Havířov – Chomutov 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.)
Olomouc – K. Vary 3:6 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Třinec – Plzeň 2:0 (kon.)
Vsetín – Liberec 4:6 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 5:4 (3:1 po s.n.) | Sparta – Salzburg 3:4 (po pr.)
Přerov – Jihlava 2:4 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 6:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:2 (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 12.01.2019, 12:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

Pro dnešek je to z havlíčkobrodské Kotliny vše. Děkuji za pozornost a u dalšího textového přenosu se těším na počtenou.

Konečný výsledek dorostenecké nadstavby – skupina D
    Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 1:4
    (14:24:06)

Je za námi další utkání juniorské nadstavby, když v souboji dvou Bruslařských klubů uspěl Havlíčkův Brod, který přetlačil Mladou Boleslav v prodloužení. Domácí tým si v první třetině vystřílel dvoubrankový náskok, který držel, až do samotné třetí části. V ní dokázala Škodovka smazat deficit, a tak rozhodlo prodloužení. V jeho polovině přiřkl druhý bod Havlíčkovu Brodu Tomáš Kulhánek.

62:29
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí tým přetavil svůj tlak v rozhodující gól! TOMÁŠ KULHÁNEK si vyměnil kotouč s Jakubem Petržilkou, který mu ho ihned vrátil mezi kruhy. Útočník si ho rychle zpracoval a poslal za přesouvajícího se Zeithamla! Asistence: Jakub Petržilka.

62:20
    Petržilka nahrál na rozjetého Kulhánka, které krouží v útočné třetině.

61:42
    Havlíčkobrodští se drží na puku, když získali útočné pásmo.

60:50
    Marek Tecl mohl dovršit hattrick, ale jeho vytočení před brankou na poslední chvíli zastavil špičkou betonu Zeithaml!

60:23
    Pejchal přenechal Teclovi, ten ale nenašel svého spoluhráče.

60:01

Třetí třetina patřila Mladé Boleslav, která byla za svoji trpělivost odměněna dvěma góly. Obě branky padly v rozmezí pěti minut. Nejprve se v přesilovce trefil Petr Foerster a potom nachytal gólmana Havlíčkova Brodu Jan Grim. Po krátké pauze následuje pětiminutové prodloužení.

60:00

59:50
    Na druhé straně vyhodnotil stejnou situaci i domácí gólman, jenž přerušil hru u pravé tyče.

59:36
    Mladá Boleslav se ocitla jen na chvíli před Králem, ale hra rychle směruje na druhou stranu. Zeithaml po nahození podržel puk v lapačce.

59:11
    Domácí jsou v pásmu, kde zaměstnávají obranu Škodovky, která se drží výborně.

58:51
    Zeithaml si pohlídal prostor u pravé tyče.

58:38
    Puk se ocitl po souboji hokejek mezi diváky, a tak se vhazuje ve středním pásmu.

58:15
    Petržilka nevyhodil, nicméně domácí jsou u puku.

57:59
    Rychlý průnik Vojtěcha Holendy po pravé straně. Domácí hráč byl stínován soupeřem, ale i tak nahrnul kotouč na Zeithamla.

57:26
    Pokus Jana Grima vyrazil Král špičkou levého betonu!

57:05
    Hosté svírají svého vyzyvatele v těsných kleštích, nakonec domácí obrana vyhodila puk do bezpečí.

56:26
    Dělovku od modré čáry teď zneškodnil Král, který si i přes zakrytý výhled našel kotouč, jenž mířil na jeho branku!

56:02
    Samuel Dotter se pokusil z levé strany dostat do pásma, ale tam narazil na jednoho z domácích obránců.

55:26
    Soubor z Kotliny i přes menší komplikace dokázal vyhodit puk z obranné třetiny.

55:18
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Marek.

54:59
    Dvořák nevyhodil a Středočeši jsou v pásmu.

54:38
    Rozhodčí vykazují hru do středního pásma, jelikož se hosté provinili hrou vysokou holí.

54:08
    Richard Cachnín vybojoval puk a uháněl na Zeithamla. Šikovný útočník vystřelil, ale puku se zmocnil gólman hostů, když jej lapil do své lapačky.

