Chile – Saúdská Arábie 32:27 (kon.) | Brazílie – Korea 35:26 (kon.) | Bahrajn – Japonsko 23:22 (kon.)
Egypt – Angola 33:28 (kon.) | Rakousko – Tunisko 27:32 (kon.) | Německo – Srbsko 31:23 (kon.)
Severní Makedonie – Island 22:24 (kon.) | Katar – Argentina 26:25 (kon.) | Dánsko – Norsko 30:26 (kon.)
Francie – Rusko 23:22 (kon.) | Španělsko – Chorvatsko 19:23 (kon.) | Švédsko – Maďarsko 33:30 (kon.)
Katar
26:25 (16:13)
Argentina
Čtvrtek 17.01.2019, 18:00 • Royal Aréna, Kodaň • Mistrovství světa • Skupina D

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:32:44)

Je konec! Katar nakonec v dramatické koncovce vyhrál nad Argentinou 26:25, ovšem velkou radost z toho nemá ani jedno mužstvo, protože Katar skončil na čtvrté příčce a Argentina na páté a to znamená, že žádný z dnešních týmů nepostupuje do další fáze Mistrovství světa.

Katar – Argentina 26:25 (16:13)
    Nejvíce branek: Marzo 8, Binalí 6, Sinan 3/1 – Baronetto 4, Simonet 4, Pizarro 3. Rozhodčí: Lah, Sok (oba SLO). Sedmimetrové hody: 3/1 – 2/1. Vyloučení: 3:4.

Katarský Frankis Marzo je hráčem zápasu, když si připsal osm branek.

Konec zápasu. (26:25)

Fernádnez nepřekonal Šariće, který předvádí naprosto fantastický zákrok nohou! (26:25)

60
    Deset vteřin před koncem získala Argentina sedmičku! (26:25)

59
    Skvělý zákrok argentinského brankáře! (26:25)

59
    Hostující hráč se ovšem dopustil útočného faulu. (26:25)

59
    Přesně dvě minuty před koncem si Argentina bere oddechový čas a pokusí se něco vymyslet v oslabení. (26:25)
    58
    Marzo se dostal středem a posléze vypálil přesně k pravé tyči. (26:25)

58
    F. Fernández je ovšem vyloučen a Argentina bude v oslabení. (25:25)
    57
    A je srovnáno! Katar nedokázal dát gól a tak se posléze dostal do úniku Baronetto, který překonal brankáře. (25:25)

56
    Nyní ale Šarić podržel svůj tým skvělým zákrokem proti střele argentinského hráče. (25:24)

56
    Velké komplikace pro Katar, jelikož Zakar je na dvě minuty vyloučen. (25:24)

55
    Neskutečné co nyní předvádí v bráně Argentiny Maciel, který si poradil s dalším zakončením soupeře! (25:24)
    55
    Moscariello oživil šance Argentiny, když se štěstím prostřelil Šariće mezi nohy. (25:24)