Carolina – Buffalo 4:3 (kon.) | Winnipeg – Detroit 4:2 (kon.) | Calgary – Florida 4:3 (kon.)
Anaheim – Pittsburgh 4:7 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 3:2 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 1:2 (kon.)
New Jersey Devils
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Philadelphia Flyers
Sobota 12.01.2019, 19:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Philadelphia v posledním utkání porazila Dallas a ukončila sérii osmi porážek v řadě. Dalším soupeřem Flyers bude v sobotu večer New Jersey, které prohrálo třikrát v řadě a ani v jednom z posledních tří zápasů NHL nedokázalo vstřelit více než dvě branky.

NEW JERSEY DEVILS

New Jersey bude proti Philadelphii usilovat o ukončení série tří porážek v řadě poté, co Devils vyhráli pouze jeden z posledních pěti zápasů a v posledním utkání podlehli 4:2 Torontu. Do sestavy domácího celku se vrací Mackenzie Blackwood, který vynechal poslední čtyři střetnutí NHL kvůli zranění v dolní části těla.

PHILADELPHIA FLYERS

Philadelphia v posledním utkání porazila těsně 2:1 Dallas a po ukončení série osmi porážek v řadě bude usilovat o první sérii dvou výher od období 19-21. prosince. Carter Hart je sice v NHL nováčkem, během posledních tří utkání ovšem inkasoval v průměru dvě branky na zápas s procentuální úspěšností 94,3%.

Předpokládané úvodní sestavy:

New Jersey Devils: Blackwood (Kinkaid) – A. Greene, Severson, Vatanen, Butcher, Müller, Lovejoy – Ma. Johansson, Hischier, Palmieri – Bratt, Zajac, Coleman – Wood, Zacha, Stafford – Seney, Boyle, Noesen.

Philadelphia Flyers: Hart (McKenna) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, Gudas, Hägg, Folin – J. van Riemsdyk, Giroux, Konecny – Lindblom, Couturier, Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds – M. Raffl, Varone, Weise.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

New Jersey Devils: Blackwood (Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, Vatanen, Butcher, Müller, Lovejoy – Ma. Johansson, Hischier, Palmieri (A) – Bratt, Zajac (A), Coleman – Wood, Zacha, Stafford – Seney, Boyle, Noesen. Hlavní trenér: John Hynes.

Philadelphia Flyers: Hart (McKenna) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, Gudas, Hägg, Folin – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds (A) – M. Raffl, Varone, Weise. Hlavní trenér: Scott Gordon.

Rozhodčí: Steve Kozari, Brad Watson. Čároví: Tim Nowak, Brian Murphy.

00:01

00:06
    Flyers vyhráli úvodní vhazování zápasu a okamžitě ho z obranného pásma napálili směrem na Mackenzieho Blackwooda, který puk vyrazil a přikryl lapačkou.

00:10
    Hosté na pravém křídle vypálili ihned po vhazování, jejich druhá střela v zápase ale byla tentokrát zablokována.

00:39
    Devils odpověděli prudkou střelou z pravého kruhu pro vhazování, kterou Carter Hart hrudí úspěšně vyrazil.

01:23
    Devils pálili ze všech možných úhlů a během pouhých sedmi sekund se dostali ke třem střelám, z nichž všechny Carter Hart dokázal v bráně Flyers vyrazit.

01:52
    Devils nemohli pokračovat na levém křídle v útočné akci, jelikož se ocitli v postavení mimo hru.

02:13
    Mackenzie Blackwood si snadno poradil s nahozením Flyers z levého křídla a poté puk ukryl ve své lapačce.

02:25
    Christian Folin napřáhl na pravém křídle od modré čáry ke tvrdé ráně s příklepem, kterou na přední tyči Mackenzie Blackwood výborně vyrazil svým levým betonem.

03:17
    Jakub Voráček spěchal za pukem, za bránou Devils u něho byl ale jako první jeden z domácích hráčů.

04:16
    James van Riemsdyk na levém křídle zvedl hlavu a z ostrého úhlu nahodil puk na bránu, Mackenzie Blackwood byl ale pozorný a na přední tyči puk vyrazil.

