Monaco – Nice 1:1 (kon.) | Nîmes – Nantes 1:0 (kon.) | Toulouse – Lyon 2:2 (kon.)
Guingamp – Rennes 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Marseille 2:1 (kon.)
Nîmes Olympique
1:0 (0:0)
FC Nantes
Středa 16.01.2019, 19:00 • Stade des Costières, Nîmes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 13:10. (20:53:43)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Nîmes Olympique, které svého soupeře porazilo poměrem 1:0. Zásadní vliv mělo vyloučení Coulibalyho, načež si domácí celek vytvořil velký tlak, díky kterému padla jediná branka tohoto zápasu. Koncovka zápasu nám nabídla nezáživnou podívanou, Olympique totiž kontroval své vedení, naopak svého soupeře nepouštěl k ničemu nebezpečnému.

90+3

90+2
    Ten ale nepřinesl nic nebezpečného, avšak Olympique je i nadále u míče, se kterým se snaží neudělat žádnou fatální chybu.

90+1
    Na pořadu dne bude další standardka pro domácí celek, tentokráte to bude zhruba ze čtyřiceti metrů, logicky se tak bude jednat o centr.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále vedou o jednu branku. Určitě můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Po pravém křídle se dostával do pokutového území Ripart, avšak jeho přihrávka šajtlí proletěla šestnáctkou, hrát tak bude soupeř.

87
    Žlutou kartu dostává Clément Depres (Nîmes Olympique).

86
    Na druhé straně se málem k zakončení Limbombe, avšak na poslední chvíli ho vyrušil jeden z protihráčů. Bernardoni tak bude rozehrávat od branky.

85
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Majeed Waris, přichází Anthony Limbombe.

84
    Poslední minuty nepřináší nic moc závratného. Oba celky se střídají v držení hracího předmětu, v tuto chvíli s ním pracují hráči Olympique.

83
    Domácím se podařilo vyvézt míč na druhou stranu, kde přišel další faul, tentokráte z kategorie taktických. Kwateng totiž poslal k zemi Ferriho.

82
    Alliouimu se nepodařilo udržet míč na hrací ploše, aby toho nebylo málo, tak přišel také nedovolený zákrok. Standardní situace pro hosty.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Domácí celkem v poklidu kontrolují jednobrankové vedení, naopak Nantes se krátí čas.

80
    Hosté se na delší dobu zdrželi na opačné polovině, přičemž se o pohotovou hlavičku postaral Sala. Jeho střelecký pokus skončil necelý metr vedle.

79
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Clément Depres.