West Ham – Arsenal 1:0 (kon.) | Brighton – Liverpool 0:1 (kon.) | Burnley – Fulham 2:1 (kon.)
Cardiff – Huddersfield Town 0:0 (kon.) | Crystal Palace – Watford 1:2 (kon.) | Leicester – Southampton 1:2 (kon.)
Chelsea – Newcastle 2:1 (kon.)
Burnley FC
2:1 (2:1)
Fulham FC
Sobota 12.01.2019, 16:00 • Turf Moor, Burnley • Anglická Premier League • 22. kolo

87
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Chris Wood, přichází Sam Vokes.

77
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází André Schürrle, přichází Neeskens Kebano.

72
    James Tarkowski šel hodně pozdě do skluzu a trefil nohy Mitroviće ve chvíli, kdy srbský útočník dávno přihrál. Je z toho žlutá karta a standardní situace pro Fulham.

65
    Ashley Westwood začal unikat Christiemu, který raději sáhl k taktickému faulu a za neoddiskutovatelné stažení vyfasoval žlutou kartu.

61
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Joe Bryan, přichází Tom Cairney.
    51. Luciano Vietto (FHM)

51
    Mitrović sklepl centr z levé strany na Vietta, který si hrudníkem připravil velmi slušnou střelu. Ta letěla do sítě, jenže na brankové čáře ji odkopl do bezpečí dobře postavený Tarkowski!

46
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ryan Sessegnon, přichází Luciano Vietto.

34
    Pan Atkinson poprvé sáhl po žluté kartě, kterou ukázal Calumu Chambersovi. Ten neměl rychlost a místo míče trefil nohy rozběhnutého Jacka Corka.

26
    Nechybělo mnoho a stav byl opět vyrovnaný! Calum Chambers po Bryanově centru z rohového kopu dostal k hlavičce a nasměroval balón do břevna!
    23. Denis ODOI vl. - 2:1

23
    Burnley právě vstřelilo branku!
    Tak to jsou hodně smolné minuty pro hostující tým, který si během tří minut dává dva vlastní góly! Opět u toho byl Jeffrey Henrick, který si sběhl na levý kraj velkého vápna, odkud chtěl centrovat, jenže trefil DENISE ODOIE a další pohroma pro Fulham byla rázem na světě.
    20. Joe BRYAN - 1:1

20
    Je vyrovnáno na 1:1! Tarkowski byl během náběhu za centrem z levého křídla asi faulován Bryanem. Penalta se ale kopat ani nemusela, neboť míč propadl na Jeffreyho Henricka a jeho střela z úhlu se právě od JOEA BRYANA odrazila za bezmocného Rica.

17
    Domácí se dlouhou dobu snažili probít přes hodně zatažený blok. Nakonec vymysleli centr Bardsleyho, který Rico podběhl a měl štěstí, že hlavička Wooda šla jenom do břevna!
    2. André SCHÜRRLE - 0:1

2
    Fulham právě vstřelil branku!
    Neskutečná trefa hned ve druhé minutě posílá hosty do vedení! Nákop Odoie přeletěl vysokého Mitroviće a skončil na noze Tarkowského, jenž se svými spoluhráči odrazil domácí útok zpět do středu pole. Z něj ale přiletěl další dlouhý pas od Odoe, který si ANDRÉ SCHÜRRLE pravačkou nádherně zpracoval a druhým dotekem vypálil přesně pod břevno, od něhož se balón odrazil za bezmocného Heatona.