53:24
    Puk si v klubku těl našel Dvořák, jenž ho posunul do středního pásma.

52:55
    Havlíčkobrodští se po vyhrané buly osvobozují.

52:49
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dudycha – 2 min., krosček).

52:08
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté srovnávají krok se svým soupeřem! Karel Klikorka napálil puk na Krále, který jej zkontroloval. K volnému kotouči se dostal JAN GRIM , který se nacházel u pravého rohu. Hostující kapitán střelou z úhlu nachytal domácího gólmana, když našel mezírku v jeho postoji! Asistence: Karel Klikorka a Petr Foerster.

51:50
    Oba útoky nemohou najít recept na dobré defenzivy.

51:20
    Středočeši jsou na puku, ale domácí hráči jim zdatně sekundují v nasazeném tempu.

50:42
    Dudycha ještě zachránil útočné pásmo, ovšem hosté se záhy osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.

50:05
    Dvořák našel u levé tyče volného Holendu, který přenesl hru na druhou stranu. K jeho smůle nenašel dobře postaveného spoluhráče.

49:45
    Domácí svírají svého soka, ale bez gólového efektu.

49:28
    Adam Dvořák napálil kotouč na braku, ale hostující gólman si i přes hradbu těl našel kus černé gumy.

49:12
    Tecl zkusil střelu z otočky a málem nachytal Zeithamla, který měl co dělat, aby utěsnil prostor u své pravé tyče!

48:32
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Hovorka – 2 min., držení).

47:41
    Škodovka využívá přesilovou hru a dostává se na kontakt. Jan Grim našel na modré Samuela Dottera, jenž střílenou přihrávkou oslovil hůl PETRA FOERSTA. Hostujíc hráč změnil směr kotouče, na který Král už nezareagoval! Asistence: Samuel Dotter a Jan Grim.

47:35
    Jan Grim zavezl puk do pásma, i když se ho snažil odzbrojit Pejchal, atk hostující hráč udržel puk na své holi.

46:54
    Středočeši vyhráli buly a byli v pásmu, nicméně špatnou přihrávkou se sami vyhnali.

46:42
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Holenda – 2 min., podrážení).

46:02
    Dominik Vacík zaváhal s rozehrávkou a poslal hosty dopředu. Nicméně svůj prohřešek stihl napravit!

45:29
    Dominik Vacík to zkusil hned z první, ale Zeithaml si jeho kotouč našel. Vhazuje se po levici maskovaného muže Škodovky.

45:10
    Hosté se osvobozují, a tak Havlíčkobrodští začínají od vlastního gólmana.

44:43
    Petržilka s Dvořákem si několikrát vyměnili puk, ovšem skvělou práci odvedli hráči soupeře, kteří vykrývali volný prostor pro přihrávku.

44:12
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Šíma – 2 min., hákování).

43:55
    Domáíc tým se dostal do pásma, ale s kotoučem hrají hosté.

43:23
    Mladá Boleslav pokračuje v tlaku, který si vytvořila během přesilové hry.

42:50
    Středočeši měli několik šancí, ale všechny skončily na bezchybném Danielu Královi, jenž drží svůj tým.

41:07
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Švec – 2 min., hákování).

40:42
    Soubor z Kotliny je v útočném pásmu, kde operuje před Zeithamlem. Gólman Mladé Boleslavi nemusel zasahovat.

40:11
    Karel Klikorka nastřelil puk na Krále, který ho posunul na svého spoluhráče, jenž nevyhodil. Soupeř se opět dostal na kotouč a pokus Jana Grima zastavila pohotová lapačka domácího gólmana.

40:01

Čtyřicet minut je minulostí. Hra se oproti první třetině nezměnila, a tak diváci měli na co koukat. Šance si vytvořily oba týmy, ale gólmani zamkli své branky. Mladá Boleslav ustála i oslabení pět na tři a čeká nás zajímavá třetí třetina. Poslední dějství přibližně začne ve 13:25.

Průběžný stav dorostenecké nadstavby – skupina D

Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 0:2 (po 2. třetině)

40:00

39:55
    Michael Schulz nahodil puk na branku. Hrací předmět končí v lapačce maskovaného muže z Kotliny.