04:32
    Brankář Devils se snažil rychle rozehrát, žádného ze svých spoluhráčů ovšem nenašel. Zakázané uvolnění.

04:43
    Wayne Simmonds se ocitl po přihrávce z pravého křídla na vzdálenější levé tyči v obrovské šanci a dobře mířil do pravého horního rohu brány, jenže Mackenzie Blackwood jeho pokus fantasticky vyrazil levým ramenem!

05:00
    Ivan Provorov byl ještě blíže úvodnímu gólu, když střelou z levého kruhu orazítkoval vzdálenější pravou tyč a kotouč zůstal ve hře!

06:17
    Pavel Zacha si z pravého křídla nádherně sjel před bránu, na přední tyči ho ale vychytal Carter Hart.

06:32
    Devils právě vstřelili branku!
    DAMON SEVERSON v levém kruhu pro vhazování napřáhl po kolmé diagonální přihrávce Drewa Stafforda od modré čáry bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem a o horní tyč poslal puk do sítě! Asistence: Drew Stafford a Pavel Zacha.
    06:32 Damon SEVERSON - 1:0

06:40
    Philadelphia nepřesně rozehrála podél střídaček a prudký pas zamířil na zakázané uvolnění.

07:45
    Proti Flyers se pískalo další zakázané uvolnění a hosté po nevyužití velkého tlaku prohrávají 1:0.

08:49
    Devils na levém křídle vypálili od střídaček a Carter Hart vyrazil puk do ochranné sítě. Komerční přestávka.

09:28
    Sami Vatanen a Pavel Zacha operovali dlouho na pravém křídle, jenže nakonec se ke střele nedostali.

09:44
    Flyers se ocitli před bránou ve dvou velkých šancích, jenže ani jedna střela neskončila za zády senzačního Mackenzieho Blackwooda, který vleže puk na brankové čáře vytáhl! Neskutečné!

10:23
    Claude Giroux se ocitl v pravém kruhu ve velké šanci, jenže z blízkosti minul levý horní roh brány Devils.

10:45
    Mackenzie Blackwood byl zasypán sprchou střel, jenže ani jedna kapka neskončila za jeho zády a poslední střelu dokázal ukrýt v náručí. Komerční přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

10:52
    Jakub Voráček byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Devils si zahrají první přesilovou hru v zápase.

11:15
    Flyers v rychlém sledu dvakrát puk úspěšně vyhodili a Devils nezačali první přesilovou hru vůbec dobře.

11:37
    Kyle Palmieri sice na první pokus dokázal udržet útočnou modrou čáru, poté měl ale co dělat, aby zabránil jednomu z hráčů Flyers v samostatném úniku.

12:16
    Sami Vatanen vystřelil před vrcholem pravého kruhu zápěstím a jeho pokus zablokoval Robert Hägg.

12:52
    Jakub Voráček je zpět na ledě a Devils se během úvodní přesilové hry nedostali ani k jedné střele.

13:14
    Ivan Provorov sice nepřesně rozehrál, Flyers ale v levém rohu útočného pásma svedli o puk tuhý a urputný souboj, během něhož ho nevydolovali.

13:48
    Carter Hart si bez problémů poradil s nahozením Devils od modré čáry a úspěšně přerušil hru.

14:22
    Scott Laughton na levém křídle z úhlu nahodil puk před bránu a Mackenzie Blackwood ho vkleče bez problému podržel v náručí. Komerční přestávka.

14:28
    Flyers na pravém křídle ihned po vhazování vypálili z ostrého úhlu a Mackenzie Blackwood opět puk zachytil.

14:53
    A další střela Flyers, která tentokrát z pravého kruhu pro vhazování zamířila vedle vzdálenější levé tyče.

15:25
    Robert Hägg na obranné modré čáře narazil na hrazení Travise Zajaca, jehož pohled směřoval úplně jinam, a dostal dvě minuty za podržení. Druhá přesilová hra.

16:19
    Travis Zajac nepřesně rozehrál zpoza brány Flyers, kterým se na druhý pokus podařilo puk podél střídaček vyhodit.

