Stíhačka žen, 10 km, Oberhof | Vítěz: L. Vittozziová (ITA) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Oberhof | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Grand Prix Cycliste de Québec 2019 | (*19:00) |
Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts | 31:13 (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Sjezd žen, St. Anton | (zruš.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Mistrovství Evropy - 1500 metrů žen, Collalbo | Vítěz: A. De Jongová (NED) (kon.) | | | Mistrovství Evropy - 500 metrů mužů, Collalbo | Vítěz: H. Silovs (LAT) (kon.) |
Mistrovství Evropy - 5000 metrů žen, Collalbo | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) | | | Mistrovství Evropy - 5000 metrů mužů, Collalbo | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Muži HS135, Val di Fiemme | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Drážďany | Vítěz: S. Nilssonová (SWE), S. Skar (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) |
konec
Mistrovství Evropy - 500 metrů mužů, Collalbo
Vítěz: H. Silovs (LAT)
Jan Vojkůvka
Výsledky závodu na 500 metrů
1. Haralds Silovs (LAT) 36,34
2. Håvard Bøkko (NOR) +0,02
3. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +0,08
4. Patrick Roest (NED) +0,25
5. Andrea Giovannini (ITA) +0,31
6. Sven Kramer (NED) +0,35
7. Sindre Henriksen (NOR) +0,64
8. Sergej Trofimov (RUS) +0,90
9. Gabriele Galli (ITA) +1,14
10. Lukas Mann (GER) +1,15
11. Douwe de Vries (NED) +1,24
12. Danila Semerikov (RUS) +1,24
13. Felix Maly (GER) +1,59
14. Vitalij Michajlov (BLR) +1,64
15. Artur Janicki (POL) +1,80
16. Szymon Palka (POL) +2,10
17. Philip Due Schmidt (DEN) +2,35
18. Sebastian Druskiewicz (CZE) +3,04
Davide Ghiotto (ITA) DNF
Startovní listina
1/10
1. Sergej Trofimov (RUS)
2/10
2. Felix Maly (GER)
3. Haralds Silovs (LAT)
3/10
4. Szymon Palka (POL)
5. Sebastian Druskiewicz (CZE)
4/10
6. Davide Ghiotto (ITA)
7. Artur Janicki (POL)
5/10
8. Sven Kramer (NED)
9. Douwe de Vries (NED)
6/10
10. Danila Semerikov (RUS)
11. Patrick Roest (NED)
7/10
12. Vitalij Michajlov (BLR)
13. Philip Due Schmidt (DEN)
8/10
14. Håvard Bøkko (NOR)
15. Sindre Henriksen (NOR)
9/10
16. Sverre Lunde Pedersen (NOR)
17. Andrea Giovannini (ITA)
10/10
18. Gabriele Galli (ITA)
19. Lukas Mann (GER)
1. Haralds Silovs (LAT) 36,34
2. Håvard Bøkko (NOR) +0,02
3. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +0,08
4. Patrick Roest (NED) +0,25
5. Andrea Giovannini (ITA) +0,31
6. Sven Kramer (NED) +0,35
7. Sindre Henriksen (NOR) +0,64
8. Sergej Trofimov (RUS) +0,90
9. Gabriele Galli (ITA) +1,14
10. Lukas Mann (GER) +1,15
11. Douwe de Vries (NED) +1,24
12. Danila Semerikov (RUS) +1,24
13. Felix Maly (GER) +1,59
14. Vitalij Michajlov (BLR) +1,64
15. Artur Janicki (POL) +1,80
16. Szymon Palka (POL) +2,10
17. Philip Due Schmidt (DEN) +2,35
18. Sebastian Druskiewicz (CZE) +3,04
Davide Ghiotto (ITA) DNF
Startovní listina
1/10
1. Sergej Trofimov (RUS)
2/10
2. Felix Maly (GER)
3. Haralds Silovs (LAT)
3/10
4. Szymon Palka (POL)
5. Sebastian Druskiewicz (CZE)
4/10
6. Davide Ghiotto (ITA)
7. Artur Janicki (POL)
5/10
8. Sven Kramer (NED)
9. Douwe de Vries (NED)
6/10
10. Danila Semerikov (RUS)
11. Patrick Roest (NED)
7/10
12. Vitalij Michajlov (BLR)
13. Philip Due Schmidt (DEN)
8/10
14. Håvard Bøkko (NOR)
15. Sindre Henriksen (NOR)
9/10
16. Sverre Lunde Pedersen (NOR)
17. Andrea Giovannini (ITA)
10/10
18. Gabriele Galli (ITA)
19. Lukas Mann (GER)
1. Haralds Silovs (LAT) 36,34
2. Håvard Bøkko (NOR) +0,02
3. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +0,08
4. Patrick Roest (NED) +0,25
5. Andrea Giovannini (ITA) +0,31
6. Sven Kramer (NED) +0,35
7. Sindre Henriksen (NOR) +0,64
8. Sergej Trofimov (RUS) +0,90
9. Gabriele Galli (ITA) +1,14
10. Lukas Mann (GER) +1,15
11. Douwe de Vries (NED) +1,24
12. Danila Semerikov (RUS) +1,24
13. Felix Maly (GER) +1,59
14. Vitalij Michajlov (BLR) +1,64
15. Artur Janicki (POL) +1,80
16. Szymon Palka (POL) +2,10
17. Philip Due Schmidt (DEN) +2,35
18. Sebastian Druskiewicz (CZE) +3,04
Davide Ghiotto (ITA) DNF
Český reprezentant Sebastian Druskiewicz naopak zaostal výrazně a se ztrátou přes tři vteřiny je na 18. místě.
1/10
1. Sergej Trofimov (RUS)
2/10
2. Felix Maly (GER)
3. Haralds Silovs (LAT)
3/10
4. Szymon Palka (POL)
5. Sebastian Druskiewicz (CZE)
4/10
6. Davide Ghiotto (ITA)
7. Artur Janicki (POL)
5/10
8. Sven Kramer (NED)
9. Douwe de Vries (NED)
6/10
10. Danila Semerikov (RUS)
11. Patrick Roest (NED)
7/10
12. Vitalij Michajlov (BLR)
13. Philip Due Schmidt (DEN)
8/10
14. Håvard Bøkko (NOR)
15. Sindre Henriksen (NOR)
9/10
16. Sverre Lunde Pedersen (NOR)
17. Andrea Giovannini (ITA)
10/10
18. Gabriele Galli (ITA)
19. Lukas Mann (GER)