Jihlava – Tábor 4:0 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Vítkovice – Havířov 7:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 1:7 (kon.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 5:2 (kon.)
Kladno – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:5 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 5:4 (1:0 po s.n.)
Třemošná – Kobra 2:5 (kon.) | Třinec – Pardubice 5:4 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 3:5 (kon.)
Olomouc – Přerov 1:2 (po pr.) | Sparta – Chomutov 2:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:5 (0:1, 1:2, 2:2 - N 1:0)
PZ Kladno
Sobota 12.01.2019, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Nadstavba C

Na počtenou se s Vámi loučí Lukáš Mayer. (15:05:03)

62:29
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí mají alespoň bonusový bod! Po přihrávce od Šlechty do odkryté branky přesně zakončil ROBIN SAPOUŠEK. Asistence: Robert Šlechta.

61:12
    Ke kotouči se dostali domácí, kteří ihned vyjeli do útoku.

60:05
    Hosté se ihned zmocňují puku.

60:01

Po výbušné a góly nabité třetí třetině nás čeká nadstavba!

58:05
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Černý – 2 min., podrážení).

57:07
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je REDLICH. Asistence: Vosyka a Hurta.

55:30
    Po krásné kombinace je Kladno zpět ve vedení. O čtvrtý gól se postaral JEFFERSON MARK REJNA. Asistence: Pavel Šugár, Adam Horn.

53:56
    Hat-trickový DOMINIK RYMON vystřelil svému týmu vyrovnání a Energie je zpět ve hře! Bez asistence.

53:43

52:22
    Gabriška, který měl před sebou neprůhlednou zeď v podobě několik domácích, neviděl DOMINIKA RYMONA, který si přejel z pravého kruhu do mezikruží, odkud přesně pod horní tyčku vypálil. Asistence: Patrik Hohl, Jakub Vogel.

51:43
    Oddechový čas pro domácí.

51:43
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Malý – 2 min., podrážení).

51:19
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Hříbal – 2 min., podrážení).

50:45
    Icing hostů.

50:26

49:26
    Hosté vyhazují.

48:26
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (hráčská lavice – 2 min., nesportovní chování). Trest odpyká Hanousek.

47:59
    Sapoušek vystřelil na kladenského brankáře, ten puk odrazil lapačkou.

45:14
    Hra se přesouvá ze strany na stranu.

43:53
    Souboj o puk u mantinelu nakonec vyhráli domácí, kteří se stále snaží vyzrát na Gabrišku.

42:36
    Zakázané uvolnění karlovarských.

41:43
    Domácí se drží před Gabriškou a kombinují.

40:25
    První střela domácích v této třetině skončila v Gabriškově lapačce.

40:01

Druhá třetina přinesla tři góly, domácími vytoužené vyrovnání se však nedostavilo. Ba naopak, hosté navýšili svůj náskok. V 24. minutě se prosadil Sebastian Redlich, když na něj karlovarská obrana nestihla zareagovat. V 29. minutě posunul Dominik Rymon svůj tým blíže k vytouženému vyrovnání, po skvělé přihrávce od Šmajdy se totiž dostal sám před Gabrišku, kterého překonal. V 36. minutě však navýšil kladenský útočník Vojtěch Hurta, při jehož gólu si bod za asistenci zapsal i kladenský brankář. Další třetina začne přibližně v 14:25.

40:00

39:21
    Gabriška teď skvěle zastavil Sýkorovu dělovku od modré.

38:05
    S blížícím se koncem třetiny se domácí pokouší vyvinout tlak na kladenské.

35:50
    Po skvělé rozehře brankáře Gabrišky se puku chopil Mikeska, který pak bravurně přihrál na VOJTĚCHA HURTA a ten zakončil. Asistence: Martin Mikeska, Ondřej Gabriška.

34:38
    Hra se přelévá ze strany na stranu.

31:59
    Domácí chtějí usilovně vyrovnat a dávají to na sobě znát. Do souboje o puk nad ležícím Gabriškou se zapojili skoro všichni hráči na hřišti.

30:27
    Skrumáž před brankou, skoro zalehnutý Hykel a jeden osamocený kladenský útočník. Tak mohl vypadat další gól hostů, který však rozhodčí pro úmyslné kopnutí neuznal a hra pokračuje.

28:53
    Šmajda naprosto přesně přihrál od vlastní branky DOMINIKU RYMONU, který čekal na modré. Kladenští obránci nestihli zareagovat a Rymon se tak sám dostal před Gabrišku, kterého úspěšně překonal. Asistence: Samuel Šmajda.

27:41

25:58
    Kladenští na sobě nedávají znát absenci jednoho hráče a i ve čtyřech se dostávají před Hykla. Z hlediště se ozývá: „Kdo má přesilovku?“

25:43
    Hosté vyhráli buly a okamžitě vyhazují.

25:41
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Redlich – 2 min., hákování).

23:40
    Domácím se nepovedlo udržet puk, hosté se ho zmocnili a ve třech ujížděli na bránu, karlovarská obrana byla zaměstnána dvěma útočníky a k puku se dostal SEBASTIAN REDLICH, který přesně vystřelil do pravého rohu Hyklovy klece. Bez asistence.

