Wolverhampton – Leicester 4:3 (kon.) | Bournemouth – West Ham 2:0 (kon.) | Liverpool – Crystal Palace 4:3 (kon.)
Manchester Utd. – Brighton 2:1 (kon.) | Newcastle – Cardiff 3:0 (kon.) | Southampton – Everton 2:1 (kon.)
Watford – Burnley 0:0 (kon.) | Arsenal – Chelsea 2:0 (kon.)
Watford FC
0:0 (0:0)
Burnley FC
Sobota 19.01.2019, 16:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 23. kolo

Šest střel jsme viděli v tomto zápase, ani jeden celek se ovšem nedokázal prosadit, aktivnější byli domácí. Tento zápas tedy končí bezbrankovou remízou, diváci ve Watfordu branku neviděli. (17:55:33)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 13:9.

90+4

90+4
    Poslední minuta hry zbývá v tomto zápase.

90+3
    Jeden z hostujících hráčů byl v postavení mimo hru, akce Burnley končí.

90+2
    Ashley Westwood rozehrával rohový kop. Centr před brankou nedokázal nikdo zastavit.

90+2
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90+1
    Tom Heaton rozehrává, balon sek němu dostal po nepřesné akci.

90
    Probíhá poslední minuta hry v poločase.

88
    Tom Heaton vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Ashley Westwood minul branku.

85
    Ashley Barnes byl před brankou v souboji se soupeřem nešetrně zasažen. Po ošetření pokračuje ve hře.

83
    Tom Heaton rozehrává od své branky, rozhodl se pro rychlý výkop na spoluhráče na útočné polovině. Rána Chris Wood z velké dálky končí mimo.

82
    Žlutou kartu dostává Phil Bardsley (Burnley FC).

81
    Deset minut zbývá do konce zápasu, na výraznější šanci v tomto utkání zatím čekáme.

79
    Žlutou kartu dostává Gerard Deulofeu (Watford FC).

77
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Kiko Femenía, přichází Miguel Britos.

76
    Domácí celek se pokouší v posledních minutách zjednodušit hru, a tak se dostávat do šancí.