Japonsko – Severní Makedonie 29:38 (kon.) | Angola – Katar 24:23 (kon.) | Srbsko – Rusko 30:30 (kon.)
Island – Chorvatsko 27:31 (kon.) | Saúdská Arábie – Rakousko 22:29 (kon.) | Argentina – Maďarsko 25:25 (kon.)
Brazílie – Francie 22:24 (kon.) | Bahrajn – Španělsko 23:33 (kon.) | Tunisko – Norsko 24:34 (kon.)
Egypt – Švédsko 24:27 (kon.)
Angola
24:23 (12:8)
Katar
Pátek 11.01.2019, 15:30 • Royal Arena Kodaň • Mistrovství světa • Skupina D
    60
    Neskutečný zápas s krásnou tečkou pro Angolu! Muachissengue vychytal poslední šanci Kataru a ještě stihl vyslat do protiútoku Chicolu, který se závěrečným klaksonem překonal Šariće a Angola se dočkala senzačního vítězství! (24:23)
    60
    Přesně podle očekávání vzal zodpovědnost na svá bedra Romé Hebo a propálil Šariće! (23:23)

59
    Binalí trefil přehozem jen břevno a Angola zůstává ve hře o cenné body. Zakončení teď bude pravděpodobně na Hebovi, kterému zejména v první půli padlo do brány takřka všechno. (22:23)
    57
    Alajdín Birrašíd posílá svůj tým až v 57. minutě poprvé od úplného úvodu do vedení! Katařané si svůj závěr rozvrhli skutečně famózně. (22:23)
    56
    Gól vstřelil tým Katar (Rafael Capote). (22:22)
    55
    Otiniel Pascoal využil toho, že Katar zkusil hrát oslabení bez brankáře, ztratil míč a angolský křídelník opět vrací svému týmu vedení. (22:21)
    54
    Gól vstřelil tým Katar (Júsuf Binalí). (21:21)
    53
    Teca vstřelil svůj pátý gól v zápase a houpačka pokračuje – Angola je zpátky ve vedení. (21:20)
    51
    A máme zase vyrovnáno – gólman Šarić zlikvidoval pokus Pedra a na druhé straně se na brankovišti prosadil pivot Júsuf. (20:20)
    50
    Binalí chvilku otálel se zakončením, už se zdálo, že situaci prováhal, ale pak vystřelil ze zákrytu kolem ruky bránícího hráče a Muachissengue nic neviděl. (20:19)
    49
    Tohle je zápas jako břitva! Katařané několikrát prohrávali, pokaždé se dokázali dotáhnout, ale Angola zase odskočila. Gól v závěru předposlední desetiminutovky vstřelil Angolan Adilson Maneco. (20:18)
    48
    Branku Kataru ze sedmimetrového hodu vstřelil také levoruký šikula Amín Zakar a snižuje na rozdíl jedné branky. (19:18)
    48
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil Angolan Edvaldo Ferreira, jeho tým navíc čeká přesilová hra. (19:17)
    46
    Teca se ale prosazuje hned z protiútoku a Angola je zpátky ve vedení. Následně navíc předvedl parádní zákrok na druhé straně gólman Muachissengue. (18:17)
    45
    Binalí se prosadil opakovanou střelou a po dlouhé době máme vyrovnáno! Závěr dnešního utkání bude ještě pořádně dramatický. (17:17)
    44
    Katařané se čtvrt hodiny před koncem nadechují k velkému náporu – na rozdíl jediné branky snížil Firas Šajíb. (17:16)

