Real Sociedad – Real Betis 2:2 (kon.) | Espanyol – Villarreal 3:1 (kon.) | Barcelona – Levante 3:0 (kon.)
Espanyol Barcelona
3:1 (2:1)
Villarreal CF
Čtvrtek 17.01.2019, 20:30 • RDE Stadium • Španělský pohár • Osmifinále
    Espanyol slaví postup do čtvrtfinále poháru

A je rozhodnuto. Fotbalisté Espanyolu Barcelona zvládli odvetu osmifinále španělského poháru na jedničku a po zásluze vyhrávají 3:1 a postupují tak mezi osm nejlepších týmů. To nejdůležitější jsme sice viděli už v prvním poločase, ale právě gól Iglesiase v 74. minutě na 3:1 definitivně rozhodl. (22:22:27)

90+5

90+5
    Domácí to nyní již zvládnou v pohodě a v závěru soupeře už ani nepustí k balonu.
    90+3. Iglesias v dobré pozici

90+3
    Iglesias mohl nyní dokonat hattrick, jeho ránu z pravé strany ale bravurně vyrazil hostující gólman!

90+2
    Žlutou kartu dostává Javi Fuego (Villarreal CF).

90+1
    Nastavovat se bude pět minut!

90
    Rozeběhla se nám poslední minuta dnešního zápasu. Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí ještě nastaví.

89
    Pokus o rychlý protiútok domácího celku skončil nyní ofsajdem. Hrát budou hosté.

87
    Domácí se snaží v závěru držet balon. To se jim ale zatím moc nedaří. Jenže hosté nemají dostatečnou morální sílu na to, aby dali gól na 3:2.

85
    Marc Roca to zkusil z hranice vápna, míč poslal asi metr vedle levé tyče Andrése Fernándeze.

84
    Konec dnešního zápasu se rychle blíží. Prodloužení neuvidíme a zatím se zdá, že se z postupu budou radovat domácí.

83
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Iván Martín.

82
    Javi Fuego se sám odplazil za postranní čáru a po ošetření se vrací na trávník.

81
    Hosté nyní obléhají vápno soupeře a nevadí jim, že pouze v deseti. Ve vápně Espanyolu totiž zůstal ležet Javi Fuego a nevypadá to, že by mohl pokračovat ve hře.

79
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází David López, přichází Lluis López.

77
    Hráči Villarrealu kopali rohový kop, po centru do vápna ale míč mezi tři tyče nasměrovat nedokázal.

Matěj Vítek

Branky: 34. Piatti (pen.), 37. Iglesias (pen.), 74. Iglesias – 42. Chukweze

Karty:   58. Vilà (ESB) – 29. Cáseres (VLR), 34. Bacca (VLR), 40. Layún (VLR), 90+2. Fuego (VLR)

Espanyol Barcelona: Roberto – Javi López, David López (79. López), Naldo, Pedrosa (48. Vilà) – Darder, Álex López, Roca – Puado (65. Melendo), Iglesias, Piatti.
    Náhradníci: Diego López – V. Sánchez, Baptistão, Vilà, Melendo, Campuzano, López.

Villarreal CF: Andrés Fernández – Llambrich, Castaño, Bonera, Layún – Chukweze, Fuego, Cáseres (76. Trigueros), Pedraza (83. Martín) – Raba, Bacca (69. G. Moreno).
    Náhradníci: Barbosa – Álvaro González, G. Moreno, Fornals, Trigueros, Quintilla, Martín.

Rozhodčí: González – García, Rodríguez
    09.01.2019
    Villarreal - Espanyol 2:2

Branky: 85. Ekambi, 90. Bacca – 15. Darder, 71. López

Karty:   9. Costa (VLR), 41. Caseres (VLR), 64. Raba (VLR) – 90+4. Roca (ESB)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 6:7. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:13.