Boston – Washington 2:4 (kon.) | New Jersey – Toronto 2:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:4 (kon.)
Columbus – Nashville 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 2:1 (kon.) | Tampa – Carolina 3:1 (kon.)
St. Louis – Montreal 4:1 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 3:2 (kon.) | Edmonton – Florida 4:3 (2:0 po s.n.)
Vancouver – Arizona 3:4 (po pr.) | Vegas – San Jose 2:3 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 1:4 (kon.)
New York Rangers
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
New York Islanders
Pátek 11.01.2019, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

49:39
    Cody McLeod a Matt Martin se do sebe pustili před střídačkami a oba dva byli vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

44:13
    Leo Komarov byl vyloučen na dvě minuty za zdržování hry po posunutí brány a Rangers budou hrát 5 na 3!

43:07
    Adam Pelech fauloval Ryana Stromea, který si najížděl před bránu na přihrávku Filipa Chytila, a byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Druhá přesilová hra Rangers.

37:34
    Vladislav Naměstnikov byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Islanders si zahrají další přesilovou hru.

21:38
    Marc Staal byl vyloučen na dvě minuty za držení a Islanders mají šanci získat rychle zpět ztracené vedení.

08:09
    Jimmy Vesey byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Islanders si zahrají první přesilovou hru v zápase.

07:41
    Cody McLeod a Matt Martin shodili rukavice a svedli pěstní souboj, během kterého se spíše tahali za dresy a oba dva byli vyloučeni na pět minut za bitku poté, co je rozhodčí oddělili od sebe. Komerční přestávka.

00:17
    Ross Johnston byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění poté, co podruhé otravoval Codyho McLeoda.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 2. R. Strome (Vesey, Chytil), 22. Shattenkirk (Claesson), 49. Fast (Pionk, Bučněvič) – 3. Barzal (Boychuk), 9. Eberle (Lee, Barzal), 24. Lee (Leddy, Barzal), 59. Jo. Bailey (Clutterbuck, Boychuk)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – M. Staal (A), Pionk, Skjei, McQuaid, Claesson, Shattenkirk – Kreider (A), Zibanejad, Zuccarello – Chytil, R. Strome, Fast (A) – Vesey, B. Howden, Naměstnikov – C. McLeod, Nieves, Bučněvič. Hlavní trenér: David Quinn.
    New York Islanders: Lehner (Greiss) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Beauvillier, Barzal, Jo. Bailey (A) – Lee (C), B. Nelson, Eberle – Johnston, Filppula, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Furman South, Brad Watson. Čároví: Ryan Daisy, Mark Shewchyk

Diváci: 17938