Benešov – Dukla Praha 0:5 (kon.) | Bohemians 1905 – Žižkov 2:0 (kon.) | Plzeň – Sokolov 7:2 (kon.)
Sereď – Karviná 0:1 (kon.) | Zlín – Zlaté Moravce 2:0 (kon.) | Trenčín – Olomouc 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Dobrovice 10:1 (kon.) | Teplice – Oberlausitz 5:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín B 1:0 (kon.)
Žilina – Opava 0:1 (kon.) | Trenčín – Olomouc 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Olympia Radotín 1:0 (kon.)
Cottbus – Sparta 0:2 (kon.) | Slovácko – Žetisu 3:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
7:2 (1:1)
FK Baník Sokolov
Sobota 12.01.2019, 10:30 • Luční ulice, Plzeň • Přípravný zápas

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek sobotního odpoledne. (12:56:32)

Přípravný zápas mezi Viktorií Plzeň a Baníkem Sokolov dospěl do svého konce. Na rozdíl od první půle nabídla ta druhá hned sedm branek, z toho pět na straně domácích, kteří se tak mohou radovat z konečného vítězství v poměru 7:2.

120

119
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Míč se v pokutovém území odrazil na kopačku JEAN-DAVIDA BEAGUELA, přičemž plzeňská posila nejprve svůj pokus namířila do tyče, ale z dorážky už se domácí útočník nemýlil a je odměněn za svou aktivitu v dnešním zápase.

118
    Aleš Čermák technickou ranou protáhl Dvořáka.

116
    Pavel Bucha dostal míč ideálně proti noze, ale ani on připravené soupeře před sebou nepropálil.

115
    Kovařík z rohu vápna trefil pouze záda obránce.

113
    ROMAN PROCHÁZKA parádní ranou zvyšuje domácí vedení. Procházka se tak zařazuje vedle Kepla do kolonky dvoubrankových střelců dnešního zápasu.

112
    Šulc našel ve vápně Kepla, mladý plzeňský hráč se ale prosadit přes houževnatou obranu soupeře nedokázal.

110
    Milan Mišůn si nechtěl komplikovat života, a tak míč raději vrátil až před svou branku, kde si jej převzal Dvořák.

109
    Domácí se snaží o rychlé kombinace po zemi, ale ne všechny přihrávky nacházejí své adresáty.

107
    Piroch jako poslední plzeňský hráč splnil svou práci na jedničku. Pohlídal si balón a přesně jej dokázal rozehrát.

106
    Hřištěm to jen zahučelo poté, co míč v těsné blízkosti všech přítomných pouze proletěl vápnem Sokolova.

105
    Střelu velmi aktivního Beaugela obrana hostů srazila na rohový kop.

104
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Vorobjev, přichází Fišer.

103
    Na konci plzeňské souhry byla střela Havla ze střední vzdálenosti, brankář Dvořák opět připravený.

101
    Petr Glaser zahrál efektně patičkou, ale nikdo z jeho spoluhráčů jeho úmysl nepochopil.

100
    Vorobjev byl čisté na hraně vápna ubráněn Buchou.

Jakub Štěrba

Branky: 35. Pačinda, 61. Procházka, 64. Šulc, 69. Kepl, 77. Kepl, 113. Procházka, 119. Beaguel – 45. Dvořák II, 82. Glaser (pen.)

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Hruška – Petržela, Pernica, Hubník, Limberský – Kayamba, Hrošovský, Hořava, Pačinda – Chorý, Bakoš.
    2. poločas: Sváček – Havel, Hejda, Piroh, Kovařík – Šulc, Procházka, Bucha, Čermák – Beaguel, Kepl.

FK Baník Sokolov: 1. poločas: Beláň – Mejdr, O. Ševčík, Stropek, Dvořák II – Machek, Hlavatý – Štípek, Glaser, Kosak – Voleský.
    2. poločas: Dvořák I – Sýkora, Mišůn, Vorobjev (104. Fišer), Bojda, Beránek, Vávra, A. Ševčík, Mejdr (91. O. Ševčík), Hlavatý (65. Machek (91. Hackl)), Glaser.