Nové Zámky B – Topoľčany 0:10 (kon.) | Skalica – Osmos Bratislava 6:3 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 3:4 (kon.)
Michalovce – Martin 7:3 (kon.) | Prešov – Dubnica 1:7 (kon.) | Spišská N. Ves – Humenné 8:4 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
7:3 (2:0, 4:1, 1:2)
HK VITAR Martin
sk Neděle 13.01.2019, 17:30 • Zimný štadión Michalovce • 1. liga (SR) • 38. kolo

Strelecká potencia lídra sa do 58.minúty zasekla. Hostí môže čiastočne tešiť to, že aspoň vyhrali poslednú tretinu, ktorá pre nich nič nerieši. Domov idú naprázdno. Lúči sa s Vami komentátor Ivan Harčár. Dovidenia, dočítania a dobrú noc. (19:41:42)

59:43
    Hamráček sa pohral s Gavalierom, ale nezasunul puk do bránky!

59:30
    Keby tušil Gavrik, že k nemu príde puk, neposúval by sa z kruhov do strany.

58:46
    Martin dal gól!
    Presne po minúte od siedmeho gólu koriguje stav FRANTIŠEK POLIAČEK, bývalý člen kádra Dukly. Bez asistencie.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty zápasu.

57:46
    Dukla Michalovce dala gól!
    V tejto tretine až teraz zaznamenali domáci gól. Piatak posielal puk medzi dvoch hráčov hostí, kde si pekne nakorčuľoval NIKITA DVUREČENSKY a presne mierenou strelou prepálil martinského brankára. Asistencie: Marek Kolba a Erik Piatak.

57:08
    Vylúčenie v tíme HK Martin (Pacalaj – 2 min., hákovanie).

56:37
    Mesaroš trochu zasnežil tvár Gavaliera, ale Oravec ho nechal tak.

56:00
    Dukla odovzdala malé čierne čudo súperovi a strieda.

55:29
    Pokusy hostí hasí Trenčan podržaním puku v lapačke.

55:01
    Ak sa chcel Martin zamerať na takýto štýl, mal ho predvádzať od začiatku a možno by bolo aj iné skóre.