Stíhačka žen, 10 km, Oberhof | Vítěz: L. Vittozziová (ITA) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Oberhof | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Grand Prix Cycliste de Québec 2019 | (*19:00) |
Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts | 31:13 (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Sjezd žen, St. Anton | (zruš.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Mistrovství Evropy - 1500 metrů žen, Collalbo | Vítěz: A. De Jongová (NED) (kon.) | | | Mistrovství Evropy - 500 metrů mužů, Collalbo | Vítěz: H. Silovs (LAT) (kon.) |
Mistrovství Evropy - 5000 metrů žen, Collalbo | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) | | | Mistrovství Evropy - 5000 metrů mužů, Collalbo | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Muži HS135, Val di Fiemme | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Drážďany | Vítěz: S. Nilssonová (SWE), S. Skar (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) |
konec
SP - týmový závod, skoky HS135, Val di Fiemme
Vítěz: Norsko I
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Rusko II (Pašajev, Jachin)
2. Polsko II (Twardosz, Kupczak)
3. Itálie II (Runggaldier, Kostner)
4. Finsko II (Mutru, Hirvonen)
5. Česko II (Daněk, Vytrval)
6. Japonsko II (Šimizu, Sonehara)
7. Rakousko II (Gerstgraser, Denifl)
8. Německo II (Riessle, Frenzel)
9. Norsko II (Krog, Bjoernstad)
10. Ukrajina (Mazurčuk, Pasičnik)
11. Rusko I (Mastjev, Barkov)
12. USA (Loomis, T. Fletcher)
13. Polsko I (Slowiok, Cieslar)
14. Itálie I (Costa, Pittin)
15. Francie (Gerard, Braud)
16. Finsko I (Mäkiaho, Herola)
17. Česko I (Portyk, Pažout)
18. Japonsko I (Jamamoto, J. Watabe)
19. Rakousko I (Greiderer, Klapfer)
20. Německo I (Geiger, Rydzek)
21. Norsko I (Schmid, Graabak)
1. Rusko II (Pašajev, Jachin)
2. Polsko II (Twardosz, Kupczak)
3. Itálie II (Runggaldier, Kostner)
4. Finsko II (Mutru, Hirvonen)
5. Česko II (Daněk, Vytrval)
6. Japonsko II (Šimizu, Sonehara)
7. Rakousko II (Gerstgraser, Denifl)
8. Německo II (Riessle, Frenzel)
9. Norsko II (Krog, Bjoernstad)
10. Ukrajina (Mazurčuk, Pasičnik)
11. Rusko I (Mastjev, Barkov)
12. USA (Loomis, T. Fletcher)
13. Polsko I (Slowiok, Cieslar)
14. Itálie I (Costa, Pittin)
15. Francie (Gerard, Braud)
16. Finsko I (Mäkiaho, Herola)
17. Česko I (Portyk, Pažout)
18. Japonsko I (Jamamoto, J. Watabe)
19. Rakousko I (Greiderer, Klapfer)
20. Německo I (Geiger, Rydzek)
21. Norsko I (Schmid, Graabak)
1. Norsko I
2. Německo I +0:31
3. Německo II +0:38
4. Rakousko I +0:49
5. Itálie I +0:51
6. Norsko II +0:51
7. Japonsko I +1:03
8. Francie +1:07
9. Česko I +1:15
10. Polsko II +1:19
11. Finsko I +1:24
12. Japonsko II +1:33
13. Rakousko II +1:40
14. USA +2:18
15. Česko II +2:26
16. Ukrajina +2:27
17. Itálie II +2:39
18. Polsko I +3:16
19. Rusko I +3:33
20. Finsko II +5:51
Rusko II DNS