Vítkovice – Třinec | 3:2 (kon.) |
USA – Finsko | 7:1 (kon.) | | | Japonsko – Česko | 2:1 (kon.) | | | Kanada – Rusko | 4:3 (po pr.) |
Švédsko – Švýcarsko | 2:1 (kon.) |
Litoměřice – Kladno | 2:5 (kon.) | | | Benátky n/J – Přerov | 0:1 (kon.) | | | Třebíč – Havířov | 5:2 (kon.) |
Vsetín – Motor ČB | 3:2 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 3:0 (kon.) |
Carolina – Buffalo | 4:3 (kon.) | | | Winnipeg – Detroit | 4:2 (kon.) | | | Calgary – Florida | 4:3 (kon.) |
Anaheim – Pittsburgh | 4:7 (kon.) | | | New Jersey – Philadelphia | 3:2 (kon.) | | | NY Islanders – NY Rangers | 1:2 (kon.) |
Jihlava – Tábor | 4:0 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Havířov | 7:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod | 1:4 (kon.) | | | Warriors Brno – Vsetín | 1:7 (kon.) | | | Technika Brno – HK MD Šumperk | 5:2 (kon.) |
Kladno – Mountfield HK | 5:2 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 1:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Žďár n/S | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Třemošná – Kobra | 2:5 (kon.) | | | Třinec – Pardubice | 5:4 (kon.) | | | K. Vary – PZ Kladno | 3:5 (kon.) |
Olomouc – Přerov | 1:2 (po pr.) | | | Sparta – Chomutov | 2:1 (kon.) |
Havířov – Chomutov | 3:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Kladno | 2:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 3:2 (po pr.) |
Olomouc – K. Vary | 3:6 (kon.) | | | Vítkovice – HC Litvínov | 5:3 (kon.) | | | Třinec – Plzeň | 2:0 (kon.) |
Vsetín – Liberec | 4:6 (kon.) | | | Kometa Brno – Slavia | 5:4 (3:1 po s.n.) | | | Sparta – Salzburg | 3:4 (po pr.) |
Přerov – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Pardubice – Č. Budějovice | 6:3 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Kobra | 1:4 (kon.) | | | Letňany – Sokolov | 1:5 (kon.) | | | Nymburk – Bílina | 1:5 (kon.) |
Kolín – Řisuty | 2:5 (kon.) | | | Jablonec n/N – Mostečtí Lvi | 8:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Děčín | 3:1 (kon.) |
Trutnov – Klatovy | 1:2 (0:1 po s.n.) |
SHK Hodonín – Žďár n/S | 3:2 (kon.) | | | Orlová – Tábor | 2:4 (kon.) | | | Opava – David Servis | 7:4 (kon.) |
Nový Jičín – Pelhřimov | 4:3 (po pr.) | | | Val. Meziříčí – Písek | 3:4 (kon.) | | | Šumperk – Mor. Budějovice | 4:1 (kon.) |
Kopřivnice – Havlíčkův Brod | 4:3 (po pr.) |
HC Varnsdorf – HC Turnov | 2:4 (kon.) | | | Čerti Ostrov – HC Baník Sokolov B | 4:6 (kon.) | | | Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 3:13 (kon.) |
Krnov – Bohumín | 3:8 (kon.) | | | Zbraslav – HC TNP Praha | 3:6 (kon.) | | | Lev Benešov – Kutná Hora | 3:0 (kon.) |
Poděbrady – V.Popovice | 2:4 (kon.) | | | Příbram – Mělník | 5:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Neratovice | 9:2 (kon.) |
Milevsko – Č. Krumlov | 3:5 (kon.) | | | HC Rokycany – HC Domažlice | 10:2 (kon.) | | | Nejdek – Trstěnice | 7:1 (kon.) |
Frýdlant – HC Jičín | 2:4 (kon.) | | | Břeclav – Boskovice | 3:8 (kon.) | | | Březina – Uničov | 10:3 (kon.) |
Velká Bíteš – Blansko | 5:1 (kon.) | | | Rosice – SHKM Hodonín | 3:6 (kon.) | | | SK Karviná – Frýdek-M. "B" | 5:3 (kon.) |
Studénka – Wolves Č. Těšín | 8:2 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uh.Brod | 5:1 (kon.) | | | Kaznějov – Klatovy | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Kralupy n. Vltavou – Rakovník | 3:4 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Tomahawk | 7:1 (kon.) | | | AHC Dynamo – HC Vizi | 2:2 (kon.) |
Kadaň – Louny | 3:12 (kon.) | | | HC Lovosice – Litoměřice B | 0:5 (kont.) | | | Roudnice – Klášterec nO | 4:3 (kon.) |
konec
MSK Orlová
2:4
(1:2, 1:0, 0:2)
HC Tábor
50:26
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Kropka – 2 min.).
|
|
50:26
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Kropka – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
47:30
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Bouška – 2 min., sekání).
|
|
42:35
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Jelínek – 2 min., hákování).
|
|
39:16
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Sladkovský – 2 min., nesportovní chování).
|
|
24:36
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (trest ve hře – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Raiterman.
|
|
21:48
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Škrdleta – 2 min., podrážení).
|
|
11:59
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Ballner – 2 min., podrážení).
|
|
07:38
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Škrdleta – 2 min., vysoká hůl).
|
|
05:07
|
Vyloučení v týmu HC Orlová (Brodek – 2 min., krosček).
|
Branky a nahrávky:
1. Ballner (Šmíd), 38. Šmíd (Štěpánek) – 13. Prášek (Březina), 18. Zayml (Blažek), 45. Kadilák, 52. ZAYML
Rozhodčí: Markovský – Rychlý, Vengřín.
Diváci:
Neproměněná penalta:
MSK Orlová:
Svoboda (Ovčaři) – Janiczek, Szturc, Kropka, Šendera, Ballner, Smrčka, Teplanský, Šmíd, Jančar, Kovařík, Klíma, Tvrdík, Brodek, Achmetjanov (C), Hovsepyan
Náhradníci:
Trenér:
HC Tábor: Kolář (Novák) – Adam, Skočovský, Černý, Bouška, Raiterman, Pechánek, Kadilák, Škrdleta, Blažek (C), Březina, Pípal, Jelínek, Zayml, Drda, Prasek, Sladkovský
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Tábor: Kolář (Novák) – Adam, Skočovský, Černý, Bouška, Raiterman, Pechánek, Kadilák, Škrdleta, Blažek (C), Březina, Pípal, Jelínek, Zayml, Drda, Prasek, Sladkovský
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Markovský – Rychlý, Vengřín.
Diváci:
Dalibor Wilder