39:30
    O puk se bojuje za brankou Daniela Krále. Domácí nakonec vyhazují.

38:55
    Středočeši jsou na kotouči, ale výbornou práci předvádí defenziva Havlíčkova Brodu.

38:29
    Marek Tecl v souboji jeden na jednoho zkusil vystřelit skrz obránce, Zeithaml úspěšný.

37:54
    Další pokus o rychlý kontr hostů nevyšel, když byla na vině špatná rozehrávka. Nicméně domácí si nepočínali moc efektivně a hosté přeci jen získali pásmo. Král byl na střelu od modré připraven.

37:39
    Jakub Petržilka napálil kotouč z otočky. Dělovka končí v moci Zeithamla, který drží své spoluhráče ve hře.

37:02
    Michal Simon přenesl hru vysokým lobem až před Krále. V obranném pásmu operují úspěšně domácí hráči, kteří si poradili s dotírajícím soupeřem.

36:18
    Dan Fiala našel mezi čárkami volného Pavla Vaňouse, který přízemní střelou neuspěl, jelikož v poslední chvíli byla zablokovaná!

35:40
    Dominik Vacík odzbrojil jednoho z hostů o hrací předmět, ale nedokázal jej vyhodit do bezpečí. Tlak Středočechů se stupňuje.

35:02
    Mikuláš Hovorka dostal puk na modrou čáru, odkud z první vystřelil. Jeho pokus vyrazil vyrážečkou Král. Tlak hostů dál pokračuje.

34:15
    Rozruch před svatyní Havlíčkova Brodu řeší pozorný Daniel Král, který ukryl kotouč pod svoji lapačku!

33:54
    Mladá Boleslav se pokusila o rychlý přechod do útočného pásma, ale přihrávka nebyla přesná.

33:15
    Soubor z Kotliny sice hýří aktivitou, ale Středočeši jsou trpělivý a vyčkávají na vhodnou příležitost.

32:39
    Vojtěch Holenda našel před brankou volného Jakuba Petržilku, který trestuhodně minul odkrytou klec. Z následných dorážek se neuchytila ani jedna!

31:54
    Havlíčkobrodští se nemohou dostat do pásma. Hosté mají puk pod kontrolou a šetří drahocenné vteřiny.

31:08
    Domácí tým výrazně semkl svého soupeře, ale trojice hostů dokázala vše ustát.

30:35
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Moravčík – 2 min., podrážení).

30:18
    Dudycha zkusil nabídku na teč, leč Zeithaml byl pozorný a ukryl puk do lapačky.

30:00
    Holenda nahrál na Dudychu, který mu kotouč okamžitě vrací.

29:45
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Sýkora – 2 min., podrážení).

29:10
    Cachnín prostrčil kotouč na volného Tomáše Kulhánka, který tváří v tvář neuspěl proti Zeithamlovi. Ten utěsnil mezírku mezi pravou rukou a tělem!

28:23
    Domácí hokejisté jsou na kotouči, ale následují je hráči Mladé Boleslavi, kteří hrají vyrovnanou partii.

27:30
    Křižný pas přes brankoviště Krále, jenž se musel rychle přesunout ke své levé tyči. Jeden z hostů nedokázal pohotově zakončit!

26:48
    Vše na sebe vzal Jan Grim, který nabral rychlost ve středním pásmu a dostal se do pásma. Ovšem tam jeho akce končí nepovedenou přihrávkou.

26:13
    Středočeši se nemohou dostat do pásma, když výbornou práci odvádějí napadající útočníci.

25:45
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Hromádka – 2 min., podrážení).

25:40
    Oba týmy si brání svoji obrannou zónu, ale Pártl vystihl přihrávku a vyslal do šance Petržilku, který přestřelil.

24:47
    Dvořák hledal mezi čárkami Vaňouse, jenž těsně nedosáhl na puk!

24:26
    Jan Grim nahodil touš na Krále, který ho svoji holí vyrazil do ochranné sítě. Vhazuje se před maskovaným mužem Havlíčkova Brodu.

24:03
    Hra se opět stěhuje z jedné strany na druhou a oba gólmani jsou zatím pozorní.

