Nitra – Znojmo 4:4 (kon.) | Hr. Králové – Vlašim 1:2 (kon.) | Varnsdorf – Chrudim 1:2 (kon.)
FK Varnsdorf
1:2 (0:1)
MFK Chrudim
Středa 16.01.2019, 13:00 • Xaverov - Horní Počernice • Tipsport liga • Skupina B

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (14:39:36)

Je dobojováno. Chrudim nakonec utkání dovedla do zdárného konce a poprvé v zimní Tipsport lize vítězí. Naopak Varnsdorf poprvé prohrál.

90+1

90+1
    Ještě akce před brankou Varnsdorfu, ale tak už nic neřeší.

90
    Chrudim míč odkopává od své branky a vypadá to, že se už nic nestane.

88
    Znovu jsou v držení míče Varnsdorfští, ale do přesnějšího zakončení před chrudimskou brankou se nedostali.

87
    Heppner poslal zpětnou přihrávku před branku pro spoluhráče a ten poté zakládal další akci. Ale obrana Chrudimi byla proti.

85
    A ti hned vybojovali další rohový kop.

84
    Zápas pomalu spěje do svého konce. Varnsdorfští mají šest minut na to, aby vyrovnali. Nyní jdou do akce ale hráči Chrudimi.

83
    Varnsdorf vybojoval autové vhazování na polovině Chrudimi a pokus se z další akce srovnat.

82
    Žlutou kartu dostává (MFK Chrudim).
    81. Lukáš KOPECKÝ - 1:2

81
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Volný přímý kop zahrál LUKÁŠ KOPECKÝ a míč umístil k pravému hornímu rohu z pohledu varnsdorfského brankáře – 1:2. Chrudim si tak bere své vedení zase zpátky.

77
    Na druhé straně se nepovedla střela hráčů Varnsdorfu a znovu tak jdou dopředu Chrudimští.

76
    Hosté nyní sice docílili branky, ale byli v ofsajdové pozici a ta tak nemůže být uznána.

76
    Na druhé straně zahrozili opět Severočeši, dobrý zákrok předvedl Mrázek a hned míč odkopl zase až před branku soupeře.

75
    Po sérii nepřesností mají nyní míč na svých kopačkách Varnsdorfští. Samoel se chystá na odkop od své branky.

73
    Agilní hosté vybojovali další rohový kop.

72
    Z této standardní situace ovšem nezapršelo a do akce na druhé straně už se řítí hráči Varnsdorfu.

Vendula Zdražilová

Branky: 63. Dordič – 28. Kesner, 81. Kopecký

Karty:   82. . (CHR)

FK Varnsdorf: Samoel – Richter, Kouřil, Kubista, Zezula – Bláha, Ondráček – Min-Sung, Kocourek, Bojan – Votava
    Náhradníci: Vaňák – Heppner, Rybář, Novák, Schön, Barac, Jankele, Zbrožek

MFK Chrudim: 1. poločas: Mrázek – Hlavsa, Drahoš, Krištof, Mastík – Kesner, Zavřel, Krčál, Zrůst – Ujec, Šimon
    2. poločas: Mrázek – Řezníček, Křištof, Krčál, Hlavsa – Langr – Dostálek, Sixta, Kopecký, Froněk – Vašulín