Buffalo – Tampa 3:5 (kon.) | Montreal – Colorado 3:0 (kon.) | Washington – Columbus 1:2 (po pr.)
Toronto – Boston 2:3 (kon.) | Minnesota – Detroit 2:5 (kon.) | Chicago – Vegas 3:4 (po pr.)
Dallas – St. Louis 1:3 (kon.) | San Jose – Ottawa 4:1 (kon.) | Edmonton – Arizona 2:3 (kon.)
Los Angeles – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Carolina – Nashville 6:3 (kon.)

Columbus právě vstřelil branku!
    ARTĚMIJ PANARIN po přihrávce z osy hřiště vypálil na bodu levého kruhu bez přípravy a na přední tyči 90 sekund před koncem prodloužení propálil Pheonixe Copleyho! Hosté předvedli drze oslavu Kuzněcova. Asistence: Seth Jones.

63:18
    Boone Jenner si z levého křídla sjel před bránu, kde bekhendem mezi betony brankáře Capitals nepřekonal, byl ale faulován. Nicklas Bäckström dostal dvě minuty za sekání. Velká šance Columbusu.
    58:54 Jevgenij KUZNĚCOV - 1:1

58:54
    Washington právě vstřelil branku!
    JEVGENIJ KUZNĚCOV na pravém křídle vypálil po přihrávce podél modré čáry bez přípravy a parádní ranou letící těsně nad ledem propálil Joonase Korpisala mezi pravým betonem a vyrážečkou! Capitals dokázali bez brankáře srovnat! Asistence: John Carlson a Alex Ovečkin.

58:27
    Pheonix Copley vyrazil na střídačku a Capitals usilují o vyrovnávací gól při hře bez brankáře!

54:39
    Dmitrij Orlov na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a Joonas Korpisalo jeho ránu sevřenými betony vyrazil! Další dobrý zákrok.
    49:43 Lukáš Sedlák mohl bekhendem rozhodnout zápas!

49:43
    Lukáš Sedlák si z levého křídla rychle vybruslil před bránu, kde po bekhendovém zakončení ztroskotal na levém betonu Pheonixe Copleyho!

29:46
    Alex Ovečkin byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a 55 sekund se bude hrát 4 na 4.

28:43
    Střídání v týmu Washington Capitals: ze hřiště odchází Braden Holtby, přichází Pheonix Copley.

28:43
    Cam Atkinson fauloval Bradena Holtbyho a dostal dvě minuty za vysokou hůl. Druhá přesilová hra pro Caps.

25:53
    Cam Atkinson se podruhé v zápase řítil sám na bránu a z blízkosti mířil nad lapačku Bradena Holtbyho, jenže pravý horní roh brány minul!

18:06
    David Savard byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Capitals si v závěru první části zahrají první přesilovou hru, během které mohou vyrovnat.

11:49
    Jakub Vrána na vrcholu levého kruhu krásně vypálil a Joonas Korpisalo měl obrovské potíže, nakonec ale puk vleže na přední tyči dostal mimo nebezpečí! První velká šance domácích Capitals.

01:52
    Jonas Siegenthaler fauloval na modré obranné čáře a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Blue Jackets si zahrají první přesilovou hru zápasu a mají šanci navýšit vedení.
    01:00 Cam ATKINSON - 0:1

01:00
    CAM ATKINSON se po nádherné kolmé přihrávce Markuse Nutivaary od modré čáry mezi dvěma protihráči protáhl před bránu a samostatný únik zakončil u levé tyče nádherným bekhendovým blafákem! Columbus vede nad Caps rychle 1:0. Asistence: Markus Nutivaara a Pierre-Luc Dubois.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 59. Kuzněcov (Carlson, Ovečkin) – 1. Atkinson (Nutivaara, Dubois), 64. Panarin (S. Jones)

Washington Capitals: Holtby (29. Copley) – Orlov, Niskanen, Kempný, Carlson, Orpik (A), Siegenthaler – Ovečkin (C), Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström (A), Oshie – Connolly, Eller, Boyd – Stephenson, Dowd, Smith-Pelly. Hlavní trenér: Todd Reirden.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – Werenski, S. Jones (A), Kukan, Nutivaara, Harrington, D. Savard – Panarin, Dubois, Atkinson – N. Foligno (C), Jenner (A), J. Anderson – Bjorkstrand, Wennberg, Duclair – Stenlund, Sedlák, Riley Nash. Hlavní trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Graham Skilliter. Čároví: Pierre Racicot, Kory Nagy

Diváci: 18506