 (kon.)
Mountfield HK – Plzeň 3:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Olomouc 2:1 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 6:0 (kon.)
Pardubice – Havířov 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 5:10 (kon.) | Tábor – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
Mountfield HK
3:1 (1:1, 1:0, 1:0 - N 1:0)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 10.01.2019, 17:30 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Extraliga dorostu • Nadstavba A

S vědomím, že Mountfield HK ovládl dnešní utkání 3:1 po 60 minutách a 1:0 v nadstavbě, se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne. (19:40:34)

V prodloužení měly šance oba týmy, tu největší dokázali domácí využít a berou z dnešního duelu také cenný čtvrtý bod. Rozhodl o tom přesnou střelou po samostatném úniku slovenský forvard Juraj Slafkovský.

64:46
    Hradec právě vstřelil branku!
    Domácí získávají z dnešního mače plný počet bodů. JURAJ SLAFKOVSKÝ si ve středním pásmu vyměnil puk se Šimonem Marhou a ze samostatného úniku se nemýlil. Asistence: Šimon Marha.

64:17
    Ale nedaří se to, hradecká trojice dobře brání.

63:57
    Na puku jsou hosté a zkouší něco vymyslet.

63:10
    Skvělá práce Jakuba Tichého! Adam Páník před ním byl zcela sám, ale hradecký brankář se rychle přesunul a udržel naděje svého týmu na zisk dalšího bodu.

62:29
    Na Bočana mířila další střela, ten ji vyrazil do ochranné sítě.

61:56
    Nyní se o něj bojuje za hradeckou brankou.

61:18
    Hradečtí jeli dva na jednoho, nesehráli to však dobře. Tím pádem o puk přicházejí.

60:37
    Střelec dvou gólů Marha mohl přidat třetí, Bočan ho však lapačkou vychytal!

60:01

Nyní se jde bojovat o bonusový bod.

Tři body bere z dnešního vyrovnaného utkání Hradec. Ten držel těsný náskok prakticky celou třetí třetinu, nedovolil soupeři skórovat ani v pětiminutové přesilové hře. Navíc půl minuty před koncem rozhodl definitivně o hradeckém vítězství gólem do prázdné brány Šimon Marha.

Konec třetí třetiny.

59:33
    Do třetice všeho dobrého! Tentokrát si ŠIMON MARHA zahrál pěkný kulečník. Od vlastní modré zkusil znovu štěstí, puk si odrazil od jedné tyče do druhé a od ní do brány. Je rozhodnuto! Bez asistence.

59:11
    Zkusil to zvonu přes celé hřiště. Ke gólu měl blíže, kousek ale stejně chyběl.

58:40
    Rozhodnutí dnešního duelu měl na holi Marha, zblízka ale v těžké pozici branku minul.

58:30
    Bočan pochopitelně zůstal na střídačce.

Jan Vavřina

Branky a nahrávky: 10. Pelda (Beneš), 28. Marha, 60. Marha, 65. Slafkovský (Marha) – 14. Korčák (Hauser, Jiříček)

Mountfield HK: Tichý (Žalčík) – Táborský, Boukal, Havlíček (C), Řehák, Pelda, Pinkas – Giesl, Gaspar, Budina, Pajer, Jirků, Beneš, Novotný, Souček, Slafkovský, Jerman, Marha. Trenér: Petr Luštinec.
    HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – Hodinář, Dolhý, Kanta, Jánský, Jiříček, Špaček, Páník (C) – Hauser, Korčák, Dvořák, Marcel, Dáňa, Soukup, Václavík, Kaiser, Šiler, Kupčo. Trenér: Petr Vojan.

Rozhodčí: Doležal – Křivohlavý, Krejčí