Jižní Korea – Čína 2:0 (kon.) | Kyrgyzstán – Filipíny 3:1 (kon.) | Írán – Irák 0:0 (kon.)
Vietnam – Jemen 2:0 (kon.)
Jižní Korea
2:0 (1:0)
Čína
Středa 16.01.2019, 14:30 • Al Nahyan Stadium, Abú Zabí • Mistrovství Asie • Skupina C

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:23:08)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:14.

Je konec. Jižní Korea dnes vyhrála nad Čínou 2:0 a postupuje tak z prvního místu, zatímco co Čína skončila na druhé příčce. Už ve 14. minutě získala Korea pokutový kop, který proměnil Hwang Eui-Jo. O devět minut později to byl opět Hwang Eui-Jo, který mohl vstřelit branku, ale orazítkoval pouze tyč. V 51. minutě poslal Koreu do dvoubrankového vedení Kim Min-Jae. Následně domácí kontrolovali hru.

90+3

90+3
    Jižní Korea má míč opět pod kontrolou a drží jej bezpečně na své polovině.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90+1
    Hao Junmin se dostal do zakončení, ale přestřelil.

90
    Gao Lin nejprve zfauloval protihráče a posléze se pustil ostře do rozhodčího a může být hodně, ale hodně rád, že dostal pouze žluté varování.

88
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Son Heung-Min, přichází Koo Ja-Cheol.

86
    O vítězi dnešního zápasu je jasno a nyní se navíc hosté dopustili dalšího faulu.