23:26
    Drzý průnik předvedl Kulhánek, který se dostal přes obránce a snažil se před brankou oslovit svého spoluhráče, marně.

22:35
    Petr Foerster upláchl domácí obraně, ale byl až moc z úhlu, tudíž Král byl bez práce.

22:02
    Petr Šíma si vybruslil mezi kruhy, tam ale narazil na bílou hráz.

21:23
    Dvořák si počkal na kotouč, který ihned odpálil do bezpečí. Středočeši musí začínat od svého gólman.

20:45
    Domácí tým se nemůže usadit v pásma, a tak Mladá Boleslav první oslabení přežije bez úhony.

20:17
    Kulhánek byl u modré čáry zastaven jedním z mladoboleslavských hráčů a k puku se dostal Tecl, jenž se vystavil do postavení mimo hru.

20:01

Máme za sebou první třetinu, kde jsme byli svědky rychlé hry. Hrálo se na obě dvě branky, ovšem góly stříleli hráči Havlíčkova Brodu. Na starosti je měl Marek Tecl, který se prosadil ve 2. a 11. minutě. Středočeši se snaží s nepříznivým stavem něco udělat, ale narážejí na pozornou defenzivu v čele s brankářem Králem. Druhá třetina začne přibližně ve 12:45.

Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 0:2 (po 1. třetině)

20:00

19:50
    Domácí jsou před Zeithamlem, který musí dávat pozor, ale žádná střela na něj nejde.

19:22
    Havlíčkův Brod vyhrál buly, ale Cachnín byl u pravého mantinelu odzbrojen. Hosté následně vyhodili.

19:07
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Zajíček – 2 min., nesportovní chování).

18:27
    Dudycha přihrál na Horáka, který hledá své spoluhráče. Výborná práce Mladoboleslavských, kteří napadají volné hráče domácího souboru.

17:51
    O puk se bojuje u pravého hrazení v útočném pásmu Havlíčkova Brodu, který potom vyhazuje.

17:12
    Mladé Boleslavi se nedaří uchytit v útočném pásmu, když začíná od svého brankáře.

16:20
    Středočeši rozestavili svůj přesilovkový vzorec, ale přihrávku zachytil jeden hráč domácího celku, jenž vyhazuje.

16:11
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Fiala – 2 min., podrážení).

15:35
    Středočeši se v útočné fázi snaží, ovšem defenziva Havlíčkova Brodu je kompaktní.

15:11
    Gólman hostů si pohlídal nahození od modré čáry, a tak se bude vhazovat po jeho levici.

14:24
    Mladá Boleslav získala puk v útočné třetině, ale vážnou šanci si nevytvořila. Hra se přesouvá před Zeithamla.

13:51
    Celek z Kotliny teď vyhodil přes všechny čáry a přerušil tak tlak hostů.

13:15
    Petr Šíma dával dobrý pozor na hru, když si dobruslil kotouč, jenž se dorazil od zadního mantinelu. Brankář Král byl na své místě.

12:42
    Nepříjemná střela Davida Sýkory, který měl před brankářem Králem několik spoluhráčů, avšak puk skončil těsně levé tyče!

12:10
    Středočeši chtějí s nepříznivým sk´re něco udělat, ale obrana domácího celku je zatím bezchybná.

10:49
    Havlíčkův Brod jde do dvoubrankového vedení! Puk ve vlastním pásmu vybojoval Tomáš Kulhánek, který jej předložil na rozjetého Richarda Cachnína. Kapitán Havlíčkova Brodu byl vytlačen ze střelecké pozice, a tak nahrál na volného MARKA TECLA! Ten nikým neatakovaným překonal bezmocného gólmana Mladé Boleslavi! Asistence: Richard Cachnín a Tomáš Kulhánek.

10:21
    Za brankou Tadeáše Zeithamla leží Marek Kopic, který se nemůže zvednout z ledové plochy!

09:50
    Soubor z Kotliny má sice kotouč pod kontrolou, ale nemůže se dostat do pásma soupeře.

08:55
    Zcela zapomenutý zůstal před Králem Karel Klikorka, který svým zakončením do horních pater branky neuspěl!

08:35
    Michal Sion se nacházel na pravém kruhu, odkud vystřelil. Král byl pozorný a vyrazil touš.

