Columbus – Montreal 1:4 (kon.) | Florida – Toronto 3:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 0:2 (kon.)
Carolina – Ottawa 1:4 (kon.) | Calgary – Detroit 6:4 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 2:3 (po pr.)
Vancouver – Buffalo 4:3 (kon.) | New Jersey – Anaheim 2:3 (kon.) | Colorado – Los Angeles 7:1 (kon.)
New Jersey Devils
2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
Anaheim Ducks
Sobota 19.01.2019, 19:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera! (21:49:59)

Statistiky brankářů

NJD: Mackenzie Blackwood – 11 zákr., 3 OG, 78.6%, 56:12

ANA: John Gibson – 29 zákr., 2 OG, 93.5%, 60:00

Československá stopa v utkání

Pavel Zacha (NJD) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:32

Andrej Šustr (ANA) a Ondřej Kaše (ANA) do utkání nezasáhli.

Trestné minuty: 9 – 13

Ducks zapsali druhou výhru v řadě. Polepšili si tak na 51 bodů. Devils prohráli třetí zápas po sobě a šestý zápas z posledních osmi.
    Konečný výsledek: Devils vs Ducks 2:3

59:55
    Ducks to ale vadit příliš nebude.

59:47
    Rakell z pravé strany minul prázdnou bránu.

59:21
    Blackwood na střídačce, Devils opět v šesti.

Devils právě vstřelili branku!
    Domácí snižují 56 vteřin před koncem třetí třetiny na 2:3! Zprava se trefil parádně JESPER BRATT. Jeho čtvrtý gól v letošní sezoně, druhý bod v dnešním utkání! Asistence: Will Butcher.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:30
    Kačeři pouze vyhazují puky do střední třetiny. Ďáblům se nedaří dostat do nějakého většího závěrečného tlaku.

57:07
    Blackwood zamířil na střídačku, Devils zkoušejí hru bez brankáře.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 7. Ma. Johansson (Bratt, Butcher), 60. Bratt (Butcher) – 10. Sprong (N. Ritchie, Henrique), 11. Terry (H. Lindholm, Sprong), 46. D. Grant (Terry)

New Jersey Devils: Blackwood (Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, Butcher, Vatanen, Müller, Santini – Ma. Johansson, Hischier, Bratt – Coleman, Zajac (A), Palmieri (A) – Seney, Zacha, Stafford – Boyle, Rooney, Bastian.
    Anaheim Ducks: Gibson (Ch. Johnson) – H. Lindholm, Montour, Fowler (A), Manson (A), Ja. Larsson, Welinski – Rakell, Getzlaf (C), D. Shore – N. Ritchie, Henrique, Sprong – Gibbons, Rowney, Kloos – Jones, D. Grant, Terry.

Rozhodčí: Eric Furlatt, TJ Luxmore – Kory Nagy, Darren Gibbs

Diváci: 15 231