16:47
    Brian Boyle dobře vystřelil na vrcholu pravého kruhu a jeho rána minula bližší horní roh brány Flyers.

17:08
    Sami Vatanen dokázal udržet útočnou modrou čáru, kdyby ne, Flyers by se řítili do samostatného úniku.

17:28
    Flyers hráli za hranicí obětavosti, když v rychlém sledu zablokovali dvě nebo tři rány domácích Devils.

17:35
    Robert Hägg se vrátil před deseti sekundami na led a Flyers tentokrát vyhodili puk na zakázané uvolnění.

18:03
    Radko Gudas podél střídaček napálil puk do útočného pásma a proti Flyers se pískalo další zakázané uvolnění.

18:34
    Carter Hart si snadno poradil s nahozením Devils od střídaček a na přední tyči puk rychle vyhodil do hry.

18:46
    Devils vystřelili z pravého křídla na vzdálenější levou tyč, kde Carter Hart zmrazil puk pod svou lapačkou.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

19:10
    New Jersey se ocitlo v postavení mimo hru a jeho střela od modré čáry už byla naprosto zbytečná.

19:57
    Mackenzie Blackwood vyrazil holí puk po nahození Flyers od modré čáry do ochranné sítě. Ještě jedno vhazování.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

Flyers si v úvodu zápasu vytvořili obrovský tlak, jenže Wayne Simmonds ztroskotal na levém rameni Mackenzieho Blackwooda, zatímco střela Ivana Provorova z levého kruhu skončila na vzdálenější pravé tyči. A tak na opačné straně udeřili Devils, když se střelou bez přípravy prosadil z úhlu Damon Severson. Pavel Zacha má bod za druhou asistenci. Skóre po první třetině. New Jersey Devils 1 Philadelphia Flyers 0.

Druhá třetina začne přibližně v 20:03.

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-12; Zablokované střely: 4-6; Vhazování: 48%-52%; Hity: 5-5; Přesilové hry: 0/2-0/0; Trestné minuty: 0-4.

20:01

20:01
    Oba brankáři během první třetiny chytali skvěle, jenže Devils se jednou dokázali prosadit a vedou nad Flyers.

20:29
    Blake Coleman vypálil na pravém křídle z úhlu a Carter Hart na přední tyči podržel puk ve svém náručí.

21:15
    Will Butcher nahodil puk podél hrazení do útočného pásma a ve vzdálenějším pravém rohu se ho snažil dojet Pavel Zacha, kotouč ale skončil v ochranné síti.

21:31
    Devils chtěli zpoza brány nahodil puk do mezikruží, jenže Carter Hart ve vzduchu puk vyrazil vyrážečkou.

21:46
    Travis Sanheim fauloval za bránou svého týmu a byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Devils si zahrají třetí přesilovou hru, přičemž předchozí dvě nevyužili.

22:03
    Scott Laughton mohl udeřit v oslabení, jenže jeho střela z mezikruží minula levý horní roh brány Devils.

22:24
    Devils se na levém křídle dostali k několika střelám, po poslední z nichž Carter Hart konečně přerušil hru.

22:49
    Damon Severson krásnou diagonální přihrávkou z levé strany přenesl hru doprava, kde Marcus Johansson vypálil bez přípravy, jeho rána z bodu pravého kruhu ale minula přední tyč.

22:53
    Nico Hischier byl vykázán ze hry na dvě minuty za hákování a hra bude pokračovat ve hře 4 na 4. Poté začne úvodní zkrácená přesilová hra hostů z Philadelphie.

23:48
    Blake Coleman vystřelil z bodu levého kruhu do náruče Cartera Hart a Travis Sanheim už je zpět na ledě.

24:09
    Flyers se snažili vybojovat puk v pravém rohu útočného pásma, jenže se odrazil pod lapačku Mackenzieho Blackwooda, který ho na přední tyči rychle zmrazil.

24:34
    Jakub Voráček na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a jeho střela s příklepem těsně nad ledem minula levou tyč brány Mackenzieho Blackwooda.