22:31

21:50
    Více se však daří domácím, kteří se drží před Gabriškou skoro celou minutu a neustále se snaží vymyslet, jak ho překonat.

20:41
    Oba týmy během přestávky načerpaly síly a to je vidět i na ledě. Jak Kladno, tak i Karlovy Vary se nyní dostávají do útoku mnohem častěji.

20:01

První třetina přinesla akční hru plnou vyloučení. I přes několik přesilovek se však prosadilo jen Kladno. V 7. minutě svůj tým dostal do vedení Sebastian Redlich. Následovalo několik šancí, zvláště v 17. minutě, kdy byl puk malý kousek od brankové čáry, kotouč však skupinka hráčů kvůli spadlé masce brankáře Gabrišky neměla čas do klece dostat. Další třetina začne přibližně v 13:41.

20:00

19:05
    V posledních chvílích první třetiny se energetici snaží vyrovnat a drží se v útoku.

16:48
    Kladenský brankář v domnění, že má puk pod lapačkou, vyčkával na písknutí, místo kterého se však ozvalo, že puk pod lapačkou nemá. Skupinka hráčů se okamžitě snažila puk vydolovat a zasunout puk do brány, přičemž Gabriškovi spadla maska.

16:12
    Domácí získali puk a ihned jej zavezli do útočné třetiny.

15:44

15:02
    Kladno se dokázalo ubránit minutovému oslabení a nyní mohou využít krátkou přesilovku.

14:58

13:44
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Zolnaj – 2 min., podrážení).

12:58
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Hurta – 2 min., podrážení).

11:30
    Kladno se stále častěji dostává do útoku.

10:51
    Karlovarským dorostencům se před Gabriškou nedaří.

09:38
    Energetikům se daří vyvážet puk ze svého pásma.

08:07

07:48

06:32
    Kladno dokázalo využít dvojnásobnou přesilovku a dostává se do vedení. Po menším zmatku před Hyklovou brankou se po přihrávce od Šugára prosadil SEBASTIAN REDLICH. Asistence: Pavel Šugár.

06:07
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Šlechta – 2 min., vysoká hůl).

05:25
    Hosté se pokusili založit útok, což by se jim povedlo, kdyby přihrávku nezblokoval jeden z karlovarských obránců a nevyhodil.

05:05
    První přesilovka i pro hosty, za držení si dvě minuty vysloužil Jaroslav Sýkora.

03:30
    Rymon byl velice blízko gólu, nejprve zmátl obránce svou kličkou a pokusil se zakončit, Gabriška mu však do cesty postavil beton a puk se podél brankové čáry odklouzal vedle branky.

02:15
    Nepřesná přihrávka hostů před Hyklem dostala energetiky k puku, šanci však nedokázali využít.

02:05

01:23
    Kladenští vyhazují puk ze své třetiny.

00:51
    Karlovarští se snaží vyvinout na soupeře tlak, to se jim však nedaří a hosté většinu střel blokují.

00:05
    Pouhých pět sekund stačilo na to, aby se domácí dočkali přesilovky. Za podrážení si dvě minuty odsedí Vojtěch Hříbal.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Hykel (Kubát) – Zolnaj, Vogel, Sýkora, Hohl, Bubeliny, Anton – Šmajda "A", Hofmann, Rymon "C" – Šlechta, Sapoušek "A", Černý – Galla, Bubanec, Varvařovský.

PZ Kladno: Gabriška (Danda) – Burger, Hříbal, Deniger, Malý, Horn, Hvězda – Bareš "C", Rejna, Hurta – Hanousek, Šugár, Kulich – Vimmer "A", Redlich, Mikeska – Vosyka.

Rozhodčí: Kostourek – Fiala, Juránek..

HC Energie Karlovy Vary:
    Karlovarští z posledních deseti utkání vybojovali čtyři výhry. Naposledy se utkali s Třemošnou, kdy prohráli 1:2. V tabulce 2. části skupiny C najdeme energetiky na 4. místě. Nejvíce gólů, konkrétně dvanáct, nastřílel Lukáš März. Kanadskému bodování týmu kralují s dvaceti body dva hráči.

PZ Kladno:
    Hostům se příliš nedaří, z posledních deseti utkání vyhráli jen jediné a to proti Třemošné díky stavu: 4:3. Poslední zápas proti Spartě kladenští prohráli 1:9. V tabulce 2. části skupiny C najdeme Kladno na 6., tedy posledním místě. Nejlepším střelcem a hráčem s nejvíce kanadskými body je v PZ Kladno Vojtěch Hurta. Na kontě má patnáct gólů a osm asistencí, celkově tedy dvacet tři bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Lukáš Mayer

Branky a nahrávky: 29. Rymon (Šmajda), 53. Rymon (Hohl, Vogel), 54. Rymon, 63. Sapoušek (Šlechta) – 7. Redlich (Šugár), 24. Redlich, 36. Hurta (Mikeska, Gabriška), 56. Rejna (Šugár, Horn), 58. Redlich (Vosyka, Hurta)

Rozhodčí: Kostourek – Fiala, Juránek.