Kobra – Chomutov 1:8 (kon.) | Liberec – Slavia 3:4 (po pr.) | PZ Kladno – Sparta 1:9 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:4 (0:3 po s.n.) | Warriors Brno – Přerov 5:3 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (po pr.) | K. Vary – Třemošná 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 0:4 (kon.)
Mountfield HK – Plzeň 3:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Olomouc 2:1 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 6:0 (kon.)
Dynamo – Havířov 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 5:10 (kon.) | Tábor – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
konec
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:2, 1:0, 0:0 - N 1:0)
HC Meteor Třemošná
Čtvrtek 10.01.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba C
Partner:
     
    Prodloužení skončilo. (19:32:11)
     
    61:03
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MATAS. Asistence: Botoš.
     
    60:32
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Steinbrücker – 2 min., sekání).
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    Konec zápasu.
     
    59:09
    März pálil z levého kruhu, ránu zastavila Ženíškova lapačka.
     
    58:27
    Oddechový čas pro hosty.
     
    58:17
    Domácí riskují v šesti.
     
    57:29
    Oddechový čas pro domácí.
     
    57:29
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Steinbrücker – 2 min., hákování).
     
    56:54
    Icingem se teď provinili i domácí.
     
    56:06
    Oba týmy v plném počtu.
     
    55:59
    Další icing hostů.
     
    55:11
    Ve hře 4 na 4 se více zatím daří domácím.
     
    54:06
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Rymon – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Borák – 2 min., hrubost).
     
    53:19
    Dominik Rymon trefuje tyč!
     
    52:18
    Karlovarští zásobují Ženíška střelami, ten ale zůstává bezchybný.
     
    50:53
    März z levého kruhu prověřil Ženíška.
     
    49:44
    Hra se přesouvá ze strany na stranu.

    Vlastimil Mourek

    Branky a nahrávky: 32. März, 62. Matas (Botoš) – 1. Schindler (Bulka), 5. Borák (Holý, Pešek)


    HC Energie Karlovy Vary: Kubát (Bajgar) – Houdek (C), Vogel, Žďárský, Hohl (A), Petretič, Prošek – Matas, Sapoušek, März (A), Šmajda, Botoš, Rymon, Blecha, Hrůša, Bubanec
    HC Meteor Třemošná: Ženíšek (Vondraš), Bulka, Houdek, Plecitý (A), Trachta, Čarda, Poch, Malkovský – Beránek, Steinbrücker, Schindler, Pešek, Holý (A), Kozlík (C), Martinec, Beníšek, Borák, Lajoš, Albrecht

    Rozhodčí: Němec – Hřebík, Baxa