25:08
    NICO HISCHIER po návratu z trestné lavice ve středovém kruhu fantasticky vystihl rozehrávku Flyers a mezi dvěma protihráči se protáhl do samostatného úniku, který zakončil krásným blafákem a bekhendem zasunul puk mezi betony Cartera Harta! Devils vedou nad Flyers nyní 2:0.
    25:08 Nico HISCHIER - 2:0

26:38
    Sami Vatanen na pravém křídle vypálil od modré čáry a po zákroku Cartera Harta následuje reklamní přestávka.

27:10
    James van Riemsdyk se snažil v mezikruží dvakrát vystřelit bekhendem, jenže byl velice dobře tísněn.

27:48
    Shayne Gostisbehere od střídaček napálil puk do útočného pásma a kotouč podél hrazení zamířil do středního pásma, kde ho sebral jeden z hokejistů Devils.

28:18
    Flyers na levém křídle vypálili do modré čáry a Mackenzie Blackwood po zákroku levým betonem marně máchl po puku lapačkou, Flyers se ale k dorážce nedostali.

28:38
    Devils se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a nepřesná přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.

29:23
    Pavel Zacha byl hodně blízko skórování, když na vrcholu levého kruhu vypálil po zpětné přihrávce bez přípravy a jeho rána s příklepem se od vzdálenější pravé tyče odrazila zpět do hry!
    29:23 Pavel Zacha nádhernou bombou orazítkoval pravou tyč!

29:58
    Pavel Zacha byl vyloučen na dvě minuty za krosček a Flyers si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.

30:38
    Shayne Gostisbehere se ocitl u pravé tyče ve slibné šanci, jenže Mackenzie Blackwood ho vychytal.

31:17
    Blake Coleman na pravém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho, jeho přihrávka ale byla nepřesná.

31:58
    Pavel Zacha je zpět na ledě a Flyers se marně snaží prosadit. Devils vedou nad hosty stále 2:0.

32:28
    Devils vyhodili puk z obranného pásma podél trestných lavic tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

33:12
    Flyers udělali to samé, jejich vyhození ovšem diagonálně zamířilo na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

33:39
    Hra byla přerušena a prostor dostává reklamní přestávka. Radko Gudas se zatím opřel do jednoho z protihráčů a vyvolal menší potyčku.

33:39
    Brett Seney byl před pár okamžiky tvrdě naražen na hrazení Radko Gudasem, což mu nezapomněl a během komerční přestávky se do něj pustil. Oba hráči byli vyloučeni na dvě minuty za hrubost a hraje se 4 na 4.

34:31
    Nico Hischier dobře vystřelil na vrcholu pravého kruhu směrem na vzdálenější levou tyč, kde dobře zakročil Carter Hart a svým pravým betonem puk vyrazil.

35:20
    Pavel Zacha se ocitl v levém kruhu ve slibné šanci a také nyní mířil krásnou střelou ke vzdálenější pravé tyči, Carter Hart ale dokázal puk sevřít mezi lapačkou a levým betonem. Komerční přestávka. Devils vedou 2:0.

35:39
    Devils napálili puk ze středního pásma na bránu a Carter Hart raději zmrazil puk pod lapačkou.

35:51
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    JAMES VAN RIEMSDYK podél střídaček vyrazil společně s Claudem Girouxem do přečíslení dva na jednoho a po rychlém zamíchání s pukem z blízkosti zamířil nad pravým ramenem brankáře Devils do bližšího levého horního rohu brány! Asistence: Sean Couturier a Ivan Provorov.
    35:51 James VAN RIEMSDYK - 2:1

37:04
    Flyers se dostali v mezikruží ke střele, kterou Mackenzie Blackwood vyrazil do rohu ledové plochy.

37:46
    Flyers se nepodařilo rozehrát a podél trestných lavic poslali puk po nepřesném pásu na zakázané uvolnění. Následovalo vhazování po pravici Cartera Harta.

38:44
    Oskar Lindblom byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Devils dohrají druhou třetinu v přesilové hře.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Nico Hischier byl sice v úvodu druhé třetiny utkání vyloučen na dvě minuty, po návratu na led se ale řítil do samostatného úniku a po fantastickém forčekingu ve středovém kruhu poslal Devils do dvoubrankového vedení, které krátce před druhou přestávkou snížil na polovinu James Van Riemsdyk. Skóre po druhé třetině. New Jersey Devils 2 Philadelphia Flyers 1.

