NY Islanders – St. Louis 2:1 (po pr.) | NY Rangers – Carolina 6:2 (kon.) | Columbus – New Jersey 4:1 (kon.)
Montreal – Florida 5:1 (kon.) | Detroit – Anaheim 3:1 (kon.) | Nashville – Washington 7:2 (kon.)
Winnipeg – Vegas 4:1 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Tampa 0:2 (kon.)
San Jose – Pittsburgh 5:2 (kon.)
Dallas Stars
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Tampa Bay Lightning
Středa 16.01.2019, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:12:29)

Vhazování: 27:25

Tampa Bay si tedy dokráčela ke svému dalšímu vítězství, když hosté ve třetí třetině ještě potvrdili své vítězství díky brance Sergačjova. Dallas sice v utkání zřejmě byl o něco málo lepším celkem, jenže Stars nedokázali vstřelit ani jednu branku a jen za aktivitu se utkání nevyhrávají.

59:40
    Další vyhození domácího celku.

59:30
    Dallasu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

59:22
    Kučerov dostal nabito k další střele, a ta skončila přesně v lapačce domácího brankáře.

59:12
    Ke střelám se dostali Stamkos a Kučerov, ale ani jeden z nich nedokázal překonat Chudobina.

58:44
    Radek Faksa (DAL) v rohu útočného pásma sestřelil Hedmana, a dostává tak dvě minuty. Bolts tedy budou hrát dvojnásobnou přesilovku.

58:30
    Dallas získal puk za svou bránou, odkud ho domácí po mantinelu posílají do obranného pásma Tampy Bay.

57:59
    Domácích bylo nyní na ledě šest, takže ještě domácí střídačka dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

57:31
    Ani v této přesilové hře se Dallasu nepodařilo vstřelit gól, a tak Tampa Bay už zřejmě kráčí ke svému vítězství.

56:56
    Vasilevskij se musel mít znova na pozoru před dalšími střelami domácích, ale ruský brankář si jde pro shutout.

56:34
    Od modré to nyní zkusil Klingberg, avšak jeho pokus skončil na betonech hostujícího brankáře.

55:57
    Hostům se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

55:34
    Seguin dostal nabito do levého kruhu, avšak jeho střelu Vasilevskij vyrazil mimo svou klec.