08:11
    Rychlostní souboj o kus černé gumy zvládli lépe domácí hráči, a tak je pískáno zakázané uvolnění.

07:40
    Dominik Vacík dostal puk na modrou, ovšem nabídka na teč se neujala, jelikož byla zablokovaná.

07:16
    Mladou Boleslav zastavuje při založení útoku postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

06:36
    Hra má zatím vynikající spád, jelikož se hraje na obě strany. další výpad předvedli domácí, kteří se drží v útočné třetině.

06:05
    O kotouč se bojuje v útočném pásmu Havlíčkova Brodu. Hosté jsou na puku.

05:22
    Mladá Boleslav byla před Danielem Králem, který byl při pokusech hostů pozorný. Svůj podíl na tom má i obrana, která výborně čistí prostor u svého brankáře.

04:15
    Už to mohlo být 2:0! Tadeáš Zeithaml se roztáhl na brakové čáře a dokázal zastavit puk, který mířil za jeho pravou tyč! Hraje se ve velkém tempu!

03:45
    Dominik Vacík vystihl další přihrávku hostů, gólman hostů si pohlídal prostor u pravé tyče.

03:04
    Tadeáš Zeithaml chtěl pomoci spoluhráčům s rozehrávkou, ale zaváhal. K volnému puku se dostal Marek Kopic, který ho neusměrnil mezi tři tyče!

02:38
    Středočeši jsou opět v útočném pásmu, ale jejich střely jsou nepřesné.

01:03
    Domácí soubor otevírá střelecký účet utkání! Richard Cachnín se nacházel za brankou Mladé Boleslavi, odkud nahrál před branku na najetého MARKA TECLA. Útočník první elitní letky poslal puk k levé tyči! Asistence: Richard Cachnín a Štěpán Dudycha.

00:14
    Karel Klikorka se dostal krásnou přihrávku. Vybruslil si mezi kruhy, odkud vyzkoušel pozornost Krále, jenž byl připravený.

00:01

BK Havlíčkův Brod: Král (Nedvěd) – Dudycha, D. Vacík, Dvořák, Pejchal, Horák, Marek, Kerber – Kulhánek, Cachnín (C), Tecl (A) – Kopic, Vaňous, Fiala – Hromádka, Holenda, Švec – Petržilka, Pártl

BK Mladá Boleslav: Zeithaml (Mašek) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška (A), Přenosil, Hovorka, Procházka – Zajíček, Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster (A), Grim (C), Moravčík, Šíma

Rozhodčí: Tomáš Horák – Michal Zíka, Václav Kubíček.

BK Havlíčkův Brod – Rytíři Kladno 3:6
    Branky a nahrávky: 11. Cachnín (Vacík), 31. Tecl (Cachnín, Vacík), 36. Holenda (Kerber, Švec), 62. Cachnín (Pejchal) – 19. O. Bláha (Filip, Novotný), 38. Husarik (Čermák, Bernat), 39. Filip (Štrombach, O. Bláha), 41. O. Bláha (Zich), 59. Rendla (Čermák), 60. Štrombach.
    Rozhodčí: Petr Lacina – Ondřej Polák, Lukáš Rampír.
    Vyloučení: 4:5, navíc Staněk (KLA) 10 min OT [NESP].
    Využití: 0:1. V oslabení: 0:1.
    Diváci: 87.
    Třetiny: 1:1, 2:2, 0:3 – N 1:0.
    Střely na branku: 45:40 (17:11, 16:19, 11:10 – 1:0).
    Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:6.
    Prodloužení: 1:0.

Havlíčkův Brod: Král (Nedvěd) – Vacík, Dudycha, Nepokoj, Dvořák, Horák, Pejchal, Kerber – Kulhánek, Cachnín (C), Tecl (A) – Kopic, Vaňous, Fiala – Holenda, Hromádka, Švec – Petržilka, Pártl

Rytíři Kladno: Novotný (Jiroušek) – Staněk, Volráb, Šmatlák (A), Kvapil, Zíka, Veber, Zich (A) – Kraus, Šimek, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik (C), Rendla, Filip, Štrombach, Čermák

Účet utkání otevřeli v 10. minutě domácí díky trefě Richarda Cachnína, ovšem Kladno srovnalo necelou minutu do přestávky. Přesně do černého mířil Ondřej Bláha. Hrál se vyrovnaný zápas, jelikož další branka padla, až v samé polovině duelu, a to zásluhou domácích hráčů. Nejprve se prosadil Marek Tecl a o pět minut později Vojtěch Holenda.

