Melbourne City – Brisbane Roar 1:0 (kon.)
Melbourne City FC
1:0 (0:0)
Brisbane Roar FC
Pátek 11.01.2019, 09:50 • AAMI Park • Australská A-League

A máme bojováno. Všechny tři body si po zásluze z dnešního utkání odnáší domácí Melbourne, který brankou De Laeta ze 53. minuty ustanovil výsledek zápasu na 1:0. (11:53:53)

90+6

90+5
    U míče je domácí tým, který již nikam nepospíchá.

90+3
    Útočné snažení bylo zastaveno ve středu hřiště, kde hostující Silva fauloval jednoho z domácích hráčů.

90+2
    V nastaveném čase jsou u míče častěji hráči hostí, kteří se snaží vyrovnat.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut.

88
    Hra je přerušena. Na zemi leží zraněný Baccus.

85
    Tohle byla obrovská šance hostů! D'Agostino se dostal k odraženému míči a trestuhodně překopl prázdnou domácí bránu.

83
    Vyrovnat mohl Silva! Ten si skvěle sklepl přihrávku v pokutovém území, jeho střela jen těsně minula pravou tyč domácí brány!

81
    Brisbane je v posledních minutách u míče častěji, než domácí. Uvidíme vyrovnání?

80
    Tvrdá střela Silvy mířila hodně vedle domácí brány. Galeković bude vykopávat.

79
    Žlutou kartu dostává D'Agostino (Brisbane Roar FC).

77
    Bautheac v útoku fauloval, k míči se dostává Galeković, který ho rozehrává podél své obrany.

75
    Útok domácích je zastaven hvizdem rozhodčího, Wales při zpracování zahrál rukou.

73
    Střídání v týmu Brisbane Roar FC: ze hřiště odchází Kristensen, přichází Nigro.

73
    Žlutou kartu dostává Delbridge (Melbourne City FC).

72
    Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází De Laet, přichází Malik.

72
    Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází McKay, přichází D'Agostino.

71
    Taggart se snažil překvapit domácího brankáře střelou z dlouhé vzdálenosti, Galeković je pozorný a míč chytá do svých rukavic.