Švédsko – Island | 2:2 (kon.) |
Palestina – Austrálie | 0:3 (kon.) | | | Filipíny – Čína | 0:3 (kon.) | | | Kyrgyzstán – Jižní Korea | 0:1 (kon.) |
Rayo Vallecano – Celta Vigo | 4:2 (kon.) |
Caen – Lille | 1:3 (kon.) | | | Lyon – Remeš | 1:1 (kon.) |
Leeds – Derby | 2:0 (kon.) |
Aves – Feirense | 1:1 (kon.) | | | Santa Clara – Benfica | 0:2 (kon.) | | | Guimarães – Moreirense | 1:0 (kon.) |
Melbourne City – Brisbane Roar | 1:0 (kon.) |
Ostrava – Poprad | 3:2 (kon.) |
Slovácko – Alkmaar | 1:1 (kon.) | | | Dortmund – Feyenoord | 2:1 (kon.) |
konec
Filipíny
0:3
(0:1)
Čína
88
|
Střídání v týmu Filipíny: ze hřiště odchází Reichelt, přichází Dizon.
|
|
85
|
Střídání v týmu Filipíny: ze hřiště odchází Strauss, přichází Ott.
|
|
82
|
Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Zhi, přichází Zhongguo.
|
|
80
|
Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Gao Lin, přichází Dabao.
|
|
71
|
Střídání v týmu Čína: ze hřiště odchází Zhao Xuri, přichází Yu Hanchao.
|
|
66
|
Střídání v týmu Filipíny: ze hřiště odchází de Murga, přichází Younghusband.
|
Branky:
39. Lei (Junmin), 66. Lei (Junmin), 81. Dabao
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 3:7. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 19:20.
Rozhodčí: H. Kimura (Japonsko)
Diváci:
Karty: 35. Silva (PHL), 55. Sato (PHL) – 73. Xiaoting (CHN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 3:7. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 19:20.
Filipíny:
Falkesgaard – Sato, Alberto de Murga, Woodland, Silva – Palla, Schröck, Strauss, Ingreso – Patino, Reichelt
Náhradníci: Ace Villanueva, Ott, Ramsay, Bedic, P. Younghusband, Tull, Hansen, Dizon, Tanton, Aguinaldo, J. Younghusband
Trenér:
Čína: Junling – Ke, Xiaoting, Linpeng – Yang, Junmin, Zhi, Xuri, Xi – Lei, Lin
Náhradníci: Yiming, Yang, Zhi, Lu, Zhongguo, Shihao, Jingdao, Chengdong, Hanchao, Cheng, Dabao, Dalei
Trenér:
Náhradníci: Ace Villanueva, Ott, Ramsay, Bedic, P. Younghusband, Tull, Hansen, Dizon, Tanton, Aguinaldo, J. Younghusband
Trenér:
Čína: Junling – Ke, Xiaoting, Linpeng – Yang, Junmin, Zhi, Xuri, Xi – Lei, Lin
Náhradníci: Yiming, Yang, Zhi, Lu, Zhongguo, Shihao, Jingdao, Chengdong, Hanchao, Cheng, Dabao, Dalei
Trenér:
Rozhodčí: H. Kimura (Japonsko)
Diváci:
Petr Fišer