Novosibirsk – Čerepovec 4:5 (kon.) | Magnitogorsk – Minsk 4:3 (kon.) | Ufa – Soči 5:4 (po pr.)
N.Novgorod – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Kazaň – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 6:0 (kon.)

Vojtěch Mozík (VTZ) 0+0,2 střely, čas na ledě 19:18
    Michal Řepík (VTZ) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:32 (20:49:12)

Slovanu se hrubě nepodařila první třetina, která výrazně ovlivnila průběh zápasu, Viťaz se dostal do tříbrankového vedení. Ve druhé třetině dokázala domácí Bratislava jen snížit. Další branku už diváci v hlavním městě Slovenska neviděli, a tak dva body za výhru 3:1 bere Moskevská oblast.

59:42
    Slovan se brání před svou prázdnou brankou.

59:22
    Ani tentokrát od mantinelu Viťaz netrefil branku.

58:58
    Pavel Černov minul prázdnou branku, a tak Slovan rozehrává od své branky, čas ovšem běží neúprosně.

58:43
    Domácí hrají v šesti, hrají bez brankáře.

58:24
    Slovan nyní kombinuje v útočném pásmu. Joni Ortio si se střelou od modré čáry i dorážkou dokázal poradit.

58:00
    Oznámeny byly hlasatelem poslední dvě minuty.

57:30
    Hostující celek se pokouší dohrávat zápas co nejdál od vlastní branky, Slovan má velké problémy s přechodem do útočné fáze.

55:27
    Arťom Švec-Rogovoj pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje připravený Marek Čiliak.

54:44
    Fanoušci ženou domácí hráče vpřed, ti se ale nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu. Moskevská oblast hraje velmi dobře před svou brankou.

53:16
    Slovan se nyní pokouší hrát aktivně, hned dva domácí hokejisté byli v útočném pásmu před brankou, ale beci nedokázali kotouč poslat do předbrankového prostoru.

52:38
    Marek Sloboda pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje hostující brankář, vhazovat se bude po komerční přestávce před brankou Viťazu.

51:50
    Viťaz Moskevská oblast hraje velmi zodpovědně a hráči v poli hodně pomáhají Ortiovi.

50:40
    Marek Sloboda měl obrovskou šanci, udělal rychlou kličku na střed, ale jeho rána po ledě byla obranou zblokovaná. Horní část branky byla odkrytá.

50:21
    Jegor Baranov to zkoušel individuálně, ale před branku se nedostal.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Slovan má stále dvoubrankový deficit.

49:40
    Hraje se zejména ve středním pásmu, kde také probíhají souboje o kotouč.

49:16
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Viťaz vede o dvě branky a hraje velmi zodpovědně.

47:34
    Joni Ortio byl nyní už překonaný, rána od modré čáry mu přelétla mezi betony, ale nikdo v modrém nedokázal důrazněji dorážet.

46:40
    Bratislava rozehrává od své branky, rychle se za podpory diváků dostala do útočného pásma, ale vypálit na branku nikdo z domácích nedokázal.

Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu utkání přihlíží 5 237 platících diváků.

45:56
    Hraje se zejména ve středním pásmu, hostující Denis Kokarev se dostal ke střele. Jeho rána byla tečovaná do ochranné sítě. Komerční přestávka.

44:47
    Slovan se snaží hrát aktivně v útočném pásmu, Adam Jánošík pálil od modré čáry. Jeho rána byla nepřesná.

44:00
    Čtyři minuty hry ze třetí třetiny jsou pryč, Mário Grman pálil a jeho ránu kryje zkušený hostující Joni Ortio.

41:42
    Adam Liška zakončoval z dobré pozice, jeho ránu ovšem kryje hostující brankář Joni Ortio.

40:35
    Ilja Šinkevič pálil jako správný obránce od modré čáry, Marek Čiliak si dokázal poradit.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:25
    Viťaz vyhrál buly v obranném pásmu, následně kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

39:10
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině. Joni Ortio byl připravený a Rudolf Červený trefil jen gólmana. Slovan vybojoval vhazování v útočném pásmu.

37:58
    Joni Ortio přerušuje hru, komerční přestávka. Buly v útočném pásmu Slovanu.