Rytíři dokázali dvoubrankový deficit smazat opět do sirény a ve třetí třetině dokonali obrat. Středočechům vyšel parádně vstup do třetí části, když poprvé šli do vedení ve vlastním oslabení. Kladno drželo náskok, až dokonce, kdy jej navýšili dvakrát při trefách do odkryté klece. Domácí soubor bral, alespoň bod za úspěšnou nadstavbu.

Mountfield HK – BK Mladá Boleslav 5:3
    Branky a nahrávky: 2. Kukla (Hrabčák), 36. Kukla (Hrabčák, Poppel), 44. Voňka (Slafkovský), 51. Naar (Pěnčík, Dominik Šedivý), 60. Poppel (Muška), 61. Poppel (T. Pinkas) – 22. Houška (Simon, Foerster), 26. Procházka (Moravčík), 52. Foerster (Dotter, Šíma).
    Rozhodčí: 7:8.
    Využití: 3:0. V oslabení: 0:0.
    Diváci: 145.
    Třetiny: 1:0, 1:2, 3:1 – N 1:0.
    Střely na branku: 35:28.
    Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 4:3, 5:3.

Mountfield HK: Vacek – Kukla, Muška, Voňka, Naar, Janoušek, Perička, Pěnčík – Dominik Šedivý, T. Pinkas, Hrabčák, Kašpar, Síla, Beneš, Budina, Slafkovský, Janda, Poppel.

BK Mladá Boleslav: Mašek – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška, Přenosil, Hovorka, Rudolph, Procházka – Zajíček, Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster, Vasilev, Moravčík, Šíma.

Hradečtí Lvi se vrhli na svého soupeře hned od začátku, když ve druhé minutě šli do vedení po trefě Miroslava Kukly. Domácí byli i nadále aktivní, ovšem jejich pokusy pochytal spolehlivý Mašek. Středočeši dokázali během čtyř minut otočit vývoj utkání. Nejprve se prosadil Matěj Houška, aby ho napodobil Radek Procházka.

Po čtyřiceti minutách hry byl stav nerozhodný 2:2, když se podruhé v utkání trefil Miroslav Kukla. Diváky tedy čekala zajímavá třetí část, která měla určit vítěze. Ve 44. minutě potvrdil dominanci obránců Hradeckých David Voňka. V posledních deseti minutách našlo utkání svého vítěze. Nejprve navýšil vedení Jakub Naar, aby o několik sekund později snížil Petr Foerster. Bruslaři zkusili v závěru štěstí s odkrytými zády, ovšem Petr Poppel trefil zcela přesně. Tentýž hráč rozhodl i nadstavbu.

Celek z Vysočiny v posledních pěti utkáních nepoznal pocit vítězství, ačkoliv ve třech případech měl tříbodový zisk na dosah. Havlíčkův Brod potřebuje bodovat, jelikož se nachází na posledním sestupovém místě.

podrobnou reportáž

Středočechům se v posledních pěti zápasech moc nedařilo, jelikož zapsali dvě výhry nad soupeři z Vysočiny. V nabité tabulce patří Mladoboleslavským poslední postupové místo, tedy čtvrtá pozice.

kanadské bodování

Dobré sobotní odpoledne, z městského stadionu Kotlina. Vítám vás u on-line přenosu mládežnického hokeje, kde v rámci 11. kola poměří síly BK Havlíčkův Brod a BK Mladá Boleslav. Utkání začíná ve 12:00. Přeji krásný sportovní zážitek.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 2. Tecl (Cachnín, Dudycha), 11. Tecl (Cachnín, Kulhánek), 63. Kulhánek (Petržilka) – 48. Foerster (Dotter, Grim), 53. Grim (Klikorka, Foerster)

Rozhodčí: Tomáš Horák – Michal Zíka, Václav Kubíček