Třetí třetina začne přibližně v 21:00.

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 22-21; Zablokované střely: 8-11; Vhazování: 47%-53%; Hity: 7-11; Přesilové hry: 0/4-0/2; Trestné min.: 6-10.

40:01

40:31
    Devils na začátku třetí části dohrávají přesilovou hru a Kyle Palmieri napřáhl a levém křídle ke tvrdé střele s příklepem, kterou Carter Hart na přední tyči vyrazil.

40:44
    Vyloučený Oskar Lindblom je zpět na ledě a hokejisté Flyers v úvodu třetí části přečkali hru v oslabení.

41:18
    Carter Hart sice dokázal vyrazit střelu Devils z pravého kruhu pro vhazování, na vzdálenější levé tyči se ale prosadil z dorážky MILES WOOD – 3:1! Asistence: Nico Hischier a Blake Coleman.
    41:18 Miles WOOD - 3:1

43:04
    Flyers se snažili rychle odpovědět, jenže jejich snažení nebylo úspěšné. Puk skončil v ochranné síti.

43:34
    Travis Zajac se ocitl na vnitřním oblouku pravého kruhu pro vhazování pod tlakem Radka Gudase a Carter Hart puk letící po ledě vyrazil holí za svou bránu.

44:38
    Jakub Voráček a před ním Oskar Lindblom se ocitli před bránou v obrovské šanci, jenže Mackenzie Blackwood dokázal puk zalehnout!
    44:38 Mackenzie Blackwood předvedl skvělý zákrok a sněhuláka! Jakub Voráček ani Oskar Lindblom neuspěli.

45:09
    Fanoušci v Prudential Center bučí, protože se dožadovali vyloučeni jednoho z hráčů Philadelphie.

45:30
    Flyers vystřelili v pravém kruhu ihned po vhazování, kterému předcházelo zakázané uvolnění Devils, jenže Mackenzie Blackwood na přední tyči ukryl puk v lapačce.

46:51
    Travis Sanheim vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho pokus byl sražen vedle vzdálenější pravé tyče.

47:27
    Michael Raffl vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Devils by měli hrát po přestávce přesilovou hru.

47:30
    Přesilová hra Devils už je v plném proudu a domácí hokejisté mají šanci rozhodnout dnešní utkání.

47:52
    Flyers v úvodu přesilové hry Devils opět skvěle brání a dvakrát se jim podařilo puk rychle vyhodit.

48:22
    Marcus Johansson z pravého kruhu bekhendem posílal puk před bránu, kde Flyers jeho přihrávku zablokovali a poté puk vyhodili až za bránu Mackenzieho Blackwooda.

49:08
    Pavel Zacha vypálil v blízkosti pravé tyče, jeho rána s příklepem ale byla Flyers dobře zablokována.

49:27
    Michael Raffl se vrátil z trestné lavice zpět na led a Flyers jsou stále v zápase. Devils ale vedou 3:1.

49:53
    Shayne Gostisbehere krásnou střelou z pravého kruhu mířil ke vzdálenější levé tyči, Mackenzie Blackwood ale vyrážečkou puk skvěle vyrazil!

50:36
    Oskar Lindblom na bodu levého kruhu práskl do puku a Mackenzie Blackwood na přední tyči puk vyrazil.

51:02
    Sean Couturier na pravém křídle vystřelil od modré čáry a kotouč minul vzdálenější levou tyč brány.

51:32
    Radko Gudas na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána minula přední levý horní roh brány Devils.

51:43
    Radko Gudas opět vystřelil od modré čáry a puk mířil k pravé tyči, Mackenzie Blackwood ho ale hrudí vyrazil a připsal si další skvělý zákrok. Obrovský tlak Flyers.

52:18
    Carter Hart zmrazil puk pod svou lapačkou a prostor dostává komerční přestávka. Devils vedou 3:1.

52:41
    Devils se nepodařilo rozehrát podél střídaček a proti domácímu týmu se pískalo zakázané uvolnění.

