Boston – Washington 2:4 (kon.) | New Jersey – Toronto 2:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:4 (kon.)
Columbus – Nashville 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 2:1 (kon.) | Tampa – Carolina 3:1 (kon.)
St. Louis – Montreal 4:1 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 3:2 (kon.) | Edmonton – Florida 4:3 (2:0 po s.n.)
Vancouver – Arizona 3:4 (po pr.) | Vegas – San Jose 2:3 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 1:4 (kon.)
Vancouver Canucks
3:4 (0:0, 2:2, 1:1 - 0:1)
Arizona Coyotes
Pátek 11.01.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Československá stopa v utkání:

Richard Pánik (ARI) 2+1, 4 střely, čas na ledě 15:58 (06:52:57)

1. Sven Bärtschi (VAN) 2+0
    2. Richard Pánik (ARI) 2+1
    3. Niklas Hjalmarsson (ARI) 0+0

Statistiky: Střely na bránu: 36-22; Zablokované střely: 11-16; Vhazování: 60%-40%; Hity: 23-21; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné minuty: 4-4.

Slovenský útočník Richard Pánik odehrál v dresu Arizony fantastický zápas, když nejprve otevřel skóre a poté ho zakončil vítězným gólem, který vstřelil 50 sekund před koncem prodloužení a celkem připsal 3 body. Skóre. Vancouver Canucks 3 Arizona Coyotes 4.

64:10 Richard PÁNIK - 3:4

64:10
    Arizona právě vstřelila branku!
    RICHARD PÁNIK orámoval dnešní zápas dvěma góly, když si 50 sekund před koncem prodloužení najel na pravém křídle na kolmou přihrávku od Jakoba Chychruna a parádní střelou zápěstím z bodu pravého kruhu pro vhazování zamířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Asistence: Jakob Chychrun.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:55
    Bo Horvat si z pravého křídla parádně sjel do mezikruží a střelou zápěstím mířil mezi betony Darcyho Kuempera, brankář Arizony ho ale skvěle vychytal a puk zmrazil pod lapačkou!

62:48
    Sven Bärtschi v blízkosti levé tyče vystřelil po přihrávce zpoza brány a Darcy Kuemper opět puk vyrazil.

61:59
    Brock Boeser předvedl na ose útočného pásma parádní průnik a po nádherné stahovačce u levé tyče vystřelil bekhendem, Darcy Kuemper ale puk vyrazil.

61:34
    Jakob Chychrun si z levého křídla sjížděl nebezpečně před bránu, Markus Granlund ho ale poslal na kolena.

61:07
    Brandon Sutter na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu zápěstím a puk skončil v ochranné síti.

60:43
    Canucks drží puk na svých holích a ještě ho soupeři nepůjčili ani na sekundu. Jsou ale u své brány.

60:01
    V Rogers Areně začalo prodloužení tři na tři a oba týmy mají zajištěn jeden bod. Kdo získá bonusový druhý?

60:01

Arizona v zápase třikrát vedla, jenže ani v jednom případě své vedení neudržela a Vancouver dokázal zápas dotáhnout do prodloužení. Skóre po třetí třetině. Vancouver Canucks 3 Arizona Coyotes 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 23. Bärtschi (Ch. Tanev), 40. Gaudette (Roussel, B. Hutton), 56. Bärtschi (Stecher) – 22. Pánik (Hinostroza, Richardson), 31. Cousins (Pánik, Hinostroza), 50. Garland (Galchenyuk, Chychrun), 65. Pánik (Chychrun)

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), Ch. Tanev, B. Hutton, Gudbranson, D. Pouliot, Stecher – Goldobin, Horvat (A), Boeser – Bärtschi, Gaudette, Virtanen – Roussel, B. Sutter (A), M. Granlund – Eriksson, Beagle, Motte. Hlavní trenér: Travis Green.
    Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Chychrun, Ljubuškin, Goligoski, Oesterle – Keller, Stepan (A), Fischer – Pánik, Richardson, Hinostroza – Galchenyuk, Cousins, Garland – Crouse, Kempe, Dauphin. Hlavní trenér: Rick Tocchet.

Rozhodčí: Francis Charron, Dean Morton. Čároví: Lonnie Cameron, Travis Gawryletz

Diváci: 18527