Kobra – Chomutov 1:8 (kon.) | Liberec – Slavia 3:4 (po pr.) | PZ Kladno – Sparta 1:9 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:4 (0:3 po s.n.) | Warriors Brno – Přerov 5:3 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (po pr.) | K. Vary – Třemošná 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 0:4 (kon.)
Mountfield HK – Plzeň 3:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Olomouc 2:1 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 6:0 (kon.)
Dynamo – Havířov 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 5:10 (kon.) | Tábor – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
konec
HC Kobra Praha
1:8 (0:3, 1:2, 0:3 - N 0:0 - 0:1)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 10.01.2019, 16:00ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba C
Partner:
     
    Konec nadstavby. (18:44:11)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Piráti Chomutov.
    Autorem vítězné branky je TADEÁŠ SVOBODA.
     
    3. série
    0:3
    Koblížek proměňuje.
     
    3. série
    0:2
    Kalajev neproměňuje.
     
    2. série
    0:2
    Kulich proměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Bartoň neproměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Svoboda proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Tůma neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Konec nadstavby.
     
    60:01
    Začala nadstavba.
     
    Konec zápasu.
     
    59:09
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Vostiňák – 2 min., podrážení).
     
    56:43
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Mašek – 2 min., krosček).
     
    56:19
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Mašek – 2 min., sekání).
     
    56:10
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Príhoda – 2 min., vysoká hůl).
     
    48:32
    Piráti právě vstřelili branku!
    Autorem branky je JAN VOSTIŇÁK. Asistence: Ondřej Príhoda a Jan Kulich.
     
    48:12
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Döring – 2 min., nesportovní chování).

    Jiří Cícha

    Branky a nahrávky: 34. Sekula (Klobouček, Frydrich) – 6. Vostiňák (Čech, Němec), 10. Štefančík (Němec), 13. Němec, 25. Svoboda (Němec, Štefančík), 36. Svoboda (Spudich, Štefančík), 43. Svoboda (Čech, Štefančík), 48. Svoboda (Čech, Spudich), 49. Vostiňák (Príhoda, Kulich), rozh. náj. Svoboda

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Tůma (KOB)
    0:1   Svoboda (CHM)
    2. série:
    0:1   Bartoň (KOB)
    0:2   Kulich (CHM)
    3. série:
    0:2   Kalajev (KOB)
    0:3   Koblížek (CHM)


    HC Kobra Praha: Tuček (Černý) – Kalajev, Bucek, Mašek, Šesták, Bartoň, Frydrich, Klobouček – Král, Tichý, Rajilič, Sekula, Valenta, Halfar, Strnad, Lederer, Kvasnička, Tůma
    Piráti Chomutov: Malant (Perůtka) – Němec, Kovár, Pöschl, Martínek – Spudich, Koblížek, Příhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Štefančík, Vostiňák, Kalčík, Döring, Rindoš

    Rozhodčí: Škrobák – Hynek, Štěpán