44
    Vyloučení v týmu Angola (Francisco Almeida). (17:15)
    43
    Další branku Kataru obstaral opět Alajdín Birrašíd. (17:15)
    42
    Katařan Rafael Capote záhy snižuje zpět na rozdíl tří branek. Favorit je tak stále na dostřel a zápas rozhodně nevzdává. (17:14)
    41
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Angola (Edvaldo Ferreira).
    (17:13)
    40
    Gól vstřelil tým Angola (Adilson Maneco). (16:13)
    39
    Alajdín Birrašíd dává gól na 13:15 z pohledu svého týmu. Gólmani se teď příliš nevyznamenávají a prakticky každá útočná situace končí k jejich nelibosti gólem. (15:13)
    39
    Gól vstřelil tým Angola (Romé Hebo). (15:12)
    38
    Firas Šajíb snižuje šťastnou střelou na 12:14, když se jeho bomba odrazila od břevna do zad gólmana a od nešťastného strážce branky za čáru. (14:12)
    36
    A opět Pestana! Výborně hrající spojka Angoly vrací svému týmu tříbrankový náskok. (14:11)
    33
    Gól Angoly vstřelil hned po oddechovém čase Pestana. (13:11)
    33
    Anis Zúaví snižuje svou další brankou už na rozdíl jediné branky, Katařané nastoupili do druhé půle velmi aktivně. (12:11)
    32
    Anis Zúaví se prosadil krásný náskokem do brankoviště. (13:11)
    31
    Gól vstřelil tým Katar (Frankis Marzo). (12:9)
    30
    Poslední slovo ale nakonec patří ještě Romé Hebovi, který zakončil své galapředstavení střelou těsně před koncem prvního poločasu. Zá úvodní půlhodinu tak nastřílel rovných pět branek! (12:8)
    30
    Gól vstřelil tým Alajdín Birrašíd. který ještě snižuje deset vteřin před koncem prvního poločasu na rozdíl tří branek. (11:8)
    27
    Romé Hebo je dnes při střelecké chuti! Famózně proskočil mezi dvěma soupeři a střelou z náskoku nedal brankáři Kataru žádnou šanci. (11:7)
    25
    Alajdín Birrašíd potrestal faul Qouitonga na brankovišti a ze sedmimetrového hodu snižuje. (10:7)

25
    Vyloučení v týmu Angola (Agnelo Quitongo). (10:6)
    24
    Edvaldo Ferreira po time outu svého týmu krásně prostřelil katarského brankáře z křídelního prostoru a Angola vede o čtyři branky. (10:6)
    18
    Pestana se z levé spojky prosadil prudkou střelou a Angola vede už o tři branky. Favorizovaní Katařané se zatím zápasem trápí. (9:6)
    16
    Gól vstřelil Teca a Angola odskakuje zpátky na rozdíl dvou gólů. (8:6)
    15
    Katar snižuje na rozdíl jediného gólu, Angola zkusila hrát v oslabení bez brankáře, ale ztratila míč a z dálky do prázdné brány se prosadil při přesilové hře opět Hamdí Ajíd. (7:6)
    13
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Katar – Hamdí Ajíd překonal gólmana střelou o zem k levé tyči. (7:5)

13
    Vyloučení v týmu Angola (Adilson Maneco). (7:4)
    12
    Hebo střílí svou třetí branku v utkání a Angola vede opět o tři. (7:4)
    11
    Gól vstřelil tým Angola. (6:4)
    11
    Po kombinaci s Hebem střílí otevírá svůj gólový účet v dnešním zápase i na celém šampionátu také Pestana. (6:3)
    11
    Gól vstřelil tým Katar – Frankis Marzo dává svou druhou branku v utkání i na celém turnaji. (5:3)
    9
    Gól vstřelil tým Angola, a je to opět Hebo, kdo navyšuje vedení svého týmu. (5:2)
    9
    Prosadila se léva spojka Kataru Frankis Marzo. (4:2)
    8
    Gól vstřelil tým Angola (Cláudio Lopes), outsider je teď v laufu a ujímá se tříbrankového vedení. (4:1)
    7
    Angola jde do vedení 3:1 díky angolské hvězdě Hebovi, který v oslabení střelou přes celé hřiště zvýšil náskok svého týmu, když Katar zkusil hrát bez gólmana. (3:1)