52:47
    Philadelphia se po střele z pravého kruhu a nepřesvědčivém zákroku brankáře Devils ocitla před bránou v obrovské šanci, jenže kotouč opět neskončil v síti! Mackenzie Blackwood!

52:47
    Mirco Müller a James van Riemsdyk se do sebe pustili a byli shodně vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

53:34
    Jakub Voráček se ocitl u levé tyče ve velké šanci, jenže z blízkosti bránu Devils přestřelil.

53:44
    Claude Giroux střelou z vrcholu mezikruží mířil nad ledem k pravé tyči a Mackenzie Blackwood předvedl krásný semafor. Brankář Devils je dnes téměř k nepřekonání. Devils drží dvoubrankové vedení.

54:25
    Travis Konecny se dostal v mezikruží k bekhendové střele, kterou brankář Devils vyrazil pravým betonem.

55:08
    Nepřesná přihrávka Flyers podél střídaček zamířila na zakázané uvolnění a hra byla přerušena.

55:34
    James van Riemsdyk nepřesně rozehrál pod tlakem Devils a pískalo se další zakázané uvolnění.

55:41
    Dnešní utkání sleduje 16514 diváků.

56:00
    Pavel Zacha se snažil prosadit po přihrávce zpoza brány, jenže neuspěl a Carter Hart zmrazil puk pod lapačkou. Po přerušení probíhá poslední reklamní přestávka a Devils jsou hodně blízko vítězství.

56:22
    Philadelphia je v závěru zápasu jasně lepší, jenže Devils drží nad vodou hrdina Mackenzie Blackwood.

56:52
    Jakub Voráček napřáhl na bodu pravého kruhu ke tvrdé ráně s příklepem, kterou na přední tyči Mackenzie Blackwood dokázal výborně vyrazit!

56:56
    Damon Severson byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Flyers si v závěru zahrají přesilovou hru.

57:16
    Carter Hart vyrazil na střídačku a Flyers zkouší snížit během přesilové hry při hře bez brankáře!

57:44
    Jakub Voráček na pravém křídle vypálil z úhlu opět s příklepem, Mackenzie Blackwood ale puk znovu vyrazil.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

59:36
    Brian Boyle minul prázdnou bránu Philadelphie a vyhodil puk vedle pravé tyče na zakázané uvolnění.

59:58
    SEAN COUTURIER si najel v závěru na fantastickou kolmou přihrávku Jakuba Voráčka z pravého kruhu obranného pásma a od modré čáry se řítil do samostatného úniku, který zakončil střelou k levé tyči! Flyers snížili pozdě. Asistence: Jakub Voráček a James van Riemsdyk.
    59:58 Sean COUTURIER - 3:2

Mackenzie Blackwood se vrátil do brány Devils a v souboji dvou nováčků byl úspěšnější, když předvedl několik skvělých zákroků a na rozdíl od Cartera Harta v bráně Flyers inkasoval jeden jediný gól a až dvě sekundy před koncem ho podruhé překonal Sean Couturier. O výhře Devils rozhodl Nico Hischier, který vstřelil gól a na jeden přihrál. Konečný výsledek zápasu. New Jersey Devils 3 Philadelphia Flyers 2.

Statistiky: Střely na bránu: 26-34; Zablokované střely: 14-14; Vhazování: 46%-54%; Hity: 10-17; Přesilové hry: 0/5-0/3; Trestné minuty: 10-14.

1. Nico Hischier (NJD) 1+1
    2. Mackenzie Blackwood (NJD) 32 zák., 2 góly, 94,1%
    3. David Severson (NJD) 1+0

Československá stopa v utkání:

Pavel Zacha (NJD) 0+1, 4 střely, čas na ledě 18:35
    Jakub Voráček (PHI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:19
    Radko Gudas (PHI) 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:50 (21:42:29)

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 7. Severson (Stafford, Zacha), 26. Hischier, 42. Wood (Hischier, Coleman) – 36. J. van Riemsdyk (Couturier, Provorov), 60. Couturier (Voráček, J. van Riemsdyk)

Rozhodčí: Steve Kozari, Brad Watson. Čároví: Tim Nowak, Brian Murphy

Diváci: 16514