Standard – Kortrijk 2:1 (kon.) | Eupen – Lokeren 4:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Cercle Brugge 1:1 (kon.)
Waregem – Antverpy 1:2 (kon.)
Standard Lutych
2:1 (0:1)
KV Kortrijk
Sobota 19.01.2019, 18:00 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická liga • 22. kolo

To je už z mé strany vše. Hezký večer. (19:53:53)

Tak domácí nakonec dokázali otočit nepříznivý stav ve druhém poločase. Nástup do druhého poločasu měli lepší hosté, ale postupem času si Standard Lutych vytvořil drtivý tlak a nejspíš zaslouženě vyhrává tento zápas.

90+4

90+4
    Ale bude z toho jen odkop od branky Lutychu. Tohle už domácí zvládnou dohrát.

90+3
    Následuje volný přímý kop ze 40 metrů pro hosty.
    90+2. Christian Luyindama Nekadio - 2:1

90+2
    Standard právě vstřelil branku!
    Domácí to nakonec dokázali. Po přízemním centru se k míči dostal CHRISTIAN LUYINDAMA NEKADIO a neměl problém uklidit míč do odkryté branky! Asitence: Maxime Lestienne

90+1
    Centr vyboxoval Bruzzese.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Další hlavička ve vápně, kterou vyslal Emond končí opět nad.

88
    Rohový kop domácích odvrácen.

87
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Moussa Djenepo, přichází Miloš Kosanović.

86
    Obrovskou šanci domácí teď neproměnili, když trefili brankáře na čáře! Byl z toho další rohový kop, po kterém následovala hlavička nad.

85
    Následuje rohový kop domácích.

84
    Výborná defenzivní práce Kagelmachera zastavila útok Lutychu. Z následné akce byla jen velmi nepřesná střela.