Košice – MAC Budapešť 4:5 (2:3 po s.n.) | Žilina – Nitra 4:6 (kon.) | Miskolc – Poprad 3:2 (kon.)
Detva – Banská Bystrica 1:4 (kon.) | Zvolen – Trenčín 3:2 (kon.) | Nové Zámky – Liptovský Mikuláš 2:5 (kon.)
po s.n. (2:3)
HC Košice
4:5 (1:1, 1:1, 2:2 - 0:0)
MAC Budapešť
Pátek 11.01.2019, 17:30 • STEEL Arena • Tipsport Liga (SR) • 41. kolo
Předzápasové kurzy: 1.2 7.5 8.31
Partner:
     
    61:12
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Dudás – 2 min., držení hole).
     
    54:58
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Dansereau – 2 min., podrážení).
     
    40:44
    Vyloučení v týmu HC Košice (Lučňák – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
     
    40:22
    Vyloučení v týmu HC Košice (Dudáš – 2 min., nedovolené bránění).
     
    33:13
    Vyloučení v týmu HC Košice (Pulli – 2 min., krosček).
     
    32:12
    Vyloučení v týmu HC Košice (Nagy – 2 min., sekání).
     
    17:03
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Nagy – 2 min., vysoká hůl).
     
    15:39
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Burt – 2 min., nedovolené bránění + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Odnoga.
     
    11:48
    Vyloučení v týmu HC Košice (Michalčin – 2 min., podrážení).
     
    06:38
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Bodó – 2 min., sekání).
     
    03:05
    Vyloučení v týmu HC Košice (Brophey – 2 min., podrážení).

    Michal Hladký

    Branky a nahrávky: 10. Galamboš (Hričina, Lušňák), 22. Dudáš (Nagy, McDowell), 44. Petráš (Galamboš), 60. Lušňák (Spilár, Nagy) – 5. Burt (Dudás, Orban), 34. Orban (Langkow, Dudás), 45. Terbócs (Majoross), 47. Terbócs (Nagy), rozh. náj. Langkow

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Žitný (KOS)
    1:1   Brown (MAC)
    2. série:
    2:1   Spilár (KOS)
    2:1   Bodó (MAC)
    3. série:
    2:1   Lušňák (KOS)
    2:2   Terbócs (MAC)
    4. série:
    2:2   Nagy (KOS)
    2:2   Dansereau (MAC)
    5. série:
    2:2   Čížek (KOS)
    2:3   Langkow (MAC)


    HC Košice: Habal (Škorvánek) – McDowell, Dudáš – Spilár, Suja, Nagy – Čížek, Pulli – Klíma, Ignatuškin, Hričina – Šedivý, Koch – Kafka, Brophey, Netík – Žitný, Michalčin – Lušňák, Galamboš, Petráš
    MAC Budapešť: Rajna (Bálizs) – Pozsgai, Macaulay – Orban, Langkow, Bodó – Negrin, Dudás – Klempa, Brown, Dansereau – Garát, Burt – Majoross, Nagy, Terbócs – Vokla, Szabad – Odnoga, Pápa, Szigeti

    Rozhodčí: Snášel, Orolin – Bogdaň, Šoltés