NBA
Detroit – Orlando 120:115 (po pr.) | Boston – Toronto 117:108 (kon.) | Houston – Brooklyn 142:145 (po pr.)
Memphis – Milwaukee 101:111 (kon.) | Dallas – San Antonio 101:105 (kon.) | Portland – Cleveland 129:112 (kon.)
Golden State – New Orleans 147:140 (kon.) | LA Clippers – Utah 109:129 (kon.) | Washington – NY Knicks 101:100 (kon.)
Washington Wizards
101:100 (20:30, 53:63, 77:89)
New York Knicks
Čtvrtek 17.01.2019, 21:00 • O2 Arena, Londýn • NBA

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (101:100) (23:33:01)

Wizards i přes velké problémy nakonec berou důležité vítězství a posouvají se opět o něco blíže postupu do play-off. Většinu utkání vedli Knicks, kteří měli jednu dobu náskok dokonce devatenácti bodů. V závěru utkání ale Wizards zejména díky skvěle hrajícímu Bealovi zápas otočili a košem těsně před koncem utkání potvrdili roli favorita.

Satoranský si připsal 14 bodů, 5 asistencí a celkově odehrál 30 minut. (101:100)

Konec zápasu. (101:100)

48:00
    Koš platí. Knicks mají ještě několik setin na zakončení, do střely by se ale dostat neměli. (101:100)

48:00
    Rozhodčí celou situaci ještě zhodnotí na videu. Podle dostupných záběrů by to ale technický koš měl opravdu být. (101:100)

48:00
    Technický koš pro Wizards! Bryant je po výborné přihrávce od Beala hrdinou Washingtonu! (101:100)

47:57
    Oddechový čas pro domácí. (99:100)

47:57
    Knicks vypršel časový limit ke střele. Wizards mají na rozhodující střelu opravdu málo času. (99:100)

47:23
    Mudiay přes hlavu dává velmi důležité dva body! (99:100)

47:05
    Ariza po nájezdu dává důležité dva body! (99:98)

46:55
    Oddechový čas pro domácí. (97:98)

46:55
    Po shození z bedny pálí Mudiay za tři body! Knicks opět vedou! (97:98)

46:28
    Mudiay z otočky dává druhý koš ze hry v této čtvrtině pro New York. Závěr dnešního utkání bude ještě zajímavý. (97:95)

46:04
    Beal si na šestce odskočil od svého obránce a nakonec získal koš s faulem! (97:93)

44:50
    A po dvouminutové pauze Mudiay přidává ještě druhou šestku. (94:93)

44:50
    Oddechový čas pro domácí. (94:92)

44:50
    Mudiay dává jeden trestný hod. (94:92)

44:35
    Porter se štěstím dostal míč do obroučky! Wizards vedou už o tři body. (94:91)

43:48
    Porter trefuje důležitý koš za dva body a Wizards se tak poprvé od úvodu utkání dostávají do vedení. (92:91)

42:43
    Nepřesné střely na obou stranách. Knicks stále mají na svém kontě pouze dva body za čtvrtou čtvrtinu. (90:91)

Libor Kokoška

Washington Wizards: Ariza, Green, Bryant, Beal, Satoranský – Brown, Dekker, Mahinimi, Porter, Randle. Robinson, McRae
    New York Knicks: Knox, Vonleh, Kornet, Hardaway, Mudiay – Burke, Dotson, Hezonja, Lee, Ntilikina, Thomas, Trier, Allen, Hicks
    Čtvrtiny: 20:30, 33:33, 24:26, 24:11