Slovácko – Alkmaar 1:1 (kon.) | Dortmund – Feyenoord 2:1 (kon.)
1.FC Slovácko
1:1 (0:1)
AZ Alkmaar
Pátek 11.01.2019, 12:00 • Turecko • Přípravný zápas

Dnešní přípravné utkání je u konce a nakonec končí remízou 1:1. V prvním poločase se Alkmaar dostal do vedení a ve druhém poločase byl lepším celkem. Nakonec se z ojedinělé šance dočkalo Slovácko vyrovnání, o které se zasloužil mladý David Machalík.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (13:51:13)

90

90
    Další akci Slovácka zastavuje ofsajd.
    88. MACHALÍK - 1:1

88
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Nakonec však přišlo vyrovnání. Akce byla tažena po pravé straně a míč se nakonec dostal na hranici vápna k DAVIDU MACHALÍKOVI, který přízemní střelou k levé tyči z pohledu gólmana srovnává na 1:1.

83
    Ve druhém poločase je to stále stejná písnička. Slovácko se dostane na chvilku k míči, ale Alkmaar ho ihned odzbrojí.

82
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Rotariu, přichází Fitz-Jim.

75
    Nyní se tým z Uherského Hradiště dostal až k pokutovému území, ale ohrozit branku se mu nepodařilo.

74
    Když už se Slovácko dostane k balonu, má ho ve vlastních obranných řadách, ale většinou se dostane pouze ke středovému kruhu a následně o něj přijde.

73
    Alkmaar je stále aktivnější a nepouští Slovácko téměř k ničemu. Českému týmu se ve druhém poločase nedaří dostat do tempa.

71
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Johnsen, přichází Goudmijn.

66
    Po delší době bylo na útočné polovině také Slovácko, ale příliš se tam neohřálo.

65
    Převaha nizozemského týmu je nyní jasně patrná a AZ mohl jít do dvoubrankového vedení. Po levé straně se opět prosadil jeden z jejich hráčů individuálně a narýsoval přihrávku na penaltový puntík. Tam však jeden z jeho spoluhráčů netrefil vůbec míč.

64
    Další standardní situace Alkmaaru. Tentokrát byl centr přetažený a ve svých rukavicích ho v pohodě skryl brankář Daněk.

63
    Jenže střelec AZ si s ní vůbec neporadil a trefil pouze dobře postavenou zeď.

62
    Po faulu na jednoho z hráčů Alkmaaru se hráč svíjí na hrací ploše. AZ bude mít standardku z velmi dobré pozice.

61
    Rohový kop Alkmaaru obrana Slovácka odvrátila. U míče je však stále celek z Nizozemska.

59
    Hra se nyní přesouvá ze strany na stranu. Ani jeden z týmů se nebojí útočit a vidíme zatím atraktivnější fotbal než v prvních 45 minutách.

58
    Velká šance českého týmu na vyrovnání. Útok byl veden po levé straně, odkud také přilétl centr. Na zadní tyči se z první opřel do míče jeden z českých hráčů, ale branku přestřelil.