Mountfield HK – Zlín 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 1:2 (kon.) | Žďár n/S – K. Vary 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Slavia 4:3 (po pr.) | Vítkovice – Pardubice 3:2 (2:0 po s.n.) | Olomouc – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.)
Vsetín – HC Litvínov 7:4 (kon.) | Jihlava – Chomutov 1:3 (kon.) | Havířov – Kladno 4:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Přerov 5:0 (kon.) | Třinec – Sparta 2:5 (kon.)
HC Olomouc
5:4 (2:1, 1:2, 1:1 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 18.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

51:47
    Domácí teď budou mít výhodu 4minutové přesilovky. Petr Šíma (MLB) se nejprve provinil držením protihráče a poté také hákováním.

42:59
    Další přesilovka pro hosty. Rutar (OLO) odjíždí na trestnou lavici.

39:59
    Vteřinu před zazněním sirény ukončující třetinu budou rozhodčí vylučovat. Ve třetí třetině se poměr sil na ledě vyrovná a pak si hosté zahrají 1:46 minut dlouhou přesilovou hru. Vyloučeným hráčem je Josef Podlaha (OLO).

38:16
    Domácí si v závěru druhé třetiny zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici Mladé Boleslavi odjíždí Radek Procházka (MLB) za nedovolené bránění.

12:40
    Přichází první přesilová hra utkání. Na trestnou lavici odjíždí Adam Rutar (OLO) za hákování.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 7. Tomajko (Handl, Mader), 13. Mácha (Handl, Hlaváč), 31. Štefka (Podlaha), 59. Pírek (Handl, Podlaha), 61. Mácha – 18. Houška Vladislav, 25. Houška Vladislav (Foerster, M), 26. Grim (Schulz), 56. Dlask (Grim)

HC Olomouc: Hasala (Běhal) – Mader, Klesla, Hlaváč, Vosátko, Rutar, Pírek, Dajčar – Handl, Štefka, Tomajko, Mácha, Kořenek, Štědrý, Podlaha, Rosecký
    BK Mladá Boleslav: Zeithaml (Mašek) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška Matěj, Hovorka, Procházka – Zajíček Schulz, Simon, Dlask, Foerster, Houška Vladislav, Grim, Moravčík, Šíma

Rozhodčí: Held – Mikšík, Čelechovský