Stíhačka žen, 10 km, Oberhof | Vítěz: L. Vittozziová (ITA) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Oberhof | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Grand Prix Cycliste de Québec 2019 | (*19:00) |
Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts | 31:13 (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Sjezd žen, St. Anton | (zruš.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Mistrovství Evropy - 1500 metrů žen, Collalbo | Vítěz: A. De Jongová (NED) (kon.) | | | Mistrovství Evropy - 500 metrů mužů, Collalbo | Vítěz: H. Silovs (LAT) (kon.) |
Mistrovství Evropy - 5000 metrů žen, Collalbo | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) | | | Mistrovství Evropy - 5000 metrů mužů, Collalbo | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Muži HS135, Val di Fiemme | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Drážďany | Vítěz: S. Nilssonová (SWE), S. Skar (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) |
konec
SP - sprinty mužů a žen, Drážďany
Vítěz: S. Nilssonová (SWE), S. Skar (NOR)
Martin Augustin
Konečné pořadí závodu mužů
1. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
2. Gleb Retivych (RUS)
3. Erik Valnes (NOR)
4. Richard Jouve (FRA)
5. Lucas Chanavat (FRA)
6. Baptiste Gros (FRA)
...
24. Michal Novák (CZE)
Konečné pořadí závodu žen:
1. Stina Nilssonová (SWE)
2. Maja Dahlqvistová (SWE)
3. Jonna Sundlingová (SWE)
4. Nadine Fähndrichová (SUI)
5. Sophie Caldwellová (USA)
6. Alenka Čebašeková (SLO)
Startovní listina závodu mužů:
1. Federico Pellegrino (ITA)
2. Andrew Young (GBR)
3. Gleb Retivych (RUS)
4. Andrej Krasnov (RUS)
5. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
6. Pål Golberg (NOR)
7. Gustaf Berglund (SWE)
8. Gjøran Tefre (NOR)
9. Richard Jouve (FRA)
10. Stepan Terentjev (LTU)
11. Erik Valnes (NOR)
12. Valentin Chauvin (FRA)
13. Baptiste Gros (FRA)
14. James Clugnet (GBR)
15. Miha Šimenč (SLO)
16. Janosch Brugger (GER)
17. Michal Novák (CZE)
18. Clement Arnault (FRA)
19. Andrew Newell (USA)
20. Renaud Jay (FRA)
21. Eirik Brandsdal (NOR)
22. Lucas Chanavat (FRA)
23. Johan Häggström (SWE)
24. Gustav Nordström (SWE)
25. Jovian Hediger (SUI)
26. Roman Schaad (SUI)
27. Arťem Malcev (RUS)
28. Kevin Bolger (USA)
29. Kasper Stadaas (NOR)
30. Sebastian Eisenlauer (GER)
Startovní listina závodu žen:
1. Hanna Falková (SWE)
2. Sophie Caldwellová (USA)
3. Stina Nilssonová (SWE)
4. Evelina Settlinová (SWE)
5. Sandra Ringwaldová (GER)
6. Jonna Sundlingová (SWE)
7. Greta Laurentová (ITA)
8. Laurien van der Graaffová (SUI)
9. Nadine Fähndrichová (SUI)
10. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
11. Katja Višnarová (SLO)
12. Ida Ingemarsdotterová (SWE)
13. Alenka Čebašeková (SLO)
14. Maja Dahlqvistová (SWE)
15. Victoria Carlová (GER)
16. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
17. Mari Eideová (NOR)
18. Vesna Fabjanová (SLO)
19. Elisabeth Schichová (GER)
20. Dahria Beattyová (CAN)
21. Laura Gimmlerová (GER)
22. Tatjana Alešinová (RUS)
23. Julia Kernová (USA)
24. Sofie Krehlová (GER)
25. Lucia Scardoniová (ITA)
26. Anne Winklerová (GER)
27. Ajda Bajazitová (RUS)
28. Nadine Herrmannová (GER)
29. Monika Skinderová (POL)
30. Natalja Matvejevová (RUS)
1. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
2. Gleb Retivych (RUS)
3. Erik Valnes (NOR)
4. Richard Jouve (FRA)
5. Lucas Chanavat (FRA)
6. Baptiste Gros (FRA)
...
24. Michal Novák (CZE)
Konečné pořadí závodu žen:
1. Stina Nilssonová (SWE)
2. Maja Dahlqvistová (SWE)
3. Jonna Sundlingová (SWE)
4. Nadine Fähndrichová (SUI)
5. Sophie Caldwellová (USA)
6. Alenka Čebašeková (SLO)
Startovní listina závodu mužů:
1. Federico Pellegrino (ITA)
2. Andrew Young (GBR)
3. Gleb Retivych (RUS)
4. Andrej Krasnov (RUS)
5. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
6. Pål Golberg (NOR)
7. Gustaf Berglund (SWE)
8. Gjøran Tefre (NOR)
9. Richard Jouve (FRA)
10. Stepan Terentjev (LTU)
11. Erik Valnes (NOR)
12. Valentin Chauvin (FRA)
13. Baptiste Gros (FRA)
14. James Clugnet (GBR)
15. Miha Šimenč (SLO)
16. Janosch Brugger (GER)
17. Michal Novák (CZE)
18. Clement Arnault (FRA)
19. Andrew Newell (USA)
20. Renaud Jay (FRA)
21. Eirik Brandsdal (NOR)
22. Lucas Chanavat (FRA)
23. Johan Häggström (SWE)
24. Gustav Nordström (SWE)
25. Jovian Hediger (SUI)
26. Roman Schaad (SUI)
27. Arťem Malcev (RUS)
28. Kevin Bolger (USA)
29. Kasper Stadaas (NOR)
30. Sebastian Eisenlauer (GER)
Startovní listina závodu žen:
1. Hanna Falková (SWE)
2. Sophie Caldwellová (USA)
3. Stina Nilssonová (SWE)
4. Evelina Settlinová (SWE)
5. Sandra Ringwaldová (GER)
6. Jonna Sundlingová (SWE)
7. Greta Laurentová (ITA)
8. Laurien van der Graaffová (SUI)
9. Nadine Fähndrichová (SUI)
10. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
11. Katja Višnarová (SLO)
12. Ida Ingemarsdotterová (SWE)
13. Alenka Čebašeková (SLO)
14. Maja Dahlqvistová (SWE)
15. Victoria Carlová (GER)
16. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
17. Mari Eideová (NOR)
18. Vesna Fabjanová (SLO)
19. Elisabeth Schichová (GER)
20. Dahria Beattyová (CAN)
21. Laura Gimmlerová (GER)
22. Tatjana Alešinová (RUS)
23. Julia Kernová (USA)
24. Sofie Krehlová (GER)
25. Lucia Scardoniová (ITA)
26. Anne Winklerová (GER)
27. Ajda Bajazitová (RUS)
28. Nadine Herrmannová (GER)
29. Monika Skinderová (POL)
30. Natalja Matvejevová (RUS)
1. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
2. Gleb Retivych (RUS)
3. Erik Valnes (NOR)
4. Richard Jouve (FRA)
5. Lucas Chanavat (FRA)
6. Baptiste Gros (FRA)
1. Stina Nilssonová (SWE)
2. Maja Dahlqvistová (SWE)
3. Jonna Sundlingová (SWE)
4. Nadine Fähndrichová (SUI)
5. Sophie Caldwellová (USA)
6. Alenka Čebašeková (SLO)