Boston – Washington 2:4 (kon.) | New Jersey – Toronto 2:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:4 (kon.)
Columbus – Nashville 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 2:1 (kon.) | Tampa – Carolina 3:1 (kon.)
St. Louis – Montreal 4:1 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 3:2 (kon.) | Edmonton – Florida 4:3 (2:0 po s.n.)
Vancouver – Arizona 3:4 (po pr.) | Vegas – San Jose 2:3 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 1:4 (kon.)
New York Rangers
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
New York Islanders
Pátek 11.01.2019, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Československá stopa v utkání:

Filip Chytil (NYR) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:54 (03:45:03)

1. Mathew Barzal (NYI) 1+2
    2. Josh Bailey (NYI) 1+0
    3. Jesper Fast (NYR) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 30-20; Zablokované střely: 14-20; Vhazování: 41%-59%; Hity: 37-36; Přesilové hry: 1/3-2/3; Trestné minuty: 13-13.

Newyorské derby mezi Rangers a Islanders v Madison Square Garden rozhodl Josh Bailey, který 86 sekund před koncem zápasu skóroval po parádní přihrávce Cula Clutterbucka. Konečný výsledek souboje dvou rivalů. New York Rangers 3 New York Islanders 4.

59:25
    Rangers na levém křídle napřáhli při hře bez brankáře k táhlé střele, kterou Robin Lehner podržel v náručí.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
    58:34 Josh BAILEY - 3:4

58:34
    Islanders právě vstřelili branku!
    Cal Clutterbuck na pravém křídle pronikl do útočného pásma a parádní přihrávkou z ostrého úhlu našel útočníka JOSHE BAILEYHO, který na vzdálenější levé tyči skóroval do prázdné brány! Islanders ve třetí třetině skórovali z první střely na bránu a těsně před koncem nyní vedou 4:3! Asistence: Cal Clutterbuck a Johnny Boychuk.

57:51
    Matt Martin v pravém rohu útočného pásma bojoval o puk u hrazení, nakonec ho ale nedokázal udržet.

56:40
    Vladislav Naměstnikov na pravém křídle míchal s pukem, jenže narazil do Mathewa Barzala a puk ztratil.

56:18
    Rangers se během třetí třetiny utkání dostali ke třinácti střelám na bránu, zatímco Islanders k žádné! Skóre utkání je v závěru nerozhodné 3:3.

55:24
    Neal Pionk na pravém křídle znovu vystřelil od modré čáry a Robin Lehner znovu puk úspěšně zachytil.

55:11
    Neal Pionk na pravém křídle vypálil od modré čáry s příklepem a Robin Lehner na přední tyči lapil puk do lapačky. Po přerušení následuje komerční přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:08
    Rangers se ocitli u levé tyče v obrovské šanci, jenže ani nadvakrát brankáře Robina Lehnera nepřekonali! Islanders mají velké problémy.

53:57
    Mika Zibanejad se dostal v mezikruží ke střele, která byla přizvednuta do ochranné sítě. Hra byla přerušena.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 2. R. Strome (Vesey, Chytil), 22. Shattenkirk (Claesson), 49. Fast (Pionk, Bučněvič) – 3. Barzal (Boychuk), 9. Eberle (Lee, Barzal), 24. Lee (Leddy, Barzal), 59. Jo. Bailey (Clutterbuck, Boychuk)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – M. Staal (A), Pionk, Skjei, McQuaid, Claesson, Shattenkirk – Kreider (A), Zibanejad, Zuccarello – Chytil, R. Strome, Fast (A) – Vesey, B. Howden, Naměstnikov – C. McLeod, Nieves, Bučněvič. Hlavní trenér: David Quinn.
    New York Islanders: Lehner (Greiss) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Beauvillier, Barzal, Jo. Bailey (A) – Lee (C), B. Nelson, Eberle – Johnston, Filppula, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Furman South, Brad Watson. Čároví: Ryan Daisy, Mark Shewchyk

Diváci: 17938