Litoměřice – Kladno 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Přerov 0:1 (kon.) | Třebíč – Havířov 5:2 (kon.)
Vsetín – Motor ČB 3:2 (kon.) | Jihlava – Slavia 3:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 12.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 45. kolo

59:50
    Oba hříšníky čeká minimálně desetivteřinový pobyt na trestné lavici, tresty jsou dvouminutové za hrubost.

53:21
    Komplikace pro Motor, zcela zbytečným proviněním proti pravidlům oslabuje svůj tým Martin Heřman na dvě minuty za hrubost.

41:00
    Rychlý protiútok Vsetína v podání Slováčka a Jonáka končí zatáhnutím za záchranu brzdu v podání Pavla Pýchy, ten fasuje dvě minuty za podrážení.

16:33
    V závěru první třetiny si zahraje Vsetín další přesilovou hru, dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Václav Karabáček.

12:38
    Nyní už se vylučuje, hříšníkem se stává Jakub Doktor, dvě minuty za sekání.

09:56
    Motor si zahraje podruhé v utkání v početní výhodě, dvě minuty za podrážení tak zní verdikt pro Michala Hryciowa.

03:46
    Krušné chvíle pro Motor, ten doplácí na nové pravidlo o opakovaném vykázaní na buly, dvě minuty míří odsedět Jakub Babka a Vsetínu se celkem laciným způsobem naskýtá dvouminutová dvojnásobná přesilová hra.

03:46
    Přesilovka Motoru je u konce a nyní si početní výhodu zkusí domácí tým, dvě minuty za krosček fasuje Martin Beránek.

01:46
    České Budějovice si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání, dvě minuty za podrážení v útočném pásmu obdržel Luboš Rob.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 14. Vávra (Mikuš, Rác), 49. Rob (Pechanec), 50. Kucharczyk (Frolo) – 24. Doktor (Vydarený, M. Novák), 37. Plášil (Z. Doležal, Heřman)

VHK ROBE Vsetín: Gába (Šelepněv) – Mikuš, Hryciow, Slováček (A), Teper, Frolo, Jeřábek, Jenáček – Vávra, Kucharczyk (A), Rác – Jonák (C), Pechanec, Rob – Kopta, Pitule, Theoret – Hořanský, Šilhavý, Vítek.
    Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Dvořák) – Vydarený (C), Fillman, Plášil, M. Jandus, Pýcha, Pavlin – Beránek, Gilbert, Karabáček – Šimánek, Dančišin, Babka – M. Novák, R. Přikryl, Z. Doležal – Čermák (A), Doktor, Heřman.

Rozhodčí: Doležal, Barek – Votrubec, Ševic