Columbus – Montreal 1:4 (kon.) | Florida – Toronto 3:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 0:2 (kon.)
Carolina – Ottawa 1:4 (kon.) | Calgary – Detroit 6:4 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 2:3 (po pr.)
Vancouver – Buffalo 4:3 (kon.) | New Jersey – Anaheim 2:3 (kon.) | Colorado – Los Angeles 7:1 (kon.)
Calgary Flames
6:4 (0:1, 2:1, 4:2)
Detroit Red Wings
Sobota 19.01.2019, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

54:50
    Green se dostal pod tlak a dopustil se faulu. Nejprve nás čeká hra ve čtyřech a poté přesilovka Flames.

53:32
    Lindholm zbytečně fauloval a Detroit má velkou šanci tento zápas rozhodnout.

45:40
    Za nedovolené bránění putuje na trestou lavici Larkin a domácí mají velkou možnost znovu vyrovnat.

40:21
    Tkachuk fauloval ve středním pásmu Larkina a je vyloučen na dvě minuty za podražení.

26:11
    Green se dopustil faulu ve vlastním pásmu a Flames si zahrají první přesilovou hru v zápase.

18:40
    Z tlaku Detroit je tu další faul domácích. Za vysokou hůl je vyloučen Brodie.

17:36
    Giordano se provinil sekáním a Detroit si zahraje další přesilovou hru.

13:42
    Brodie podrazil nohy Nyquista a je vyloučen na dvě minuty. Detroit má šanci dostat se do vedení.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 28. S. Bennett (Neal, Brodie), 35. Monahan (J. Gaudreau, E. Lindholm), 48. Neal (S. Bennett, R. Andersson), 55. Giordano (D. Ryan), 57. S. Bennett (D. Ryan, Brodie), 60. Brodie (Tkachuk, M. Smith) – 20. Mantha (Kronwall, Nyquist), 34. D. Larkin (Green, Bertuzzi), 45. Green (Vanek, Nielsen), 49. D. Larkin (Nyquist, Bertuzzi)

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Brodie, Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Prout, Kylington – E. Lindholm, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk (A) – Neal, Jankowski, S. Bennett – Hathaway, D. Ryan, Mangiapane.
    Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Green, Kronwall (A), Jensen, DeKeyser, Cholowski, Ericsson – Nyquist, D. Larkin, Bertuzzi – Mantha, Nielsen (A), Vanek – Athanasiou, Glendening, Helm – Ehn, Abdelkader, J. de La Rose (A).

Rozhodčí: Sutherland, Rank – Nansen, Nowak

Diváci: 19 289