37:20
    Dobrá rána hostujícího celku. Marek Čiliak předvedl velmi dobré čtení hry, a tak zastavil šanci soupeře.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:46
    Komerční přestávka.

36:31
    Nikita Komarov to zkoušel individuálně, jeho rána byla zblokovaná do rohu hrací plochy.

36:07
    Marek Čiliak se svými spoluhráči musí být pozorný, hosté se dostali do útočného pásma, ale nedokázali vypálit.

35:30
    Denis Kokarev kombinoval se svými spoluhráči v útočném pásmu, ale do výraznější šance se Viťaz nedostal.

35:00
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.

34:30
    Joni Ortio byl připravený a dokázal nyní své spoluhráče podržet, jeden z domácích hráčů pálil z bezprostřední blízkosti.

34:00
    Slovan se nyní dostal stabilněji do útočného pásma, rána od modré čáry byla zblokovaná.

33:00
    Mário Grman pálil od modré čáry, Jeho ránu vyrazil brankář před sebe, a pak už hrála obrana.
    30:07 Kyle CHIPCHURA - 1:3

30:07
    Slovan právě vstřelil branku!
    Krátce po polovině zápasu domácí celek využil svou šanci a snižuje. Rau našel výborným pasem KYLA CHIPCHURU, který rychlou ránou dokázal trefit přesně odkrytou část branky. Asistence: Chad Rau a Michal Sersen.

30:01
    Domácí celek stále prohrává o tři branky, nyní ale hraje lépe.

29:12
    Slovan zlepšil hru, kombinuje v útočném pásmu, ale na výraznější šancí čeká.

28:23
    Ivan Švarný rozehrávka od své branky, následně se hostující celek dostal do zajímavé střelecké pozice, Marek Čiliak byl připravený.

27:40
    Alexej Makejev pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná, následně se domácí celek se následně dostal do šance, Joni Ortio byl pozorný.

27:21
    Jeff Taffe se dostal do postavení mimo hru, komerční přestávka.

26:23
    Slovan se usadil v útočném pásmu. Následná rána od modré čáry byla zblokovaná.

25:31
    Miro Aaltonen velmi dobře zapracoval ve svém pásmu, souboj o kotouč vyhrál, a tak se směr hry rychle otočil.

24:44
    Viťaz se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje, ale zatím se nemůže dostat do výraznější šance.

24:14
    Borna Rendulić byl volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal.

23:27
    Hostující Pavel Černov pálil z mezikruží, jeho rána byla zblokovaná, následně dokázal přesně zasáhnout Marek Čiliak.

22:43
    Přesilovku hraje hostující celek, který se usadil v útočném pásmu, Marek Čiliak ale zasahovat nemusel. Domácí obrana byla nyní pozorná.

22:17
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Mário Grman – 2 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).

20:52
    Jevgenij Katičev pálil od modré čáry, Marek Čiliak musel zasahovat, se střelou z velké dálky si poradil.

20:23
    Ilja Šinkevič pálil od modré čáry, jeho rána byla nepřesná. Následně vyhodil Slovan přes všechny čáry.

20:01
    Zápas, ve kterém vede Viťaz o tři branky, pokračuje druhou třetinou

20:01

Úvodní třetina se domácímu celku vůbec nepovedla, Slovan prohrává 0:3, navíc na výraznější šanci čeká. Bratislava je sice aktivnější 12:6, ale na gól stále čeká. Alexandr Sjomin vstřelil dvě branky.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:35
    Viťaz vyhodil kotouč přes všechny čáry, vhazovat se bude v jeho obranném pásmu .

19:11

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině, která vyšla výborně hostům.

18:25
    Slovan sice hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma. Hosté zodpovědně brání.

18:10
    Joni Ortio nastavil proti střele soupeře rukavici, do které ukryl kotouč.

17:57
    Domácí rána z mezikruží byla zblkovaná, Joni Ortio zasahovat nemusel.

17:11
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., sekání).

17:10
    Joni Ortio byl připravený. Gólman se zkušenostmi v NHL kryje kotouč.

17:00
    Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

Patrik Lamper vedl útočnou akci domácího celku, jeho rána od modré čáry, byla zblokovaná.

15:54
    Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Hostující Moskevská oblast hraje aktivněji a má převahu. Slovan se musí bránit.

15:10
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Viťaz hraje aktivněji. Komerční přestávka.

