Slovácko – Alkmaar 1:1 (kon.) | Dortmund – Feyenoord 2:1 (kon.)
Borussia Dortmund
2:1 (0:0)
Feyenoord Rotterdam
Pátek 11.01.2019, 17:00 • Estadio Municipal de Marbella • Přípravný zápas

Fotbalisté Dortmundu porazili v přípravném utkání ve španělské Marbelle 2:1 Feyenoord Rotterdam. Góly padaly až ve druhém poločase. V 52. minutě potrestal hrubku stopera van Beeka Maximilian Philipp, jenž poslal Borussii do vedení a v 70. minutě navýšil náskok německého celku Raphaël Guerreiro. O pět minut později ještě snížil střídající Bart Nieuwkoop, ale vyrovnat už tým z Rotterdamu nestačil. (18:57:49)

90+3

90+3
    Po centru Vilheny se dostal k hlavičce Sam Larsson. Balón ale končí v rukavicích Bürkiho.

90+2
    Čas ubíhá. Domácí nyní budou vhazovat.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.

90
    Z velké dálky zkusil nachytat Bürkiho na hruškách Tonny Vilhema. Brankář Dortmundu ale dokázal míč, který se snášel pod břevno, pokrýt.

89
    Po centru z pravé strany se dostal k hlavičce Ömer Toprak. Balón usměrnil přímo do rukavic Bijlowa.

88
    Vestfálský tým chce dohrát zápas s míčem. To se zatím daří.

86
    Hráči Feyenoordu ve snaze vyrovnat důrazně napadali rozehrávku soupeře. Borussia si poradila a Toljan bude na levé straně vhazovat.

84
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Dzenis Burnic, přichází Marcel Schmelzer.

83
    Ten jim hosté sebrali a rychlý kontr táhl po pravém křídle Vilhena. Na jeho centr ale Kökçü neodskočil.

82
    Rohový kop nic velkého nepřinesl. Domácí ale stále drží míč a sbírají čas.

81
    Po spolupráci s Gómezem centroval z pravé strany Lukasz Piszczek. Trefil jen Malaciu a Borussia bude zahrávat roh.

80
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Raphaël Guerreiro, přichází Jeremy Toljan.

77
    Snížení Feyenoordu probudilo také příznivce tohoto celku v hledišti. Závěr zápasu může být ještě rozhodně zajímavý.
    75. Bart NIEUWKOOP - 2:1

75
    Feyenoord právě vstřelil branku!
    Je sníženo! Po rohovém kopu se jeden z hostujících hráčů dostal k hlavičce, kterou ještě Bürki vyrazil, ale BART NIEUWKOOP už ve skluzu poslal balón za brankovou čáru.

71
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Orkun Kökcü, přichází Steven Berghuis.
    70. Raphaël GUERREIRO - 2:0