13:27
    Střídání v týmu HC Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Jakub Štěpánek, přichází Marek Čiliak.
    13:27 Ilja ŠINKEVIČ - 0:3

13:27
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení, ránou od modré čáry se prosazuje ILJA ŠINKEVIČ. Jeho střela propadla přesně do brány, Jakub Štěpánek nedokázal kotouč zastavit. Asistence: Arťom Švec-Rogovoj, Denis Kokarev Denis Kokarev .

12:12

12:04
    Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.

10:30
    Slovan se snaží hrát aktivně, ale nemůže se dostat stabilněji do útočného pásma.

09:11
    Domácí celek kombinoval v útočném pásmu, ale střela od modré čáry, kterou vyslal jeden z beků, byla nepřesná.

08:50
    Slovan v poklidu dohrává od své branky, nikam se nežene a čeká na výraznější šanci.

08:05
    Jakub Štěpánek musel být nyní pozorný, Arťom Švec-Rogovoj byl volný před brankou, ale jeho rána končí ve středu branky.
    07:45 Alexandr SJOMIN - 0:2

07:45
    Hosté vedou o dvě branky, po krásném blafáku se prosazuje ALEXANDR SJOMIN. Jakub Štěpánek se snažil, ale na kotouč nedosáhl. Asistence: Miro Aaltonen a Michal Řepík.

06:00
    Alexandr Jevsejenkov rozehrává od své branky, jeho spoluhráči se sice do útočného pásma dostali, ale vypálit nedokázali.

05:20
    Jakub Štěpánek rozehrává od své branky, následně se do šance dostal Adam Liška. Jeho rána byla zblokovaná.

04:45
    Domácí rozehrávají od své branky, Chad Rau to zkoušel z mezikruží, ale nevyslal přesnou ránu.

03:50
    Buly v útočném pásmu Slovanu. Domácí celek ale nedokázal udržel kotouč na útočné modré čáře.

03:17
    Domácí celek hraje aktivněji, snaží se vyrovnat, ale má velké problémy s přechodem do útočného pásma
    Alexandr SJOMIN - 0:1

01:00
    Hostující celek se rychle po úvodním vhazování dostává do vedení, prosazuje se po bleskově akci ALEXANDR SJOMIN.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Slovan Bratislava a HC Viťaz Moskevská oblast.

HC Slovan Bratislava odehrál 48 zápasů s bilancí 8-4-3-33 a skóre 82:161. Tým získal 27 bodů a je v tabulce Západní konference na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým jediný. Poradil si s Nižněkamskem 3:1. Nestačil na Helsinky 1:3,Čerepovec 0:2, Lokomotiv Jaroslavl 0:1 a Dynamo Minsk 3:5.

HC Viťaz Moskevská oblast odehrál 46 zápasů s bilancí 18-4-4-20 a skóre 103:118. Tým získal 48 bodů a je na osmé pozici Západní konference. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Kazaní 2:0 a a prodloužení s Omskem 3:2. Nestačil na Chabarovsk 1:2, Vladivostok 2:4 a v prodloužení CSKA Moskva 1:2.

Poslední vzájemný zápas se hrál na konci listopadu minulého roku, hrálo v Podolsku ve Viťaz Ice Palace a domácí vyhráli 3:2 v prodloužení, když v přesilovce rozhodl Sjomin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 31. Chipchura (Rau, Sersen) – 1. A. Sjomin, 8. A. Sjomin (M. Aaltonen, Řepík), 14. Šinkevič (Švec-Rogovoj, Kokarev)

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (14. Čiliak) – Jánošík, Sersen, Grman, Klok, Bačik, Gelinas, Švarný – Červený, Rau, Taffe – Lunter, Sukel', Liška – Hrnka, Chipchura, Lamper – Baranov, M. Sloboda, Buc – Kelemen.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Mozík, Katičev, Jevsejenkov, Stasenko, Golovkov, Šinkevič, Kožemjakin – M. Aaltonen, A. Sjomin, Řepík – Rendulić, A. Nikulin, Makejev – Švec-Rogovoj, Kokarev, Stoljarov – Gončarov, Vyglazov, N. Komarov – P. Černov.

Rozhodčí: Soin, Ravodin – Zacharenko, Novikov

Diváci: 5 237